'Real verrast met straffe naam als doublure Courtois'

1837
'Real verrast met straffe naam als doublure Courtois'

Real Madrid neemt het zaterdagavond voor eigen volk op tegen promovendus Real Valladolid. Op Eden Hazard is het nog even wachten, maar Thibaut Courtois is wel van de partij. Onze nationale nummer één is sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en lijkt meer dan ooit de vaste doelwachter bij de Koninklijke.


Dat heeft concurrent Keylor Navas inmiddels ook begrepen. De Costa Ricaan zou intern immers hebben aangegeven dat hij dan toch wil vertrekken en naar verluidt is Paris Saint-Germain de grootste kanshebber op zijn komst. Omdat Real eerder al Andriy Lunin (Valladolid) en Luca Zidane (Racing Santander) verhuurde, moet er nu wel een nieuwe tweede doelman aangetrokken worden. En daarvoor zou het bestuur een fraaie naam in gedachten hebben.

Zo schrijft Fichajes.net dat niemand minder dan Pepe Reina momenteel de grootste kanshebber is om Navas te komen vervangen als hij vertrekt. De 36-jarige Spanjaard heeft een indrukwekkende lijst met clubs op zijn cv staan. Nadat hij zijn jeugdopleiding bij FC Barcelona genoot, trok hij via Villarreal naar Liverpool waar hij meerdere seizoenen de nummer één was. Vervolgens werd hij uitgeleend aan Napoli en na een korte passage bij Bayern München, trok hij definitief naar de Italiaanse werkgever van Dries Mertens.

In Napels was Reina een tijdlang de eerste keuze. De voorbije twee seizoenen werkte hij af bij AC Milan, waar hij stand-in was voor Gianluigi Donnarumma. En nu zou Real Madrid dus zijn volgende bestemming worden. Qua lijstje met werkgevers kan dat tellen.

LEES OOK: Mourinho drukt stevige stempel: Courtois krijgt cruciaal nieuws

🚀

Reina zou een ideale doublure voor Courtois zijn ...

Meest recent

Wilmots gooit verdere transferplannen Standard op tafel

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

6
6
Wederopstanding bij Club: verrassende naam charmeert Leko

Club Brugge zag de voorbije weken heel wat belangrijke krachten vertrekken. Dat werd grotendeels ...

121
121
Open mond bij Carragher en co: Tzolis maakt Engelse pers wild

Arsenal FC is sterk begonnen aan zijn queeste om de titel in de Premier League te verlengen. ...

136
136
‘Ophef om De Bruyne escaleert: Allegri gaat ongezien ver’

Kevin De Bruyne begon voor de tweede oefenmatch op rij op de bank bij Napoli. Tegen Aris antwoordde ...

95
95
Stadionsoap nog niet voorbij: Club botst op nieuwe hinderpaal

Club Brugge hoopt zo snel mogelijk te kunnen starten met de bouw van zijn nieuwe stadion. Het ...

369
369
'Anderlecht zet eindspel in: vijftal naar uitgang geduwd'

Met Tawfik Bentayeb verzekerde RSC Anderlecht zich vrijdag van zijn zesde zomeraanwinst. De ...

493
493
Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

142
142
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

713
713
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

98
98
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

93
93
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

496
496
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

102
102
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

358
358
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

805
805
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

85
85
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

173
173
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

1115
1115
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

303
303
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

225
225
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

114
114
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

471
471
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

821
821
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

210
210
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

337
337
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

135
135

Meer sportnieuws