'Wanyama legt Club Brugge scherpe voorwaarde tot transfer op'

door
'Wanyama legt Club Brugge scherpe voorwaarde tot transfer op'

Voor Club Brugge staat er dit weekend geen competitievoetbal op het programma. De partij tegen Charleroi werd uitgesteld zodat de vice-kampioen zich volledig kan focussen op de cruciale terugwedstrijd tegen LASK Linz. Kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League zou immers een uitstekende zaak betekenen voor het Belgische UEFA-coëfficiënt.


Maar het is toch vooral Club Brugge zelf dat baat heeft bij die kwalificatie. Niet alleen levert deelname aan het kampioenenbal een pak extra miljoenen op, het blijkt ook een doorslaggevend factor voor de knaltransfer van Victor Wanyama. De voorbije dagen werd Blauw-Zwart nadrukkelijk aan de Keniaanse middenvelder van Tottenham gelinkt. Maar volgens The Evening Standard, doorgaans toch een betrouwbare bron, heeft Wanyama een duidelijke voorwaarde gesteld. Zo blijkt de middenvelder enkel bereid om te tekenen indien deelname aan de CL-groepsfase een feit is.

Club heeft er dus alle baat bij om woensdag tegen Linz een 0-1-voorsprong te verdedigen, want ook de vele extra inkomsten lijken noodzakelijk om deze transfer te kunnen afronden. Niet alleen vanwege zijn forse salariseisen, ook de transfersom wordt niet mals. Bepaalde bronnen maakten donderdag al gewag van een akkoord omtrent de transferprijs, maar dat wordt ook door The Standard ontkend.

Daar stelt men dat Tottenham in eerste instantie 18 miljoen pond, net geen 20 miljoen euro, vroeg. Club zou de onderhandelingen vervolgens hebben aangevat met een bod van 8 miljoen pond, een kleine 9 miljoen euro. Een groot verschil dus, maar aan beide zijden heerste er voldoende vertrouwen om tot een akkoord te komen. De gesprekken zouden nog steeds lopen en het geloof is groot dat een compromis bereikt zal worden.

LEES OOK: Degryse vreest rampscenario voor Club Brugge

Denkt u dat Club de komst van Wanyama afgerond zal krijgen?

Meest recent

Plottwist van formaat: Nathan De Cat tóch in WK-selectie

Begin volgende maand gaat in Qatar het WK U17 van start. België neemt deel aan dat toernooi en ...

77
77
Hasi houdt adem in: revelatie Anderlecht in lappenmand?

Een zege leverde het niet op, maar tegen STVV blonk Nathan De Cat wel andermaal uit bij RSC ...

64
64
Fink moet puzzelen: Genk geteisterd door blessuregolf

KRC Genk krijgt maar geen lijn in de prestaties, want na de weinig overtuigende zeges tegen Dender ...

95
95
Bommetje in Anderlecht: Hasi in de clinch met toptalent

RSC Anderlecht bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen STVV. Vooral in de tweede helft ...

208
208
Mokerslag voor Leko: noodlot slaat toe bij AA Gent

AA Gent ging zondag met de billen bloot tegen Zulte Waregem. Een regelrechte blamage voor de ...

225
225
Lardot velt verdict: Anderlecht bestolen tegen STVV?

RSC Anderlecht liet zondag alweer punten liggen tegen STVV. Even leken de Brusselaars nochtans op ...

263
263
City-fans in shock: Doku kapot na uithaal van Guardiola

Het werd 2-0, maar de klap viel ná affluiten: Doku kreeg een publieke uithaal van Guardiola. ...

273
273
Standard is het beu en voert verbod in

Standard heeft zich vrijdag van zijn slechtste kant laten zien. Een aantal fans misdroegen zich en ...

106
106
Keert trouwe clubdienaar weldra terug naar Anderlecht?

Olivier Deschacht is de afgelopen jaren vooral bezig als analist en hij doet ook regelmatig mee aan ...

177
177
STVV ontdekt volgende diamant: "Mooie toekomst"

STVV speelde alweer een goede partij en pakte oververdiend een punt tegen RSC Anderlecht. Het ...

83
83
'Standard zet grote stap: héél hoog bezoek uit Engeland'

Standard werd een aantal jaren geleid door de Amerikaanse oplichters van 777 Partners. De Rouches ...

253
253
De Bruyne hoort woorden die hem even stil maken

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

127
127
Coucke krijgt bizarre tip: "Haal hem als sportief directeur"

Bij RSC Anderlecht gaat er dit seizoen nog het een en ander gebeuren. Marc Coucke heeft de eerste ...

490
490
Tom Waes emotioneel: Kinderen pakken plots stevig uit

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

19
19
Union SG gaat voor énorme stunt: Burgess verklaart hoe

Union SG speelt morgenavond om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Een loodzware opdracht. ...

80
80
Crisis Antwerp houdt aan: Wils laat zich uit over ontslag

Royal Antwerp FC verkeert momenteel in degradatiegevaar. Een blamage voor de Great Old. De positie ...

384
384
Deschacht: "Hij is niet goed genoeg voor Anderlecht"

Olivier Deschacht pakte maar liefst acht landstitels met RSC Anderlecht. In die periode was RSCA nog ...

337
337
Standard dompelt Antwerp in zeer grote crisis

Standard en Royal Antwerp FC speelden om 15u de resterende zes minuten van de gestaakte partij van ...

431
431
Hubert waarschuwt Union: "We moeten lessen trekken"

David Hubert beleefde vorig weekend een geslaagd debuut als trainer van Union met een zege tegen ...

27
27
Albert doet keiharde vaststelling over Hasi

Het blijft een seizoen met vallen en opstaan voor Anderlecht. Paars-Wit liet zondag nog maar eens ...

244
244
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

267
267
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

111
111
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

351
351
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

159
159
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

282
282

Meer sportnieuws