Genk laat beloftevolle aanvaller op huurbasis vertrekken

202 stemmen
Genk laat beloftevolle aanvaller op huurbasis vertrekken

KRC Genk gaat prat op zijn jeugdopleiding en ook in de kampioenenploeg van afgelopen seizoen stonden met Leandro Trossard en Bryan Heynen enkele jongens uit de eigen jeugd in de basiself. Maar er zit nog talent in de wachtkamer en één veelbelovende speler krijgt volgend seizoen al zeker zijn kans bij de A-kern.


Genk laat via zijn officiële kanalen weten dat Adriano Bertaccini het komende seizoen zal aansluiten bij de A-kern. De 18-jarige aanvaller tekende meteen ook een nieuw contract tot 2022. Bertaccini kwam afgelopen seizoen uit voor de Genkse beloften, waar hij 20 keer scoorde en zo zijn ploeg naar de titel én beker loodste. "Adriano is klaar voor een volgende stap bij KRC Genk", oordeelt de club dan ook over de jeugdinternational, die afgelopen seizoen ook vijf keer uitkwam voor de Belgische U19.

UPDATE 20/08
Begin deze zomer was het nog de bedoeling dat Bertaccini zijn kans zou krijgen bij de A-kern van Genk, maar dat lijkt inmiddels niet langer het geval. Zo bestaat de kans dat hij alsnog vertrekt deze zomer. Bij Het Laatste Nieuws weet men dat KSMK Deinze, dat ambitieus is in de hoogste amateurklasse, interesse toont. Wellicht gaat het dan om een huurbeurt.

UPDATE 21/08
Het vertrek van Bertaccini naar Deinze is nu ook officieel in kannen en kruiken. Via Instagram kondigde zowel club als speler aan dat een huurovereenkomst van één seizoen is gevonden. Betaccini had overigens een goede reden om in de hoogste amateurklasse aan de slag te gaan. Bij Deinze wordt hij immers herenigd met zijn broer Paulino. Die zat zonder club nadat zijn contract bij het Portugese Arouca niet verlengd werd.

LEES OOK: Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De hoogste amateurklasse verdient meer media-aandacht ...

Meest recent

Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

46
46
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

21
21
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

24
24
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

210
210
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

135
135
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

201
201
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

124
124
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

100
100
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

334
334
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

153
153
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

277
277
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

188
188
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

127
127
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

137
137
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

106
106
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

806
806
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

238
238
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

225
225
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

833
833
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

260
260
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1325
1325
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110

Meer sportnieuws