'Anderlecht dichtbij volgende dubbele transfer'

door
'Anderlecht dichtbij volgende dubbele transfer'

Ondanks een sterke start beleefde RSC Anderlecht vorig seizoen een erg teleurstellende jaargang. Tijdens de vorige zomermercato werd te weinig kwalitatief ingekocht waardoor er nu momenteel nog een hele hoop overbodige spelers mogen verkassen. 


Daaronder ook Kristal Abazaj, die vorige zomer nog werd binnengehaald als een groot talent. Anderlecht kwam de Albanese middenvelder op het oog via Luc Devroe, die naar verluidt zelfs het Italiaanse Lazio aftroefde, ook al werd die interesse nooit erg concreet. 

Maar bij Anderlecht overtuigde Abazaj nooit, en in februari werd hij dan ook uitgeleend aan het Kroatische NK Osijek. Daar zal hij nog tot eind december voetballen, maar daarna keert hij normaal terug naar Anderlecht waar hij nog een contract tot 2021 lopen heeft. Osjiek bezit wel een aankoopoptie, maar het lijkt sterk dat men die zal lichten. Bij zijn tijdelijke werkgever lijkt hij namelijk ook niet te overtuigen.

Maar er lijkt dan toch een oplossing in de maak, want Het Laatste Nieuws meldt dat Abazaj interesse geniet van KF Kukësi, een club uit zijn geboorteland Albanië. Vorig jaar betaalde Paars-Wit nog 750.000 euro voor Abazaj. Wellicht zullen ze die investering niet meer kunnen recupereren.

UPDATE 23/08

Anderlecht lijkt haast te maken van het vertrek van enkele overbodige spelers. Zo werd James Lawrence al eerder verpatst aan Sankt Pauli. Maar ook met Kukësi heeft Anderlecht een akkoord gevonden, meldt Het Laatste Nieuws. Het zou een huurtransfer betreffen over Kristal Abazaj. Ook Antonio Milic blijft in beeld bij het Turkse Rizespor, die hun bod verhoogd hebben bij Anderlecht. Binnenkort mag daar dus ook beweging verwacht worden.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Moet Anderlecht nog bij kopen?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

8
8
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

2
2
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

26
26
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

27
27
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

67
67
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

85
85
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

99
99
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

68
68
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

71
71
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

70
70
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

359
359
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

90
90
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

182
182
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

287
287
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

201
201
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

439
439
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

107
107
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

626
626
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

349
349
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

148
148
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

167
167

Meer sportnieuws