Genk laat beloftevolle aanvaller op huurbasis vertrekken

202
Genk laat beloftevolle aanvaller op huurbasis vertrekken

KRC Genk gaat prat op zijn jeugdopleiding en ook in de kampioenenploeg van afgelopen seizoen stonden met Leandro Trossard en Bryan Heynen enkele jongens uit de eigen jeugd in de basiself. Maar er zit nog talent in de wachtkamer en één veelbelovende speler krijgt volgend seizoen al zeker zijn kans bij de A-kern.


Genk laat via zijn officiële kanalen weten dat Adriano Bertaccini het komende seizoen zal aansluiten bij de A-kern. De 18-jarige aanvaller tekende meteen ook een nieuw contract tot 2022. Bertaccini kwam afgelopen seizoen uit voor de Genkse beloften, waar hij 20 keer scoorde en zo zijn ploeg naar de titel én beker loodste. "Adriano is klaar voor een volgende stap bij KRC Genk", oordeelt de club dan ook over de jeugdinternational, die afgelopen seizoen ook vijf keer uitkwam voor de Belgische U19.

UPDATE 20/08
Begin deze zomer was het nog de bedoeling dat Bertaccini zijn kans zou krijgen bij de A-kern van Genk, maar dat lijkt inmiddels niet langer het geval. Zo bestaat de kans dat hij alsnog vertrekt deze zomer. Bij Het Laatste Nieuws weet men dat KSMK Deinze, dat ambitieus is in de hoogste amateurklasse, interesse toont. Wellicht gaat het dan om een huurbeurt.

UPDATE 21/08
Het vertrek van Bertaccini naar Deinze is nu ook officieel in kannen en kruiken. Via Instagram kondigde zowel club als speler aan dat een huurovereenkomst van één seizoen is gevonden. Betaccini had overigens een goede reden om in de hoogste amateurklasse aan de slag te gaan. Bij Deinze wordt hij immers herenigd met zijn broer Paulino. Die zat zonder club nadat zijn contract bij het Portugese Arouca niet verlengd werd.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

De hoogste amateurklasse verdient meer media-aandacht ...

Meest recent

Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

0
0
Hommeles bij Club: ware reden afwezigheid Diakhon bekend

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

133
133
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

107
107
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

662
662
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

118
118
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

13
13
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

174
174
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

9
9
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

64
64
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

242
242
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

167
167
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

118
118
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

250
250
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

115
115
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

53
53
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

406
406
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

116
116
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

48
48
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

512
512
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

114
114
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

126
126
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91

Meer sportnieuws