TRANSFERUURTJE 1/2: Tegenvaller voor Barça, Vanhaezebrouck en Henry in de JPL?

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Tegenvaller voor Barça, Vanhaezebrouck en Henry in de JPL?

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Mogelijk krijgen we de komende weken of maanden enkele verrassende trainerswissels in de Jupiler Pro League. Er gaan stemmen op dat met name Jess Thorup en Simon Davies voor hun positie moeten vrezen bij respectievelijk AA Gent en Anderlecht. Bij die eerste wordt geopperd dat na Depoitre en Kums ook Hein Vanhaezebrouck terug zou kunnen keren, terwijl bij Paars-Wit Thierry Henry weer naar voor geschoven wordt als nieuwe trainer.



Ondertussen werken ze bij Anderlecht verder aan de uittocht van spelers. Zo staan nog twee overbodige jongens dicht bij een exit. Kristal Abazaj staat op het punt verhuurd te worden aan Kukësi, daarover hebben de clubs een akkoord gevonden. Antonio Milic blijft dan weer belangstelling genieten van Rizespor, dat zijn aanbod nu ook verhoogd zou hebben. James Lawrence werd verhuurd aan St. Pauli.

Club Brugge blijft dan weer werken aan de komst van Victor Wanyama. Daar waar verschillende media al gewag maken van een akkoord, is het volgens HLN zo ver nog niet. De onderhandelingen zouden wel vlot verlopen. De looneisen van Wanyama zouden wel nog een probleem kunnen vormen, net als de interesse van andere clubs. Mogelijk kan Club na de return tegen Linz - als het zich plaatst voor de Champions League - een versnelling hoger schakelen.



BUITENLAND

FC Barcelona hoopt nog altijd Neymar aan te trekken en wil enkele spelers betrekken in die deal. Eén van de namen die al een tijd genoemd wordt, is Ivan Rakitic. De Kroaat is echter niet van plan om mee te werken en zou niet bereid zijn om Barça te verlaten. Hij ligt nog twee jaar onder contract en wil nog minstens één van die jaren blijven.

Ondertussen neemt de transfersoap rond Neymar wel een nieuwe wending. PSG zou aan Barça een ultimatum opgelegd hebben: voor vrijdagnamiddag moet er een aanvaardbaar bod op tafel liggen. Anders worden de onderhandelingen stopgezet en richt PSG zich tot Real Madrid, dat ook nog op de loer ligt. In Camp Nou zou er alvast gewerkt worden aan een verbeterd bod.

LEES OOK: 'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Zou een terugkeer van Vanhaezebrouck een goede zaak zijn voor AA Gent?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

153
153
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

82
82
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

167
167
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

113
113
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

94
94
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

208
208
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

214
214
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

44
44
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

399
399
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

255
255
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

495
495
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

444
444
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

479
479
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

149
149
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

364
364
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

254
254
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

510
510
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

530
530
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

680
680

Meer sportnieuws