TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft doordrukken voor de komst van Victor Wanyama, volgens diens entourage is de transfer voor 70% rond. Verder neemt Blauw-Zwart mogelijk snel afscheid van Kaveh Rezaei, de voormalige recordtransfer zou volgens La Dernière Heure op huurbasis kunnen terugkeren naar Charleroi. Jelle Vossen werd dan weer gelinkt aan Moeskroen, maar daar ontkent men deze geruchten. De 17-jarige Senegalees Youssouph Badji zou komende winter dan weer de overstap maken naar Jan Breydel, al zal hij eerst bij de beloften aansluiten.

Italiaanse media weten dat AS Roma bij AA Gent polste naar Roman Yaremchuk, maar de Gentenaars willen voorlopig niet meewerken aan een transfer. Mogelijk kan dat wel het geval zijn als AA Gent alsnog de groepsfase van de Europa League zou mislopen. Dylan Bronn zou in principe wel nog kunnen vertrekken, maar daarover bestaat voorlopig geen duidelijkheid.

La Dernière Heure schrijft dat de 19-jarige verdediger Arthur Théate opnieuw aan de slag gaat bij Standard. De jeugd-international vertrok in 2017 bij de Rouches en waagde zijn kans bij KRC Genk. Daar tekende hij bijna een jaar geleden zijn eerste profcontract, maar doorstromen naar de eerste ploeg zat er voor hem niet in. En dus zou de linksback/centrale verdediger voor een comeback naar de heimat kiezen.

Steve De Ridder zou KSC Lokeren weldra inruilen voor een retourticket richting Jupiler Pro League. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat de ex-speler van onder meer Southampton, De Graafschap en FC Kopenhagen, goed op weg is naar STVV. De transfer zou al bijna rond zijn, op Stayen kan hij een contract van twee seizoenenen tekenen. Naar verluidt laten de Waaslanders hem gratis vertrekken.

Moeskroen was nog op zoek naar een aanvaller en Les Hurlus hebben die nu ook gevonden. De club maakte via de officiële kanalen bekend dat het Stipe Perica heeft aangetrokken. Hij komt op huurbasis over van de Italiaanse eersteklasser Udinese.

BUITENLAND
Catalaanse media kondigden vrijdag aan dat Neymar op weg was naar FC Barcelona, maar dat blijkt toch nog wat voorbarig. Volgens Marca blijft immers ook Real Madrid in de running. De Madrilenen zouden echter eerst zeker willen zijn van zijn fysieke paraatheid alvorens zoveel geld op tafel te leggen. Daarom zou de Spaanse club de medische rapporten van Paris Saint-Germain opgeëist. Indien die positief blijken, wil de club de investering pas overwegen.

Arsenal haalde deze zomer een aantal nieuwe spelers in huis en dat blijft niet zonder gevolgen voor de samenstelling van de kern. Volgens verschillende Engelse media zouden Shkodran Mustafi en Mohamed Elneny mogen beschikken. Het duo mag van coach Unaï Emery uitkijken naar een andere werkgever.

De Spaanse spits Rodrigo staat toch op het punt Valencia te verlaten. De aanvaller maakt volgens Marca de overstap naar Atlético Madrid. De Madrilenen maken naar verluidt zo'n zestig miljoen euro over naar Valencia. Ook de naam van Dani Olmo staat nog op het verlanglijstje van Atlético. De jeugdinternational van Spanje staat momenteel nog onder contract bij het Kroatische Dinamo Zagreb, maar wil daar graag vertrekken. Naar verluidt kost hij zo'n 40 miljoen euro.

LEES OOK: Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

Yaremchuk hoort bij de vijf beste spitsen van België ...

Meest recent

'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

37
37
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

132
132
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

91
91
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

399
399
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

298
298
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

467
467
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

215
215
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

362
362
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

313
313
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

81
81
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

498
498
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

314
314
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

90
90
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

198
198
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

560
560
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

291
291
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

69
69
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

108
108
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

75
75
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

43
43
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

468
468
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

416
416
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

146
146
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

223
223

Meer sportnieuws