TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou op het punt staan om voor een nieuwe stunttransfer te zorgen. Victor Wanyama zou namelijk effectief op weg zijn naar Jan Breydel. Blauw-Zwart zou 10 miljoen op tafel leggen, en nog eens 5 miljoen indien de groepsfase van de Champions League wordt bereikt. Daarmee zouden ze in Brugge hun transferrecord absoluut verpulveren. Dat stond sinds deze zomer op naam van Okereke met 8 miljoen.



Er is ook een vertrekken op til in Jan Breydel, want Sofyan Amrabat heeft vandaag zijn medische testen afgelegd bij Helles Verona. Indien de transfer helemaal rond geraakt, haalt Club nog 1,5 miljoen euro op voor de middenvelder.

En het grootste nieuws blijft uit de West-Vlaamse hoofdstad komen, want ook Dennis Bonaventure geniet nog steeds grote interesse. Naar verluidt zouden nu ook AS Monaco en Sampdoria de winger van Club op hun verlanglijstje hebben geplaatst.

Anderlecht lijkt dan weer van een overbodige speler verlost te geraken. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Kristal Abazaj interesse geniet van KF Kukësi, een club uit zijn geboorteland Albanië. Vorig jaar betaalde Paars-Wit nog 750.000 euro voor Abazaj. Wellicht zullen ze die investering niet meer kunnen recupereren.

AA Gent liet zich toch nog eens opmerken op de transfermarkt. Het haalde namelijk de 19-jarige middenvelder Nicky Beloko weg bij Fiorentina. Het huurt de Zwitserse Kameroenen voor één seizoen van de Italianen.

Ook Racing Genk gaat nog eens fors uithalen op deze mercato, want het zou met Paul Onuachu al hun tweede Nigeriaanse spits van deze zomer binnenhalen. Er zou 7 miljoen euro op tafel worden gelegd. Een akkoord met zijn huidige club FC Midtjylland zou er intussen al zijn. Daarmee zou hij ook voor de Limburgers een mede-recordtransfer worden. Ook voor Bongonda werd er 7 miljoen op tafel gelegd.



BUITENLAND

Voor Yannick Carrasco lijkt deze zomermercato dan weer opnieuw uit te draaien op een sisser. De Rode Duivel werd genoemd bij verschillende Europese topclubs zoals Arsenal, Bayern en AC Milan, maar die haalden allemaal al alternatieven in huis. Het is dus zeer de vraag of hij nog wel zal geraken in China.



PSV zou dan in Nederland weer voor een grootste transferstunt willen zorgen. De lampenclub zou namelijk dichtbij de komst van Kostas Mitroglou staan. De Griek kan voor één seizoen worden gehuurd van Marseille.

LEES OOK: Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

Moet Club zoveel op tafel leggen voor Wanyama?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

22
22
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

15
15
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

42
42
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

56
56
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

79
79
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

23
23
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

72
72
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

242
242
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

105
105
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

183
183
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

191
191
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

88
88
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

134
134
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

86
86
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

341
341
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

329
329
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

439
439
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

214
214
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

371
371

Meer sportnieuws