TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou op het punt staan om voor een nieuwe stunttransfer te zorgen. Victor Wanyama zou namelijk effectief op weg zijn naar Jan Breydel. Blauw-Zwart zou 10 miljoen op tafel leggen, en nog eens 5 miljoen indien de groepsfase van de Champions League wordt bereikt. Daarmee zouden ze in Brugge hun transferrecord absoluut verpulveren. Dat stond sinds deze zomer op naam van Okereke met 8 miljoen.



Er is ook een vertrekken op til in Jan Breydel, want Sofyan Amrabat heeft vandaag zijn medische testen afgelegd bij Helles Verona. Indien de transfer helemaal rond geraakt, haalt Club nog 1,5 miljoen euro op voor de middenvelder.

En het grootste nieuws blijft uit de West-Vlaamse hoofdstad komen, want ook Dennis Bonaventure geniet nog steeds grote interesse. Naar verluidt zouden nu ook AS Monaco en Sampdoria de winger van Club op hun verlanglijstje hebben geplaatst.

Anderlecht lijkt dan weer van een overbodige speler verlost te geraken. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Kristal Abazaj interesse geniet van KF Kukësi, een club uit zijn geboorteland Albanië. Vorig jaar betaalde Paars-Wit nog 750.000 euro voor Abazaj. Wellicht zullen ze die investering niet meer kunnen recupereren.

AA Gent liet zich toch nog eens opmerken op de transfermarkt. Het haalde namelijk de 19-jarige middenvelder Nicky Beloko weg bij Fiorentina. Het huurt de Zwitserse Kameroenen voor één seizoen van de Italianen.

Ook Racing Genk gaat nog eens fors uithalen op deze mercato, want het zou met Paul Onuachu al hun tweede Nigeriaanse spits van deze zomer binnenhalen. Er zou 7 miljoen euro op tafel worden gelegd. Een akkoord met zijn huidige club FC Midtjylland zou er intussen al zijn. Daarmee zou hij ook voor de Limburgers een mede-recordtransfer worden. Ook voor Bongonda werd er 7 miljoen op tafel gelegd.



BUITENLAND

Voor Yannick Carrasco lijkt deze zomermercato dan weer opnieuw uit te draaien op een sisser. De Rode Duivel werd genoemd bij verschillende Europese topclubs zoals Arsenal, Bayern en AC Milan, maar die haalden allemaal al alternatieven in huis. Het is dus zeer de vraag of hij nog wel zal geraken in China.



PSV zou dan in Nederland weer voor een grootste transferstunt willen zorgen. De lampenclub zou namelijk dichtbij de komst van Kostas Mitroglou staan. De Griek kan voor één seizoen worden gehuurd van Marseille.

LEES OOK: 'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

Moet Club zoveel op tafel leggen voor Wanyama?

Meest recent

‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

144
144
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

44
44
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

76
76
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

168
168
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

157
157
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

84
84
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

366
366
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

481
481
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

380
380
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

200
200
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

175
175
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

100
100
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

595
595
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

348
348
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

360
360
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

404
404
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

227
227
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

179
179
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

372
372
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

825
825
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

280
280
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

230
230
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

123
123
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

184
184
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85

Meer sportnieuws