'Wanyama legt Club Brugge scherpe voorwaarde tot transfer op'

door
'Wanyama legt Club Brugge scherpe voorwaarde tot transfer op'

Voor Club Brugge staat er dit weekend geen competitievoetbal op het programma. De partij tegen Charleroi werd uitgesteld zodat de vice-kampioen zich volledig kan focussen op de cruciale terugwedstrijd tegen LASK Linz. Kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League zou immers een uitstekende zaak betekenen voor het Belgische UEFA-coëfficiënt.


Maar het is toch vooral Club Brugge zelf dat baat heeft bij die kwalificatie. Niet alleen levert deelname aan het kampioenenbal een pak extra miljoenen op, het blijkt ook een doorslaggevend factor voor de knaltransfer van Victor Wanyama. De voorbije dagen werd Blauw-Zwart nadrukkelijk aan de Keniaanse middenvelder van Tottenham gelinkt. Maar volgens The Evening Standard, doorgaans toch een betrouwbare bron, heeft Wanyama een duidelijke voorwaarde gesteld. Zo blijkt de middenvelder enkel bereid om te tekenen indien deelname aan de CL-groepsfase een feit is.

Club heeft er dus alle baat bij om woensdag tegen Linz een 0-1-voorsprong te verdedigen, want ook de vele extra inkomsten lijken noodzakelijk om deze transfer te kunnen afronden. Niet alleen vanwege zijn forse salariseisen, ook de transfersom wordt niet mals. Bepaalde bronnen maakten donderdag al gewag van een akkoord omtrent de transferprijs, maar dat wordt ook door The Standard ontkend.

Daar stelt men dat Tottenham in eerste instantie 18 miljoen pond, net geen 20 miljoen euro, vroeg. Club zou de onderhandelingen vervolgens hebben aangevat met een bod van 8 miljoen pond, een kleine 9 miljoen euro. Een groot verschil dus, maar aan beide zijden heerste er voldoende vertrouwen om tot een akkoord te komen. De gesprekken zouden nog steeds lopen en het geloof is groot dat een compromis bereikt zal worden.

LEES OOK: 'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Denkt u dat Club de komst van Wanyama afgerond zal krijgen?

Meest recent

'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

57
57
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

165
165
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

193
193
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

69
69
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

129
129
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

22
22
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

99
99
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

275
275
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

69
69
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

131
131
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

173
173
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

193
193
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

90
90
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

80
80
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

220
220
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

266
266
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

156
156
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

214
214
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

184
184
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

352
352
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

467
467

Meer sportnieuws