Club Brugge rekent nog niet meteen op nieuwste aanwinst

338 stemmen
Club Brugge rekent nog niet meteen op nieuwste aanwinst

Club Brugge is momenteel volop bezig met de transfer van Victor Wanyama, maar Club heeft inmiddels wel al een doublure in het vizier. Zo weet Het Laatste Nieuws dat de Senegalese middenvelder Ousseynou Diagne momenteel een proefperiode afwerkt bij de vice-kampioen.

De 20-jarige is momenteel nog eigendom van de Franse tweedeklasser Le Mans. Voorlopig traint hij met de beloften, maar als zijn proefperiode succesvol is zal hij normaal gezien de vervanger van Amrabat worden in de A-kern.

Club blijft overigens op zoek naar nog een extra controlerende middenvelder. Een directe aanwinst, liefst iemand met naam en ervaring, die de concurrentie moet aangaan met Mats Rits. De kans is reëel dat Blauw-Zwart wacht met toeslaan tot de kwalificatie voor de Champions League-poules definitief op zak is.

UPDATE 22/08

Woensdag klonk het nog dat Ousseynou Diagne een proefperiode aan het afwerken was bij Club, vandaag zou de Senegalees al zeker een transfer maken. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat Diagne over zal komen van Le Mans, en zo blijkbaar een goeie indruk heeft nagelaten bij zijn testperiode. Zijn komst zou geen overbodige luxe zijn, daar de positie van verdedigende middenvelder dun bezet is bij Blauw-Zwart. Daarvoor zouden ze nu uiteraard ook wel werken aan de komst van Victor Wanyama. Met de transfer van Diagne heeft Club overigens al zijn negende inkomende speler beet.

UPDATE 10u45
Club Brugge lijkt echter in tegenstelling tot eerder berichten nog niet meteen op Diagne te rekenen voor de A-kern. Aan de redactie van VoetbalNieuws bevestigde Club immers dat de Senegalees gehaald wordt voor de beloftenkern. Hij wordt dus niet de vervanger van de naar Hellas Verona vertrekkende Amrabat in de A-kern.

LEES OOK: 'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Denk je dat we hem op termijn in de A-kern zullen zien?

Meest recent

Ommekeer ingezet? Nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

141
141
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

41
41
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

73
73
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

268
268
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

81
81
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

101
101
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

556
556
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

153
153
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

546
546
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

579
579
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

724
724
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

66
66
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

182
182
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

148
148
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

733
733
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

337
337
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

228
228
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

176
176
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

172
172
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

262
262
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

165
165
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

524
524
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

92
92
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

154
154
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

45
45

Meer sportnieuws