TRANSFERUURTJE 1/2: Tegenvaller voor Barça, Vanhaezebrouck en Henry in de JPL?

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Tegenvaller voor Barça, Vanhaezebrouck en Henry in de JPL?

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Mogelijk krijgen we de komende weken of maanden enkele verrassende trainerswissels in de Jupiler Pro League. Er gaan stemmen op dat met name Jess Thorup en Simon Davies voor hun positie moeten vrezen bij respectievelijk AA Gent en Anderlecht. Bij die eerste wordt geopperd dat na Depoitre en Kums ook Hein Vanhaezebrouck terug zou kunnen keren, terwijl bij Paars-Wit Thierry Henry weer naar voor geschoven wordt als nieuwe trainer.



Ondertussen werken ze bij Anderlecht verder aan de uittocht van spelers. Zo staan nog twee overbodige jongens dicht bij een exit. Kristal Abazaj staat op het punt verhuurd te worden aan Kukësi, daarover hebben de clubs een akkoord gevonden. Antonio Milic blijft dan weer belangstelling genieten van Rizespor, dat zijn aanbod nu ook verhoogd zou hebben. James Lawrence werd verhuurd aan St. Pauli.

Club Brugge blijft dan weer werken aan de komst van Victor Wanyama. Daar waar verschillende media al gewag maken van een akkoord, is het volgens HLN zo ver nog niet. De onderhandelingen zouden wel vlot verlopen. De looneisen van Wanyama zouden wel nog een probleem kunnen vormen, net als de interesse van andere clubs. Mogelijk kan Club na de return tegen Linz - als het zich plaatst voor de Champions League - een versnelling hoger schakelen.



BUITENLAND

FC Barcelona hoopt nog altijd Neymar aan te trekken en wil enkele spelers betrekken in die deal. Eén van de namen die al een tijd genoemd wordt, is Ivan Rakitic. De Kroaat is echter niet van plan om mee te werken en zou niet bereid zijn om Barça te verlaten. Hij ligt nog twee jaar onder contract en wil nog minstens één van die jaren blijven.

Ondertussen neemt de transfersoap rond Neymar wel een nieuwe wending. PSG zou aan Barça een ultimatum opgelegd hebben: voor vrijdagnamiddag moet er een aanvaardbaar bod op tafel liggen. Anders worden de onderhandelingen stopgezet en richt PSG zich tot Real Madrid, dat ook nog op de loer ligt. In Camp Nou zou er alvast gewerkt worden aan een verbeterd bod.

LEES OOK: 'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Zou een terugkeer van Vanhaezebrouck een goede zaak zijn voor AA Gent?

Meest recent

Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

1
1
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

11
11
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

238
238
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

60
60
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

114
114
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

112
112
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

142
142
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

108
108
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

71
71
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

48
48
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

87
87
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

339
339
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

194
194
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

290
290
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

131
131
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

204
204
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

267
267
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

609
609
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

235
235
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

236
236
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

117
117
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

430
430
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

334
334
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

301
301
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

471
471

Meer sportnieuws