Vincent Kompany schroomt niet om enkele jongere spelers in zijn basiselftal te placeren. Maar ook in zijn algehele wedstrijdselectie durft de speler-manager wel eens verrassen, zoals in zijn selectie voor de verplaatsing tegen RC Genk komend weekend.

Het Laatste Nieuws weet dat Pieter Gerkens en Edo Kayembe de selectie niet halen voor de wedstrijd tegen RC Genk. Vooral het passeren van Gerkens is opvallend, misschien wel een teken aan de wand? Gerkens is niet meteen het profiel dat Kompany voor ogen heeft op het middenveld, naar verluidt werd Gerkens voorlopig enkel opgesteld door zijn grote wil en leergierigheid.
Maar zowel Gerkens als Kayembe maakten vorige week nog speelminuten tegen KV Kortrijk. Het mag dus verrassend heten dat beide spelers een week later zelfs de selectie niet meer halen. Peter Zulj haalt die wel, voor Kemar Roofe is het nog te vroeg. De aanvaller zal pas geselecteerd kunnen worden na de internationale break.
Goede beslissing van Kompany?