'Real verrast met straffe naam als doublure Courtois'

1837
'Real verrast met straffe naam als doublure Courtois'

Real Madrid neemt het zaterdagavond voor eigen volk op tegen promovendus Real Valladolid. Op Eden Hazard is het nog even wachten, maar Thibaut Courtois is wel van de partij. Onze nationale nummer één is sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en lijkt meer dan ooit de vaste doelwachter bij de Koninklijke.


Dat heeft concurrent Keylor Navas inmiddels ook begrepen. De Costa Ricaan zou intern immers hebben aangegeven dat hij dan toch wil vertrekken en naar verluidt is Paris Saint-Germain de grootste kanshebber op zijn komst. Omdat Real eerder al Andriy Lunin (Valladolid) en Luca Zidane (Racing Santander) verhuurde, moet er nu wel een nieuwe tweede doelman aangetrokken worden. En daarvoor zou het bestuur een fraaie naam in gedachten hebben.

Zo schrijft Fichajes.net dat niemand minder dan Pepe Reina momenteel de grootste kanshebber is om Navas te komen vervangen als hij vertrekt. De 36-jarige Spanjaard heeft een indrukwekkende lijst met clubs op zijn cv staan. Nadat hij zijn jeugdopleiding bij FC Barcelona genoot, trok hij via Villarreal naar Liverpool waar hij meerdere seizoenen de nummer één was. Vervolgens werd hij uitgeleend aan Napoli en na een korte passage bij Bayern München, trok hij definitief naar de Italiaanse werkgever van Dries Mertens.

In Napels was Reina een tijdlang de eerste keuze. De voorbije twee seizoenen werkte hij af bij AC Milan, waar hij stand-in was voor Gianluigi Donnarumma. En nu zou Real Madrid dus zijn volgende bestemming worden. Qua lijstje met werkgevers kan dat tellen.

LEES OOK: 'Real grijpt meteen in na nieuwe masterclass Courtois'

🚀

Reina zou een ideale doublure voor Courtois zijn ...

Meest recent

Boskamp snoeihard: "Ik riep hem niet meer op voor België"

De Rode Duivels spelen binnen enkele weken maar liefst vier matchen in de ronduit overbodige Nations ...

16
16
Anderlecht met grote domper: sterkhouder weken out?

RSC Anderlecht pakte de broodnodige drie punten bij KV Mechelen. Dat was het goede nieuws voor de ...

70
70
Adedeji-soap: De Condé zet Club Brugge fors op zijn plaats

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan nieuw spelersmateriaal, maar kon niet ...

115
115
'Monstertransfer Pacho: Engelsen reserveren fortuin'

De Jupiler Pro League wist de voorbije seizoenen heel wat jongens te lanceren richting de Europese ...

67
67
Vraagteken Vanaken: grote verrassing in Brugse basiself?

Voorlopig staat nog een groot vraagteken achter zijn naam. Maar de kans is reëel dat Club ...

155
155
Anderlecht spartelt naar zege: kranten zien nieuwe steunpilaar

RSC Anderlecht heeft vrijdagavond zijn derde competitiezege geboekt. Op het veld van KV Mechelen ...

360
360
‘Van Bommel zwicht voor Doku: WK-uitblinker vliegt eruit’

Jérémy Doku is nog altijd niet wedstrijdfit. Toch wacht Mark van Bommel straks een nog ...

398
398
'Club houdt hart vast: laatste maanden voor publiekslieveling'

Club Brugge wist in de zomermercato opnieuw een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

485
485
Compper met opvallende reactie: "Dat lijkt misschien vreemd"

Royal Antwerp FC moet dit weekend aan de bak tegen Club Brugge. De Great Old heeft er een paar ...

82
82
Bruno velt oordeel over nipte zege van Anderlecht

RSC Anderlecht wist na het puntenverlies tegen KRC Genk weer aan te knopen met een zege tegen KV ...

437
437
Omobamidele: "Dit maakt op het einde het verschil"

RSC Anderlecht won met 0-1 van KV Mechelen. Het was voetbaltechnisch een bijzonder matige pot ...

174
174
Matig Anderlecht pakt zege na zeer povere pot voetbal

In de Jupiler Pro League openden KV Mechelen en RSC Anderlecht vanavond de zesde speeldag. Beide ...

137
137
Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"

Vincent Kompany is een adept van aanvallend voetbal. Dat was zo bij RSC Anderlecht, Burnley en zeker ...

61
61
KV Kortrijk onder druk: Jonckheere ziet oorzaken voor zwakke start

KV Kortrijk is het seizoen begonnen met een nul op vijftien. Het belooft een moeilijk seizoen te ...

112
112
Beerschot en Dender zetten titelambities kracht bij

Om 20u stonden er twee matchen op het programma in de Challenger Pro League. Er was de beladen ...

91
91
RSCA op voorsprong, fans willen één speler in de ploeg

KV Mechelen en RSC Anderlecht begonnen om 20u45 aan hun zesde competitiepartij van het seizoen. De ...

199
199
Thorup looft nieuwkomer: "Was alvast veelbelovend"

KRC Genk pakte vorige week een punt op het veld van RSC Anderlecht, wat al bij al toch gevleid was. ...

141
141
Vertrek in de maak bij Anderlecht: "In januari transfer"

Bij RSC Anderlecht zitten ze nog met een aantal overbodige spelers. Antoine Sibierski hoopt hen in ...

265
265
Wat met El Hadj bij Union SG? Hubert speelt open kaart

Anouar Ait El Hadj aasde de afgelopen transferpriode op een vertrek bij Union SG. Hij voelde zich ...

145
145
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Ivan Leko heeft na de Europese opener meteen hard ingegrepen bij Club Brugge. Een speler die enkele ...

791
791
Bruno maakt ploeg bekend: één wissel bij Anderlecht

Om 20u45 staat de altijd beladen partij tussen KV Mechelen en RSC Anderlecht op het programma. Beide ...

86
86
Vanhoutte zorgt voor veel reacties met opvallend beeld

Charles Vanhoutte beleeft momenteel een bijzonder hoofdstuk in zijn carrière. De Belgische ...

67
67
STVV pakt uit met héél verrassend initiatief

STVV heeft zopas straf nieuws meegedeeld. De Kanaries pakken uit met een documentaire over het ...

63
63
Transfers voor James Rodriguez, Coutinho én Mata

De transferperiode ligt achter de rug in de meeste landen, maar in sommige competities kan men wel ...

32
32
KRC Genk versus AA Gent: Thorup en De Mil slijpen messen

Komend weekend staan er heel wat interessante affiches op het programma, maar de voornaamste ...

198
198

Meer sportnieuws