Galamatch Kompany met RSCA’ers én verrassende naam: Martinez coach van United

869
Galamatch Kompany met RSCA’ers én verrassende naam: Martinez coach van United

Op 11 september keert Vincent Kompany nog een laatste keer terug naar Manchester City, waar hij met een galamatch afscheid neemt van de club waar hij elf jaar lang schitterde. De voorbije weken raakten al de namen bekend van enkele oude glorieën die mee zullen spelen in een match tussen legendes van Manchester City en de Premier League, en dat de elftallen getraind zouden worden door Pep Guardiola en Roberto Martinez.

Nu weet The Sun dat Kompany ook twee huidige sterren van City zal mogen verwelkomen op zijn afscheidsmatch. Ook Sergio Agüero en David Silva zullen immers hun opwachting maken. Zij zouden van Guardiola de toestemming gekregen hebben om elk een kwartiertje mee te spelen. De match wordt gespeeld tijdens de interlandbreak. Silva komt daarin niet in actie - hij stopte als international - terwijl Agüero op tijd terug zou zijn uit Argentinië.

De twee ervaren sterren waren in 2012 al ploegmaat van Kompany, toen City zijn eerste titel in 44 jaar veroverde. Agüero scoorde toen in blessuretijd de beslissende treffer in de titelmatch tegen QPR.

UPDATE 22/08

Er is weer wat meer bekend omtrent de galawedstrijd van Vincent Kompany bij Man City. Ook twee Anderlecht-pionnen zullen daar aanwezig zijn in de naam van Samir Nasri en jeugdtrainer Craig Bellamy. Ook zij hebben uiteraard allebei een verleden bij The Cityzens. Dat net als Mario Balotelli, maar dat hij van de partij zal zijn mag toch worden omschreven als een verrassing. Hij vertrok daar namelijk niet in beste omstandigheden.

Kompany & co zullen het overigens opnemen tegen een soort van Man Utd-team. Edwin van der Sar, Gary en Phil Neville, John O’Shea, Wes Brown, Paul Scholes, Nicky Butt, Michael Carrick, Ryan Giggs én Robin van Persie zullen namelijk allemaal bij de tegenpartij spelen. Roberto Martinez heeft de (voorlopig) eenmalige eer om ‘United’ te coachen. 



LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

Verstandig om er een soort van Manchester-derby van te maken?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

18
18
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

35
35
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

34
34
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

43
43
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

217
217
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

107
107
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

94
94
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws