Genk laat beloftevolle aanvaller op huurbasis vertrekken

door
Genk laat beloftevolle aanvaller op huurbasis vertrekken

KRC Genk gaat prat op zijn jeugdopleiding en ook in de kampioenenploeg van afgelopen seizoen stonden met Leandro Trossard en Bryan Heynen enkele jongens uit de eigen jeugd in de basiself. Maar er zit nog talent in de wachtkamer en één veelbelovende speler krijgt volgend seizoen al zeker zijn kans bij de A-kern.


Genk laat via zijn officiële kanalen weten dat Adriano Bertaccini het komende seizoen zal aansluiten bij de A-kern. De 18-jarige aanvaller tekende meteen ook een nieuw contract tot 2022. Bertaccini kwam afgelopen seizoen uit voor de Genkse beloften, waar hij 20 keer scoorde en zo zijn ploeg naar de titel én beker loodste. "Adriano is klaar voor een volgende stap bij KRC Genk", oordeelt de club dan ook over de jeugdinternational, die afgelopen seizoen ook vijf keer uitkwam voor de Belgische U19.

UPDATE 20/08
Begin deze zomer was het nog de bedoeling dat Bertaccini zijn kans zou krijgen bij de A-kern van Genk, maar dat lijkt inmiddels niet langer het geval. Zo bestaat de kans dat hij alsnog vertrekt deze zomer. Bij Het Laatste Nieuws weet men dat KSMK Deinze, dat ambitieus is in de hoogste amateurklasse, interesse toont. Wellicht gaat het dan om een huurbeurt.

UPDATE 21/08
Het vertrek van Bertaccini naar Deinze is nu ook officieel in kannen en kruiken. Via Instagram kondigde zowel club als speler aan dat een huurovereenkomst van één seizoen is gevonden. Betaccini had overigens een goede reden om in de hoogste amateurklasse aan de slag te gaan. Bij Deinze wordt hij immers herenigd met zijn broer Paulino. Die zat zonder club nadat zijn contract bij het Portugese Arouca niet verlengd werd.

LEES OOK: Adriano Bertaccini verrast iedereen met héél groot geheim

De hoogste amateurklasse verdient meer media-aandacht ...

Meest recent

Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

19
19
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

54
54
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

21
21
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

57
57
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

32
32
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

464
464
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

81
81
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

43
43
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

26
26
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

199
199
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

232
232
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

175
175
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

74
74
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

242
242
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

668
668
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

251
251
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

599
599
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

32
32
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

91
91
Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

276
276
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

295
295
'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Dankzij de knappe zege tegen Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed gevoel de interlandbreak ...

297
297
'Club Brugge verlegt grenzen: bod van 50 miljoen?'

Club Brugge bouwde het afgelopen decennium een internationale reputatie op als kweekvijver van ...

189
189
Kazachse bondscoach doet krankzinnige uitspraak over Doku

De Rode Duivels zijn donderdagavond al aangekomen in Astana, waar ze zaterdag hun ticket voor het WK ...

239
239
Jonge Duivel: "Geruchten over Anderlecht gehoord, maar..."

Anderlecht zet sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur zwaar in op de komst van ...

114
114

Meer sportnieuws