'Real verrast met straffe naam als doublure Courtois'

door
'Real verrast met straffe naam als doublure Courtois'

Real Madrid neemt het zaterdagavond voor eigen volk op tegen promovendus Real Valladolid. Op Eden Hazard is het nog even wachten, maar Thibaut Courtois is wel van de partij. Onze nationale nummer één is sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en lijkt meer dan ooit de vaste doelwachter bij de Koninklijke.


Dat heeft concurrent Keylor Navas inmiddels ook begrepen. De Costa Ricaan zou intern immers hebben aangegeven dat hij dan toch wil vertrekken en naar verluidt is Paris Saint-Germain de grootste kanshebber op zijn komst. Omdat Real eerder al Andriy Lunin (Valladolid) en Luca Zidane (Racing Santander) verhuurde, moet er nu wel een nieuwe tweede doelman aangetrokken worden. En daarvoor zou het bestuur een fraaie naam in gedachten hebben.

Zo schrijft Fichajes.net dat niemand minder dan Pepe Reina momenteel de grootste kanshebber is om Navas te komen vervangen als hij vertrekt. De 36-jarige Spanjaard heeft een indrukwekkende lijst met clubs op zijn cv staan. Nadat hij zijn jeugdopleiding bij FC Barcelona genoot, trok hij via Villarreal naar Liverpool waar hij meerdere seizoenen de nummer één was. Vervolgens werd hij uitgeleend aan Napoli en na een korte passage bij Bayern München, trok hij definitief naar de Italiaanse werkgever van Dries Mertens.

In Napels was Reina een tijdlang de eerste keuze. De voorbije twee seizoenen werkte hij af bij AC Milan, waar hij stand-in was voor Gianluigi Donnarumma. En nu zou Real Madrid dus zijn volgende bestemming worden. Qua lijstje met werkgevers kan dat tellen.

LEES OOK: Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Reina zou een ideale doublure voor Courtois zijn ...

Meest recent

KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

2
2
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

111
111
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

22
22
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

41
41
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

109
109
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

29
29
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

36
36
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

28
28
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

110
110
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

236
236
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

44
44
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

61
61
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

35
35
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

161
161
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

219
219
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

176
176
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

328
328
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

544
544
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

207
207
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

266
266
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

390
390
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

117
117
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

491
491
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

276
276

Meer sportnieuws