TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge drukt door, topclub wil Yaremchuk'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft doordrukken voor de komst van Victor Wanyama, volgens diens entourage is de transfer voor 70% rond. Verder neemt Blauw-Zwart mogelijk snel afscheid van Kaveh Rezaei, de voormalige recordtransfer zou volgens La Dernière Heure op huurbasis kunnen terugkeren naar Charleroi. Jelle Vossen werd dan weer gelinkt aan Moeskroen, maar daar ontkent men deze geruchten. De 17-jarige Senegalees Youssouph Badji zou komende winter dan weer de overstap maken naar Jan Breydel, al zal hij eerst bij de beloften aansluiten.

Italiaanse media weten dat AS Roma bij AA Gent polste naar Roman Yaremchuk, maar de Gentenaars willen voorlopig niet meewerken aan een transfer. Mogelijk kan dat wel het geval zijn als AA Gent alsnog de groepsfase van de Europa League zou mislopen. Dylan Bronn zou in principe wel nog kunnen vertrekken, maar daarover bestaat voorlopig geen duidelijkheid.

La Dernière Heure schrijft dat de 19-jarige verdediger Arthur Théate opnieuw aan de slag gaat bij Standard. De jeugd-international vertrok in 2017 bij de Rouches en waagde zijn kans bij KRC Genk. Daar tekende hij bijna een jaar geleden zijn eerste profcontract, maar doorstromen naar de eerste ploeg zat er voor hem niet in. En dus zou de linksback/centrale verdediger voor een comeback naar de heimat kiezen.

Steve De Ridder zou KSC Lokeren weldra inruilen voor een retourticket richting Jupiler Pro League. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat de ex-speler van onder meer Southampton, De Graafschap en FC Kopenhagen, goed op weg is naar STVV. De transfer zou al bijna rond zijn, op Stayen kan hij een contract van twee seizoenenen tekenen. Naar verluidt laten de Waaslanders hem gratis vertrekken.

Moeskroen was nog op zoek naar een aanvaller en Les Hurlus hebben die nu ook gevonden. De club maakte via de officiële kanalen bekend dat het Stipe Perica heeft aangetrokken. Hij komt op huurbasis over van de Italiaanse eersteklasser Udinese.

BUITENLAND
Catalaanse media kondigden vrijdag aan dat Neymar op weg was naar FC Barcelona, maar dat blijkt toch nog wat voorbarig. Volgens Marca blijft immers ook Real Madrid in de running. De Madrilenen zouden echter eerst zeker willen zijn van zijn fysieke paraatheid alvorens zoveel geld op tafel te leggen. Daarom zou de Spaanse club de medische rapporten van Paris Saint-Germain opgeëist. Indien die positief blijken, wil de club de investering pas overwegen.

Arsenal haalde deze zomer een aantal nieuwe spelers in huis en dat blijft niet zonder gevolgen voor de samenstelling van de kern. Volgens verschillende Engelse media zouden Shkodran Mustafi en Mohamed Elneny mogen beschikken. Het duo mag van coach Unaï Emery uitkijken naar een andere werkgever.

De Spaanse spits Rodrigo staat toch op het punt Valencia te verlaten. De aanvaller maakt volgens Marca de overstap naar Atlético Madrid. De Madrilenen maken naar verluidt zo'n zestig miljoen euro over naar Valencia. Ook de naam van Dani Olmo staat nog op het verlanglijstje van Atlético. De jeugdinternational van Spanje staat momenteel nog onder contract bij het Kroatische Dinamo Zagreb, maar wil daar graag vertrekken. Naar verluidt kost hij zo'n 40 miljoen euro.

LEES OOK: Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Yaremchuk hoort bij de vijf beste spitsen van België ...

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

8
8
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

65
65
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

29
29
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

171
171
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

15
15
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

315
315
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

138
138
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

42
42
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

421
421
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

90
90
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

95
95
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

190
190
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

113
113
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

92
92
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

164
164
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

178
178
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

145
145
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

143
143
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

276
276

Meer sportnieuws