'Wanyama legt Club Brugge scherpe voorwaarde tot transfer op'

door
'Wanyama legt Club Brugge scherpe voorwaarde tot transfer op'

Voor Club Brugge staat er dit weekend geen competitievoetbal op het programma. De partij tegen Charleroi werd uitgesteld zodat de vice-kampioen zich volledig kan focussen op de cruciale terugwedstrijd tegen LASK Linz. Kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League zou immers een uitstekende zaak betekenen voor het Belgische UEFA-coëfficiënt.


Maar het is toch vooral Club Brugge zelf dat baat heeft bij die kwalificatie. Niet alleen levert deelname aan het kampioenenbal een pak extra miljoenen op, het blijkt ook een doorslaggevend factor voor de knaltransfer van Victor Wanyama. De voorbije dagen werd Blauw-Zwart nadrukkelijk aan de Keniaanse middenvelder van Tottenham gelinkt. Maar volgens The Evening Standard, doorgaans toch een betrouwbare bron, heeft Wanyama een duidelijke voorwaarde gesteld. Zo blijkt de middenvelder enkel bereid om te tekenen indien deelname aan de CL-groepsfase een feit is.

Club heeft er dus alle baat bij om woensdag tegen Linz een 0-1-voorsprong te verdedigen, want ook de vele extra inkomsten lijken noodzakelijk om deze transfer te kunnen afronden. Niet alleen vanwege zijn forse salariseisen, ook de transfersom wordt niet mals. Bepaalde bronnen maakten donderdag al gewag van een akkoord omtrent de transferprijs, maar dat wordt ook door The Standard ontkend.

Daar stelt men dat Tottenham in eerste instantie 18 miljoen pond, net geen 20 miljoen euro, vroeg. Club zou de onderhandelingen vervolgens hebben aangevat met een bod van 8 miljoen pond, een kleine 9 miljoen euro. Een groot verschil dus, maar aan beide zijden heerste er voldoende vertrouwen om tot een akkoord te komen. De gesprekken zouden nog steeds lopen en het geloof is groot dat een compromis bereikt zal worden.

LEES OOK: 'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Denkt u dat Club de komst van Wanyama afgerond zal krijgen?

Meest recent

Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

13
13
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

70
70
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

81
81
Brecel ontploft online: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

10
10
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

74
74
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

33
33
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

34
34
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

78
78
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

308
308
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

239
239
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

146
146
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

257
257
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

296
296
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

72
72
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

478
478
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

39
39
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

197
197
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

335
335
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

141
141
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

107
107
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

19
19
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

574
574
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

566
566
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

308
308

Meer sportnieuws