TRANSFERUURTJE 1/2: Tegenvaller voor Barça, Vanhaezebrouck en Henry in de JPL?

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Tegenvaller voor Barça, Vanhaezebrouck en Henry in de JPL?

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Mogelijk krijgen we de komende weken of maanden enkele verrassende trainerswissels in de Jupiler Pro League. Er gaan stemmen op dat met name Jess Thorup en Simon Davies voor hun positie moeten vrezen bij respectievelijk AA Gent en Anderlecht. Bij die eerste wordt geopperd dat na Depoitre en Kums ook Hein Vanhaezebrouck terug zou kunnen keren, terwijl bij Paars-Wit Thierry Henry weer naar voor geschoven wordt als nieuwe trainer.



Ondertussen werken ze bij Anderlecht verder aan de uittocht van spelers. Zo staan nog twee overbodige jongens dicht bij een exit. Kristal Abazaj staat op het punt verhuurd te worden aan Kukësi, daarover hebben de clubs een akkoord gevonden. Antonio Milic blijft dan weer belangstelling genieten van Rizespor, dat zijn aanbod nu ook verhoogd zou hebben. James Lawrence werd verhuurd aan St. Pauli.

Club Brugge blijft dan weer werken aan de komst van Victor Wanyama. Daar waar verschillende media al gewag maken van een akkoord, is het volgens HLN zo ver nog niet. De onderhandelingen zouden wel vlot verlopen. De looneisen van Wanyama zouden wel nog een probleem kunnen vormen, net als de interesse van andere clubs. Mogelijk kan Club na de return tegen Linz - als het zich plaatst voor de Champions League - een versnelling hoger schakelen.



BUITENLAND

FC Barcelona hoopt nog altijd Neymar aan te trekken en wil enkele spelers betrekken in die deal. Eén van de namen die al een tijd genoemd wordt, is Ivan Rakitic. De Kroaat is echter niet van plan om mee te werken en zou niet bereid zijn om Barça te verlaten. Hij ligt nog twee jaar onder contract en wil nog minstens één van die jaren blijven.

Ondertussen neemt de transfersoap rond Neymar wel een nieuwe wending. PSG zou aan Barça een ultimatum opgelegd hebben: voor vrijdagnamiddag moet er een aanvaardbaar bod op tafel liggen. Anders worden de onderhandelingen stopgezet en richt PSG zich tot Real Madrid, dat ook nog op de loer ligt. In Camp Nou zou er alvast gewerkt worden aan een verbeterd bod.

LEES OOK: 'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Zou een terugkeer van Vanhaezebrouck een goede zaak zijn voor AA Gent?

Meest recent

'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

14
14
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

10
10
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

27
27
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

71
71
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

34
34
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

229
229
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

110
110
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

295
295
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

97
97
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

48
48
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

229
229
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

341
341
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

323
323
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

223
223
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

105
105
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

240
240
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

283
283
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

291
291
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

122
122
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

136
136
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

179
179
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

160
160
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

175
175
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

95
95
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

322
322

Meer sportnieuws