'Wanyama legt Club Brugge scherpe voorwaarde tot transfer op'

4342
'Wanyama legt Club Brugge scherpe voorwaarde tot transfer op'

Voor Club Brugge staat er dit weekend geen competitievoetbal op het programma. De partij tegen Charleroi werd uitgesteld zodat de vice-kampioen zich volledig kan focussen op de cruciale terugwedstrijd tegen LASK Linz. Kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League zou immers een uitstekende zaak betekenen voor het Belgische UEFA-coëfficiënt.


Maar het is toch vooral Club Brugge zelf dat baat heeft bij die kwalificatie. Niet alleen levert deelname aan het kampioenenbal een pak extra miljoenen op, het blijkt ook een doorslaggevend factor voor de knaltransfer van Victor Wanyama. De voorbije dagen werd Blauw-Zwart nadrukkelijk aan de Keniaanse middenvelder van Tottenham gelinkt. Maar volgens The Evening Standard, doorgaans toch een betrouwbare bron, heeft Wanyama een duidelijke voorwaarde gesteld. Zo blijkt de middenvelder enkel bereid om te tekenen indien deelname aan de CL-groepsfase een feit is.

Club heeft er dus alle baat bij om woensdag tegen Linz een 0-1-voorsprong te verdedigen, want ook de vele extra inkomsten lijken noodzakelijk om deze transfer te kunnen afronden. Niet alleen vanwege zijn forse salariseisen, ook de transfersom wordt niet mals. Bepaalde bronnen maakten donderdag al gewag van een akkoord omtrent de transferprijs, maar dat wordt ook door The Standard ontkend.

Daar stelt men dat Tottenham in eerste instantie 18 miljoen pond, net geen 20 miljoen euro, vroeg. Club zou de onderhandelingen vervolgens hebben aangevat met een bod van 8 miljoen pond, een kleine 9 miljoen euro. Een groot verschil dus, maar aan beide zijden heerste er voldoende vertrouwen om tot een akkoord te komen. De gesprekken zouden nog steeds lopen en het geloof is groot dat een compromis bereikt zal worden.

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Denkt u dat Club de komst van Wanyama afgerond zal krijgen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

18
18
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

158
158
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

31
31
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

67
67
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

109
109
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

134
134
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

58
58
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

304
304
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

704
704
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

167
167
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

194
194
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

370
370
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

691
691
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

256
256
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

605
605
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

107
107

Meer sportnieuws