Vanderhaeghe kondigt versterking KVK aan: "Dan is ons huiswerk af"

331 stemmen
Vanderhaeghe kondigt versterking KVK aan:

KV Kortrijk tankte afgelopen weekend een pak vertrouwen door voor eigen volk met 4-2 te winnen van RSC Anderlecht. Dat vertrouwen zal zondag goed van pas komen, dan wacht immers de zware verplaatsing op het veld van Standard. Coach Yves Vanderhaeghe leeft echter met een gerust gemoed naar die partij toe.


In zijn vooruitblik op de wedstrijd, liet Vanderhaeghe zich onder meer uit over de samenstelling van zijn huidige kern. Hij is zeer tevreden met de versterkingen die het bestuur hem aanbracht, maar benadrukt dat dit niet voldoende is om ook resultaten te boeken. "We hebben een talentvolle kern, maar ik blijf erbij dat dit niet genoeg is om goede resultaten neer te zetten. De motivatie, maturiteit en wilskracht moet er zijn om het talent die er is, maximaal te benutten. Op dat vlak kan ik absoluut niet klagen van mijn spelerskern", klonk het op de clubwebsite.

Vanderhaeghe kondigde ook nog een extra aanwinst aan. Zo mogen de supporters in het slot van de mercato naar alle waarschijnlijkheid nog een extra spits verwelkomen. "Momenteel zijn we nog op zoek naar een spits om de voorhoede te versterken. Nu hebben we wel geen reden om te wijzigen aangezien Pelé Mboyo het echt goed deed op die positie. De flanken zijn goed vervangen met Ocansey en Selemani. Nog een echte 9 en dan is ons huiswerk af."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Dit KVK moet in staat zijn om lang mee te strijden voor PO I ...

Meest recent

Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

3
3
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

464
464
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

43
43
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

24
24
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

32
32
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

19
19
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

148
148
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

74
74
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

49
49
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

161
161
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

268
268
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

80
80
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

151
151
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

235
235
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

71
71
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

39
39
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

589
589
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

580
580
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

70
70
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

154
154
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

304
304
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

163
163

Meer sportnieuws