Club Brugge rekent nog niet meteen op nieuwste aanwinst

door
Club Brugge rekent nog niet meteen op nieuwste aanwinst

Club Brugge is momenteel volop bezig met de transfer van Victor Wanyama, maar Club heeft inmiddels wel al een doublure in het vizier. Zo weet Het Laatste Nieuws dat de Senegalese middenvelder Ousseynou Diagne momenteel een proefperiode afwerkt bij de vice-kampioen.

De 20-jarige is momenteel nog eigendom van de Franse tweedeklasser Le Mans. Voorlopig traint hij met de beloften, maar als zijn proefperiode succesvol is zal hij normaal gezien de vervanger van Amrabat worden in de A-kern.

Club blijft overigens op zoek naar nog een extra controlerende middenvelder. Een directe aanwinst, liefst iemand met naam en ervaring, die de concurrentie moet aangaan met Mats Rits. De kans is reëel dat Blauw-Zwart wacht met toeslaan tot de kwalificatie voor de Champions League-poules definitief op zak is.

UPDATE 22/08

Woensdag klonk het nog dat Ousseynou Diagne een proefperiode aan het afwerken was bij Club, vandaag zou de Senegalees al zeker een transfer maken. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat Diagne over zal komen van Le Mans, en zo blijkbaar een goeie indruk heeft nagelaten bij zijn testperiode. Zijn komst zou geen overbodige luxe zijn, daar de positie van verdedigende middenvelder dun bezet is bij Blauw-Zwart. Daarvoor zouden ze nu uiteraard ook wel werken aan de komst van Victor Wanyama. Met de transfer van Diagne heeft Club overigens al zijn negende inkomende speler beet.

UPDATE 10u45
Club Brugge lijkt echter in tegenstelling tot eerder berichten nog niet meteen op Diagne te rekenen voor de A-kern. Aan de redactie van VoetbalNieuws bevestigde Club immers dat de Senegalees gehaald wordt voor de beloftenkern. Hij wordt dus niet de vervanger van de naar Hellas Verona vertrekkende Amrabat in de A-kern.

LEES OOK: Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Denk je dat we hem op termijn in de A-kern zullen zien?

Meest recent

Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

2
2
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

182
182
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

255
255
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

54
54
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

112
112
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

209
209
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

224
224
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

349
349
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

63
63
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

325
325
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

382
382
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

87
87
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

610
610
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

373
373
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

173
173
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

326
326
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

464
464
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

201
201
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

272
272
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

119
119
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

499
499
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

345
345
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

148
148
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

222
222
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

912
912

Meer sportnieuws