TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

712
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou op het punt staan om voor een nieuwe stunttransfer te zorgen. Victor Wanyama zou namelijk effectief op weg zijn naar Jan Breydel. Blauw-Zwart zou 10 miljoen op tafel leggen, en nog eens 5 miljoen indien de groepsfase van de Champions League wordt bereikt. Daarmee zouden ze in Brugge hun transferrecord absoluut verpulveren. Dat stond sinds deze zomer op naam van Okereke met 8 miljoen.



Er is ook een vertrekken op til in Jan Breydel, want Sofyan Amrabat heeft vandaag zijn medische testen afgelegd bij Helles Verona. Indien de transfer helemaal rond geraakt, haalt Club nog 1,5 miljoen euro op voor de middenvelder.

En het grootste nieuws blijft uit de West-Vlaamse hoofdstad komen, want ook Dennis Bonaventure geniet nog steeds grote interesse. Naar verluidt zouden nu ook AS Monaco en Sampdoria de winger van Club op hun verlanglijstje hebben geplaatst.

Anderlecht lijkt dan weer van een overbodige speler verlost te geraken. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Kristal Abazaj interesse geniet van KF Kukësi, een club uit zijn geboorteland Albanië. Vorig jaar betaalde Paars-Wit nog 750.000 euro voor Abazaj. Wellicht zullen ze die investering niet meer kunnen recupereren.

AA Gent liet zich toch nog eens opmerken op de transfermarkt. Het haalde namelijk de 19-jarige middenvelder Nicky Beloko weg bij Fiorentina. Het huurt de Zwitserse Kameroenen voor één seizoen van de Italianen.

Ook Racing Genk gaat nog eens fors uithalen op deze mercato, want het zou met Paul Onuachu al hun tweede Nigeriaanse spits van deze zomer binnenhalen. Er zou 7 miljoen euro op tafel worden gelegd. Een akkoord met zijn huidige club FC Midtjylland zou er intussen al zijn. Daarmee zou hij ook voor de Limburgers een mede-recordtransfer worden. Ook voor Bongonda werd er 7 miljoen op tafel gelegd.



BUITENLAND

Voor Yannick Carrasco lijkt deze zomermercato dan weer opnieuw uit te draaien op een sisser. De Rode Duivel werd genoemd bij verschillende Europese topclubs zoals Arsenal, Bayern en AC Milan, maar die haalden allemaal al alternatieven in huis. Het is dus zeer de vraag of hij nog wel zal geraken in China.



PSV zou dan in Nederland weer voor een grootste transferstunt willen zorgen. De lampenclub zou namelijk dichtbij de komst van Kostas Mitroglou staan. De Griek kan voor één seizoen worden gehuurd van Marseille.

LEES OOK: Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Moet Club zoveel op tafel leggen voor Wanyama?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

52
52
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

51
51
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

15
15
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

144
144
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

134
134
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

293
293
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

272
272
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

126
126
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

182
182
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

314
314
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

141
141
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

993
993

Meer sportnieuws