Galamatch Kompany met RSCA’ers én verrassende naam: Martinez coach van United

869
Galamatch Kompany met RSCA’ers én verrassende naam: Martinez coach van United

Op 11 september keert Vincent Kompany nog een laatste keer terug naar Manchester City, waar hij met een galamatch afscheid neemt van de club waar hij elf jaar lang schitterde. De voorbije weken raakten al de namen bekend van enkele oude glorieën die mee zullen spelen in een match tussen legendes van Manchester City en de Premier League, en dat de elftallen getraind zouden worden door Pep Guardiola en Roberto Martinez.

Nu weet The Sun dat Kompany ook twee huidige sterren van City zal mogen verwelkomen op zijn afscheidsmatch. Ook Sergio Agüero en David Silva zullen immers hun opwachting maken. Zij zouden van Guardiola de toestemming gekregen hebben om elk een kwartiertje mee te spelen. De match wordt gespeeld tijdens de interlandbreak. Silva komt daarin niet in actie - hij stopte als international - terwijl Agüero op tijd terug zou zijn uit Argentinië.

De twee ervaren sterren waren in 2012 al ploegmaat van Kompany, toen City zijn eerste titel in 44 jaar veroverde. Agüero scoorde toen in blessuretijd de beslissende treffer in de titelmatch tegen QPR.

UPDATE 22/08

Er is weer wat meer bekend omtrent de galawedstrijd van Vincent Kompany bij Man City. Ook twee Anderlecht-pionnen zullen daar aanwezig zijn in de naam van Samir Nasri en jeugdtrainer Craig Bellamy. Ook zij hebben uiteraard allebei een verleden bij The Cityzens. Dat net als Mario Balotelli, maar dat hij van de partij zal zijn mag toch worden omschreven als een verrassing. Hij vertrok daar namelijk niet in beste omstandigheden.

Kompany & co zullen het overigens opnemen tegen een soort van Man Utd-team. Edwin van der Sar, Gary en Phil Neville, John O’Shea, Wes Brown, Paul Scholes, Nicky Butt, Michael Carrick, Ryan Giggs én Robin van Persie zullen namelijk allemaal bij de tegenpartij spelen. Roberto Martinez heeft de (voorlopig) eenmalige eer om ‘United’ te coachen. 



LEES OOK: Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

Verstandig om er een soort van Manchester-derby van te maken?

Meest recent

Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

3
3
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

80
80
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

47
47
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

31
31
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

14
14
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

56
56
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

122
122
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

43
43
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

32
32
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

104
104
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

53
53
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

100
100
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

47
47
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

209
209
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

203
203
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

494
494
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

437
437
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

372
372

Meer sportnieuws