Ploegmaat maakt jeugdzonde: "Zou Messi zijn benen breken"

door
Ploegmaat maakt jeugdzonde:

FC Barcelona haalde deze zomer een aantal nieuwe spelers in huis, Junior Firpo werd bijvoorbeeld weggeplukt bij Real Betis. De 23-jarige linksback moet op Camp Nou de concurrentie aangaan met Jordi Alba. Maar Firpo bleek niet altijd een even grote fan te zijn geweest van zijn nieuwe ploeg.


Diverse Spaanse media doken immers het sociale media-verleden van de belofte-international in en stuitten op enkele Tweets waarin Firpo zich vlijmscherp toont voor Barça en meer bepaald Lionel Messi. "Ik zou Messi's benen waarschijnlijk met één trap kunnen breken", klonk het onder meer. Ook zou hij Messi een 'son of a b*tch' hebben genoemd. Een pijnlijke fout, maar Firpo tilt er niet al te zwaar aan.

Op dat moment was hij immers nog een tiener en hij doet de Tweets dan ook af als een jeugdzonde. "Het is niets belangrijks en ik praat er zonder problemen over. Dit zijn dingen die gebeuren als je een jonge jongen van vijftien jaar bent. Je denkt er dan nog niet over na dat dit later in je leven impact kan hebben. Als mij wordt gevraagd om mijn excuses aan te bieden, dan doe ik dat zonder problemen", klonk het bij Mundo Deportivo.

Overigens heeft de linksback niet echt de indruk dat Messi op de hoogte is van zijn uitspattingen in het verleden. "Ik denk dat Lionel niet eens van die tweets wist. Ik was maar een kind en ik kan me niet voorstellen dat Messi zich hier druk om zal maken", vult hij aan bij SPORT.

LEES OOK: ‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Vindt u Barcelona versterkt ten opzichte van vorig seizoen?

Meest recent

Antwerp naar bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

1
1
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

82
82
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

114
114
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

68
68
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

13
13
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

367
367
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

395
395
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

38
38
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

35
35
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

72
72
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

99
99
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

997
997
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

63
63
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

44
44
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

65
65
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

159
159
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

298
298
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

57
57
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

251
251
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

264
264
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

137
137
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

223
223
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

681
681
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

78
78
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

449
449

Meer sportnieuws