TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

392 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft doordrukken voor de komst van Victor Wanyama, volgens diens entourage is de transfer voor 70% rond. Verder neemt Blauw-Zwart mogelijk snel afscheid van Kaveh Rezaei, de voormalige recordtransfer zou volgens La Dernière Heure op huurbasis kunnen terugkeren naar Charleroi. Jelle Vossen werd dan weer gelinkt aan Moeskroen, maar daar ontkent men deze geruchten. De 17-jarige Senegalees Youssouph Badji zou komende winter dan weer de overstap maken naar Jan Breydel, al zal hij eerst bij de beloften aansluiten.

Italiaanse media weten dat AS Roma bij AA Gent polste naar Roman Yaremchuk, maar de Gentenaars willen voorlopig niet meewerken aan een transfer. Mogelijk kan dat wel het geval zijn als AA Gent alsnog de groepsfase van de Europa League zou mislopen. Dylan Bronn zou in principe wel nog kunnen vertrekken, maar daarover bestaat voorlopig geen duidelijkheid.

La Dernière Heure schrijft dat de 19-jarige verdediger Arthur Théate opnieuw aan de slag gaat bij Standard. De jeugd-international vertrok in 2017 bij de Rouches en waagde zijn kans bij KRC Genk. Daar tekende hij bijna een jaar geleden zijn eerste profcontract, maar doorstromen naar de eerste ploeg zat er voor hem niet in. En dus zou de linksback/centrale verdediger voor een comeback naar de heimat kiezen.

Steve De Ridder zou KSC Lokeren weldra inruilen voor een retourticket richting Jupiler Pro League. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat de ex-speler van onder meer Southampton, De Graafschap en FC Kopenhagen, goed op weg is naar STVV. De transfer zou al bijna rond zijn, op Stayen kan hij een contract van twee seizoenenen tekenen. Naar verluidt laten de Waaslanders hem gratis vertrekken.

Moeskroen was nog op zoek naar een aanvaller en Les Hurlus hebben die nu ook gevonden. De club maakte via de officiële kanalen bekend dat het Stipe Perica heeft aangetrokken. Hij komt op huurbasis over van de Italiaanse eersteklasser Udinese.

BUITENLAND
Catalaanse media kondigden vrijdag aan dat Neymar op weg was naar FC Barcelona, maar dat blijkt toch nog wat voorbarig. Volgens Marca blijft immers ook Real Madrid in de running. De Madrilenen zouden echter eerst zeker willen zijn van zijn fysieke paraatheid alvorens zoveel geld op tafel te leggen. Daarom zou de Spaanse club de medische rapporten van Paris Saint-Germain opgeëist. Indien die positief blijken, wil de club de investering pas overwegen.

Arsenal haalde deze zomer een aantal nieuwe spelers in huis en dat blijft niet zonder gevolgen voor de samenstelling van de kern. Volgens verschillende Engelse media zouden Shkodran Mustafi en Mohamed Elneny mogen beschikken. Het duo mag van coach Unaï Emery uitkijken naar een andere werkgever.

De Spaanse spits Rodrigo staat toch op het punt Valencia te verlaten. De aanvaller maakt volgens Marca de overstap naar Atlético Madrid. De Madrilenen maken naar verluidt zo'n zestig miljoen euro over naar Valencia. Ook de naam van Dani Olmo staat nog op het verlanglijstje van Atlético. De jeugdinternational van Spanje staat momenteel nog onder contract bij het Kroatische Dinamo Zagreb, maar wil daar graag vertrekken. Naar verluidt kost hij zo'n 40 miljoen euro.

LEES OOK: 'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

Yaremchuk hoort bij de vijf beste spitsen van België ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

36
36
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

79
79
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

74
74
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

102
102
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

119
119
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

283
283
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

460
460
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

223
223
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

323
323
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

305
305
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

570
570
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

362
362
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

193
193
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

422
422
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

171
171
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws