'Anderlecht dichtbij volgende dubbele transfer'

door
'Anderlecht dichtbij volgende dubbele transfer'

Ondanks een sterke start beleefde RSC Anderlecht vorig seizoen een erg teleurstellende jaargang. Tijdens de vorige zomermercato werd te weinig kwalitatief ingekocht waardoor er nu momenteel nog een hele hoop overbodige spelers mogen verkassen. 


Daaronder ook Kristal Abazaj, die vorige zomer nog werd binnengehaald als een groot talent. Anderlecht kwam de Albanese middenvelder op het oog via Luc Devroe, die naar verluidt zelfs het Italiaanse Lazio aftroefde, ook al werd die interesse nooit erg concreet. 

Maar bij Anderlecht overtuigde Abazaj nooit, en in februari werd hij dan ook uitgeleend aan het Kroatische NK Osijek. Daar zal hij nog tot eind december voetballen, maar daarna keert hij normaal terug naar Anderlecht waar hij nog een contract tot 2021 lopen heeft. Osjiek bezit wel een aankoopoptie, maar het lijkt sterk dat men die zal lichten. Bij zijn tijdelijke werkgever lijkt hij namelijk ook niet te overtuigen.

Maar er lijkt dan toch een oplossing in de maak, want Het Laatste Nieuws meldt dat Abazaj interesse geniet van KF Kukësi, een club uit zijn geboorteland Albanië. Vorig jaar betaalde Paars-Wit nog 750.000 euro voor Abazaj. Wellicht zullen ze die investering niet meer kunnen recupereren.

UPDATE 23/08

Anderlecht lijkt haast te maken van het vertrek van enkele overbodige spelers. Zo werd James Lawrence al eerder verpatst aan Sankt Pauli. Maar ook met Kukësi heeft Anderlecht een akkoord gevonden, meldt Het Laatste Nieuws. Het zou een huurtransfer betreffen over Kristal Abazaj. Ook Antonio Milic blijft in beeld bij het Turkse Rizespor, die hun bod verhoogd hebben bij Anderlecht. Binnenkort mag daar dus ook beweging verwacht worden.

LEES OOK: Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Moet Anderlecht nog bij kopen?

Meest recent

Verheyen: "Sorry, maar hij gaat het niet doen bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

18
18
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

62
62
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

35
35
Verhaeghe ontkent hardnekkig gerucht: "Komt niet via ons"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

79
79
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

109
109
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

187
187
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

49
49
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

226
226
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

96
96
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

84
84
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

113
113
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

263
263
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

507
507
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

122
122
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

224
224
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

410
410
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

122
122
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

304
304
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

119
119
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

50
50
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

503
503
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

467
467
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

75
75
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

292
292
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

222
222

Meer sportnieuws