TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

392 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft doordrukken voor de komst van Victor Wanyama, volgens diens entourage is de transfer voor 70% rond. Verder neemt Blauw-Zwart mogelijk snel afscheid van Kaveh Rezaei, de voormalige recordtransfer zou volgens La Dernière Heure op huurbasis kunnen terugkeren naar Charleroi. Jelle Vossen werd dan weer gelinkt aan Moeskroen, maar daar ontkent men deze geruchten. De 17-jarige Senegalees Youssouph Badji zou komende winter dan weer de overstap maken naar Jan Breydel, al zal hij eerst bij de beloften aansluiten.

Italiaanse media weten dat AS Roma bij AA Gent polste naar Roman Yaremchuk, maar de Gentenaars willen voorlopig niet meewerken aan een transfer. Mogelijk kan dat wel het geval zijn als AA Gent alsnog de groepsfase van de Europa League zou mislopen. Dylan Bronn zou in principe wel nog kunnen vertrekken, maar daarover bestaat voorlopig geen duidelijkheid.

La Dernière Heure schrijft dat de 19-jarige verdediger Arthur Théate opnieuw aan de slag gaat bij Standard. De jeugd-international vertrok in 2017 bij de Rouches en waagde zijn kans bij KRC Genk. Daar tekende hij bijna een jaar geleden zijn eerste profcontract, maar doorstromen naar de eerste ploeg zat er voor hem niet in. En dus zou de linksback/centrale verdediger voor een comeback naar de heimat kiezen.

Steve De Ridder zou KSC Lokeren weldra inruilen voor een retourticket richting Jupiler Pro League. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat de ex-speler van onder meer Southampton, De Graafschap en FC Kopenhagen, goed op weg is naar STVV. De transfer zou al bijna rond zijn, op Stayen kan hij een contract van twee seizoenenen tekenen. Naar verluidt laten de Waaslanders hem gratis vertrekken.

Moeskroen was nog op zoek naar een aanvaller en Les Hurlus hebben die nu ook gevonden. De club maakte via de officiële kanalen bekend dat het Stipe Perica heeft aangetrokken. Hij komt op huurbasis over van de Italiaanse eersteklasser Udinese.

BUITENLAND
Catalaanse media kondigden vrijdag aan dat Neymar op weg was naar FC Barcelona, maar dat blijkt toch nog wat voorbarig. Volgens Marca blijft immers ook Real Madrid in de running. De Madrilenen zouden echter eerst zeker willen zijn van zijn fysieke paraatheid alvorens zoveel geld op tafel te leggen. Daarom zou de Spaanse club de medische rapporten van Paris Saint-Germain opgeëist. Indien die positief blijken, wil de club de investering pas overwegen.

Arsenal haalde deze zomer een aantal nieuwe spelers in huis en dat blijft niet zonder gevolgen voor de samenstelling van de kern. Volgens verschillende Engelse media zouden Shkodran Mustafi en Mohamed Elneny mogen beschikken. Het duo mag van coach Unaï Emery uitkijken naar een andere werkgever.

De Spaanse spits Rodrigo staat toch op het punt Valencia te verlaten. De aanvaller maakt volgens Marca de overstap naar Atlético Madrid. De Madrilenen maken naar verluidt zo'n zestig miljoen euro over naar Valencia. Ook de naam van Dani Olmo staat nog op het verlanglijstje van Atlético. De jeugdinternational van Spanje staat momenteel nog onder contract bij het Kroatische Dinamo Zagreb, maar wil daar graag vertrekken. Naar verluidt kost hij zo'n 40 miljoen euro.

LEES OOK: 'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Yaremchuk hoort bij de vijf beste spitsen van België ...

Meest recent

'Grote kuis Sibierski: abrupte exit bij Anderlecht'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

13
13
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

50
50
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

150
150
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

144
144
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

23
23
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

49
49
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

78
78
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

42
42
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

340
340
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

360
360
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

201
201
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

129
129
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

549
549
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

113
113
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

126
126
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

157
157
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

149
149
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

70
70
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

448
448
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

143
143
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

170
170
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

210
210

Meer sportnieuws