TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

392 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft doordrukken voor de komst van Victor Wanyama, volgens diens entourage is de transfer voor 70% rond. Verder neemt Blauw-Zwart mogelijk snel afscheid van Kaveh Rezaei, de voormalige recordtransfer zou volgens La Dernière Heure op huurbasis kunnen terugkeren naar Charleroi. Jelle Vossen werd dan weer gelinkt aan Moeskroen, maar daar ontkent men deze geruchten. De 17-jarige Senegalees Youssouph Badji zou komende winter dan weer de overstap maken naar Jan Breydel, al zal hij eerst bij de beloften aansluiten.

Italiaanse media weten dat AS Roma bij AA Gent polste naar Roman Yaremchuk, maar de Gentenaars willen voorlopig niet meewerken aan een transfer. Mogelijk kan dat wel het geval zijn als AA Gent alsnog de groepsfase van de Europa League zou mislopen. Dylan Bronn zou in principe wel nog kunnen vertrekken, maar daarover bestaat voorlopig geen duidelijkheid.

La Dernière Heure schrijft dat de 19-jarige verdediger Arthur Théate opnieuw aan de slag gaat bij Standard. De jeugd-international vertrok in 2017 bij de Rouches en waagde zijn kans bij KRC Genk. Daar tekende hij bijna een jaar geleden zijn eerste profcontract, maar doorstromen naar de eerste ploeg zat er voor hem niet in. En dus zou de linksback/centrale verdediger voor een comeback naar de heimat kiezen.

Steve De Ridder zou KSC Lokeren weldra inruilen voor een retourticket richting Jupiler Pro League. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat de ex-speler van onder meer Southampton, De Graafschap en FC Kopenhagen, goed op weg is naar STVV. De transfer zou al bijna rond zijn, op Stayen kan hij een contract van twee seizoenenen tekenen. Naar verluidt laten de Waaslanders hem gratis vertrekken.

Moeskroen was nog op zoek naar een aanvaller en Les Hurlus hebben die nu ook gevonden. De club maakte via de officiële kanalen bekend dat het Stipe Perica heeft aangetrokken. Hij komt op huurbasis over van de Italiaanse eersteklasser Udinese.

BUITENLAND
Catalaanse media kondigden vrijdag aan dat Neymar op weg was naar FC Barcelona, maar dat blijkt toch nog wat voorbarig. Volgens Marca blijft immers ook Real Madrid in de running. De Madrilenen zouden echter eerst zeker willen zijn van zijn fysieke paraatheid alvorens zoveel geld op tafel te leggen. Daarom zou de Spaanse club de medische rapporten van Paris Saint-Germain opgeëist. Indien die positief blijken, wil de club de investering pas overwegen.

Arsenal haalde deze zomer een aantal nieuwe spelers in huis en dat blijft niet zonder gevolgen voor de samenstelling van de kern. Volgens verschillende Engelse media zouden Shkodran Mustafi en Mohamed Elneny mogen beschikken. Het duo mag van coach Unaï Emery uitkijken naar een andere werkgever.

De Spaanse spits Rodrigo staat toch op het punt Valencia te verlaten. De aanvaller maakt volgens Marca de overstap naar Atlético Madrid. De Madrilenen maken naar verluidt zo'n zestig miljoen euro over naar Valencia. Ook de naam van Dani Olmo staat nog op het verlanglijstje van Atlético. De jeugdinternational van Spanje staat momenteel nog onder contract bij het Kroatische Dinamo Zagreb, maar wil daar graag vertrekken. Naar verluidt kost hij zo'n 40 miljoen euro.

LEES OOK: 'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

Yaremchuk hoort bij de vijf beste spitsen van België ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

27
27
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

46
46
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

18
18
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

44
44
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

156
156
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

384
384
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

60
60
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

252
252
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

384
384
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

344
344
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

347
347
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

258
258
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

232
232
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

444
444
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

305
305
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

287
287
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

303
303
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

76
76
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

177
177
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

321
321
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

497
497

Meer sportnieuws