'Anderlecht dichtbij volgende dubbele transfer'

door
'Anderlecht dichtbij volgende dubbele transfer'

Ondanks een sterke start beleefde RSC Anderlecht vorig seizoen een erg teleurstellende jaargang. Tijdens de vorige zomermercato werd te weinig kwalitatief ingekocht waardoor er nu momenteel nog een hele hoop overbodige spelers mogen verkassen. 


Daaronder ook Kristal Abazaj, die vorige zomer nog werd binnengehaald als een groot talent. Anderlecht kwam de Albanese middenvelder op het oog via Luc Devroe, die naar verluidt zelfs het Italiaanse Lazio aftroefde, ook al werd die interesse nooit erg concreet. 

Maar bij Anderlecht overtuigde Abazaj nooit, en in februari werd hij dan ook uitgeleend aan het Kroatische NK Osijek. Daar zal hij nog tot eind december voetballen, maar daarna keert hij normaal terug naar Anderlecht waar hij nog een contract tot 2021 lopen heeft. Osjiek bezit wel een aankoopoptie, maar het lijkt sterk dat men die zal lichten. Bij zijn tijdelijke werkgever lijkt hij namelijk ook niet te overtuigen.

Maar er lijkt dan toch een oplossing in de maak, want Het Laatste Nieuws meldt dat Abazaj interesse geniet van KF Kukësi, een club uit zijn geboorteland Albanië. Vorig jaar betaalde Paars-Wit nog 750.000 euro voor Abazaj. Wellicht zullen ze die investering niet meer kunnen recupereren.

UPDATE 23/08

Anderlecht lijkt haast te maken van het vertrek van enkele overbodige spelers. Zo werd James Lawrence al eerder verpatst aan Sankt Pauli. Maar ook met Kukësi heeft Anderlecht een akkoord gevonden, meldt Het Laatste Nieuws. Het zou een huurtransfer betreffen over Kristal Abazaj. Ook Antonio Milic blijft in beeld bij het Turkse Rizespor, die hun bod verhoogd hebben bij Anderlecht. Binnenkort mag daar dus ook beweging verwacht worden.

LEES OOK: Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Moet Anderlecht nog bij kopen?

Meest recent

Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

0
0
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

18
18
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

20
20
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

31
31
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

216
216
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

78
78
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

67
67
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

218
218
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

238
238
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

187
187
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

226
226
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

579
579
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

369
369
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

310
310
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

327
327
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

221
221
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

330
330
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

286
286
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

564
564
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

638
638
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

424
424
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

582
582
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

359
359
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

377
377
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

85
85

Meer sportnieuws