TRANSFERUURTJE 1/2: Tegenvaller voor Barça, Vanhaezebrouck en Henry in de JPL?

1191 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: Tegenvaller voor Barça, Vanhaezebrouck en Henry in de JPL?

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Mogelijk krijgen we de komende weken of maanden enkele verrassende trainerswissels in de Jupiler Pro League. Er gaan stemmen op dat met name Jess Thorup en Simon Davies voor hun positie moeten vrezen bij respectievelijk AA Gent en Anderlecht. Bij die eerste wordt geopperd dat na Depoitre en Kums ook Hein Vanhaezebrouck terug zou kunnen keren, terwijl bij Paars-Wit Thierry Henry weer naar voor geschoven wordt als nieuwe trainer.



Ondertussen werken ze bij Anderlecht verder aan de uittocht van spelers. Zo staan nog twee overbodige jongens dicht bij een exit. Kristal Abazaj staat op het punt verhuurd te worden aan Kukësi, daarover hebben de clubs een akkoord gevonden. Antonio Milic blijft dan weer belangstelling genieten van Rizespor, dat zijn aanbod nu ook verhoogd zou hebben. James Lawrence werd verhuurd aan St. Pauli.

Club Brugge blijft dan weer werken aan de komst van Victor Wanyama. Daar waar verschillende media al gewag maken van een akkoord, is het volgens HLN zo ver nog niet. De onderhandelingen zouden wel vlot verlopen. De looneisen van Wanyama zouden wel nog een probleem kunnen vormen, net als de interesse van andere clubs. Mogelijk kan Club na de return tegen Linz - als het zich plaatst voor de Champions League - een versnelling hoger schakelen.



BUITENLAND

FC Barcelona hoopt nog altijd Neymar aan te trekken en wil enkele spelers betrekken in die deal. Eén van de namen die al een tijd genoemd wordt, is Ivan Rakitic. De Kroaat is echter niet van plan om mee te werken en zou niet bereid zijn om Barça te verlaten. Hij ligt nog twee jaar onder contract en wil nog minstens één van die jaren blijven.

Ondertussen neemt de transfersoap rond Neymar wel een nieuwe wending. PSG zou aan Barça een ultimatum opgelegd hebben: voor vrijdagnamiddag moet er een aanvaardbaar bod op tafel liggen. Anders worden de onderhandelingen stopgezet en richt PSG zich tot Real Madrid, dat ook nog op de loer ligt. In Camp Nou zou er alvast gewerkt worden aan een verbeterd bod.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

Zou een terugkeer van Vanhaezebrouck een goede zaak zijn voor AA Gent?

Meest recent

Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

6
6
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

32
32
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

170
170
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

92
92
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

43
43
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

41
41
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

313
313
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

104
104
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

682
682
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

93
93
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

85
85
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

72
72
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

179
179
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

336
336
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

300
300
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

517
517
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

910
910
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

146
146
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

898
898
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

216
216
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

682
682
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

237
237
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

67
67
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197

Meer sportnieuws