TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

712 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou op het punt staan om voor een nieuwe stunttransfer te zorgen. Victor Wanyama zou namelijk effectief op weg zijn naar Jan Breydel. Blauw-Zwart zou 10 miljoen op tafel leggen, en nog eens 5 miljoen indien de groepsfase van de Champions League wordt bereikt. Daarmee zouden ze in Brugge hun transferrecord absoluut verpulveren. Dat stond sinds deze zomer op naam van Okereke met 8 miljoen.



Er is ook een vertrekken op til in Jan Breydel, want Sofyan Amrabat heeft vandaag zijn medische testen afgelegd bij Helles Verona. Indien de transfer helemaal rond geraakt, haalt Club nog 1,5 miljoen euro op voor de middenvelder.

En het grootste nieuws blijft uit de West-Vlaamse hoofdstad komen, want ook Dennis Bonaventure geniet nog steeds grote interesse. Naar verluidt zouden nu ook AS Monaco en Sampdoria de winger van Club op hun verlanglijstje hebben geplaatst.

Anderlecht lijkt dan weer van een overbodige speler verlost te geraken. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Kristal Abazaj interesse geniet van KF Kukësi, een club uit zijn geboorteland Albanië. Vorig jaar betaalde Paars-Wit nog 750.000 euro voor Abazaj. Wellicht zullen ze die investering niet meer kunnen recupereren.

AA Gent liet zich toch nog eens opmerken op de transfermarkt. Het haalde namelijk de 19-jarige middenvelder Nicky Beloko weg bij Fiorentina. Het huurt de Zwitserse Kameroenen voor één seizoen van de Italianen.

Ook Racing Genk gaat nog eens fors uithalen op deze mercato, want het zou met Paul Onuachu al hun tweede Nigeriaanse spits van deze zomer binnenhalen. Er zou 7 miljoen euro op tafel worden gelegd. Een akkoord met zijn huidige club FC Midtjylland zou er intussen al zijn. Daarmee zou hij ook voor de Limburgers een mede-recordtransfer worden. Ook voor Bongonda werd er 7 miljoen op tafel gelegd.



BUITENLAND

Voor Yannick Carrasco lijkt deze zomermercato dan weer opnieuw uit te draaien op een sisser. De Rode Duivel werd genoemd bij verschillende Europese topclubs zoals Arsenal, Bayern en AC Milan, maar die haalden allemaal al alternatieven in huis. Het is dus zeer de vraag of hij nog wel zal geraken in China.



PSV zou dan in Nederland weer voor een grootste transferstunt willen zorgen. De lampenclub zou namelijk dichtbij de komst van Kostas Mitroglou staan. De Griek kan voor één seizoen worden gehuurd van Marseille.

LEES OOK: 'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Moet Club zoveel op tafel leggen voor Wanyama?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

34
34
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

31
31
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

58
58
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

43
43
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

47
47
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

134
134
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

261
261
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

923
923
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

209
209
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

100
100
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

201
201
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

296
296
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

580
580
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

586
586
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

435
435
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1024
1024
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

245
245
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

485
485
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws