Hein wou smaakmakers Genk en Club naar Anderlecht halen

door
Hein wou smaakmakers Genk en Club naar Anderlecht halen

RSC Anderlecht is met 2 op 12 niet goed aan het seizoen begonnen en dat met opeenvolgende duels tegen de top vier van vorig seizoen in het vooruitzicht. Speler-manager Vincent Kompany kan echter op een pak krediet rekenen van zowel het bestuur als de supporters. Dat was bij een aantal van zijn voorgangers veel minder het geval.


Hein Vanhaezebrouck bijvoorbeeld, kreeg bij Paars-Wit heel wat kritiek over zich heen en werd na een goed jaar al afgedankt. De resultaten alsook het geleverde spel, lieten dan ook te wensen over. Nochtans had het ook heel anders kunnen lopen. Indien hij bijvoorbeeld een aantal van zijn gewenste transfers had gekregen.

Bij Het Nieuwsblad laat Vanhaezebrouck, tegenwoordig terug aan de slag als analist, immers weten dat hij twee huidige smaakmakers van KRC Genk en Club Brugge naar Anderlecht wou halen: Joseph Paintsil en Percy Tau. Bij die eerste speelde Genk echter korter op de bal en na een goed seizoen op huurbasis bij Ferencvaros, plukten de Limburgers hem weg bij zijn Ghanese club.

Tau kwam in ons land dan weer aan de oppervlakte bij Union, maar had zich eerder al getoond bij de nationale ploeg van Zuid-Afrika. Hij werd uit zijn geboorteland weggehaald door Brighton, dat hem meteen aan dochterclub Union verhuurde. De Brusselaars lieten hem tijdens de wintermercato van vorig seizoen echter niet vertrekken en deze zomer zag Club zijn kans schoon.

LEES OOK: Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Paintsil en Tau zouden basisspelers zijn bij het huidige RSCA ...

Meest recent

'Overmars bezwijkt: Antwerp casht al op goudhaantje'

Antwerp leek een drukke wintermercato tegemoet te gaan, maar dat zou wel eens kunnen tegenvallen nu ...

166
166
'Witte rook: AA Gent doet zaken met Cercle Brugge'

AA Gent hoopt na nieuwjaar de top zes nog te bestormen, en dus lijkt een kwaliteitsinjectie geen ...

114
114
'Grote kuis in Anderlecht: volgend duo pakt koffers'

RSC Anderlecht hoopt in januari verlost te geraken van heel wat overtollige ballast. Intussen werd ...

259
259
'Hrosovsky out: KRC Genk kiest verrassende vervanger'

Om na nieuwjaar een remonte in te zetten wilde KRC Genk de huidige selectie intact houden, maar dat ...

549
549
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

327
327
AFCON: Nigeria imponeert, Salah en co moeten zwoegen

Op de Africa Cup worden momenteel de tickets voor de kwartfinales verdeeld. Egypte wist zich maandag ...

78
78
Genk kondigt transferdeal aan, Union stuurt grote naam door

Dinsdag is het zover, dan opent de wintermercato ook voor de Belgische ploegen zijn deuren. Maar ...

147
147
'Club onverbiddelijk: miljoenenaanwinst weg aan soldenprijs'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat inkomende toptransfers af te ronden. Maar niet alle ...

371
371
'Anderlecht bikkelt met PSG voor nieuwe diamant'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht speurt momenteel naar directe versterking voor de selectie ...

184
184
'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Real Madrid zette het nieuwe kalenderjaar in met een ruime 5-1-zege tegen Real Betis. Maar zelfs in ...

235
235
Gouden Schoen al bekend? Topfavoriet schat kansen in

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Er lopen verschillende kanshebbers rond, maar ...

542
542
Anderlecht in paniek: Duranville-stunt dreigt te ontploffen

Het voelt plots nerveus aan in het Lotto Park. Wat op papier klinkt als een droomcomeback, dreigt ...

497
497
Leko glundert: trio viert comeback bij Club Brugge

Op oefenkamp in Marbella zag Club Brugge maandag Gustaf Nilsson nog maar eens geblesseerd uitvallen. ...

382
382
'Bom barst in Genk: De Condé met rug tegen de muur'

Ondank de tegenvallende resultaten gelooft KRC Genk naar eigen zeggen in de aanwezige kwaliteit in ...

609
609
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

320
320
'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van stunt'

Michael Verschueren liet er recent geen misverstand over bestaan: een ontslag van Olivier Renard is ...

1048
1048
Club Brugge incasseert uppercut: transferplan in duigen

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweede deel van het seizoen in Marbella. Daar viel ...

460
460
Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Herman Brusselmans blijft genadeloos de grens opzoeken tussen satire en provocatie. De ...

187
187
"Terug naar Standard? Voorlopig is dat geen optie"

Standard haalde in het verleden vaak ex-spelers terug naar de club wanneer het moeilijk ging. In de ...

116
116
Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Tijdens een transferperiode worden er héél veel geruchten gelanceerd, zeker door ...

539
539
'STVV laat Vrancken lachen: eerste aanwinst een feit'

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen, maar Wouter Vrancken wil niet dat de club op zijn ...

320
320
'Blunder van AA Gent? Standard profiteert ten volle'

In tijden van crisis grijpen Belgische ploegen vaak terug naar talenten van eigen bodem. Jammer ...

335
335
'Spits vertrekt bij Beveren, talent tekent bij KV Mechelen'

De Belgische ploegen zoeken oplossingen voor de spelers die amper of niet aan de bak komen. Zo gaat ...

154
154
'Tweede gegadigde: Cercle Brugge vreest exit sterkhouder'

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

158
158
Amorim slechtste in 54 jaar, Mourinho de beste na Ferguson

Manchester United heeft compleet logisch Ruben Amorim ontslagen. Hij haalde uit naar zijn bazen na ...

136
136

Meer sportnieuws