TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Club en Genk met nieuwe recordtransfer, probleem Carrasco'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou op het punt staan om voor een nieuwe stunttransfer te zorgen. Victor Wanyama zou namelijk effectief op weg zijn naar Jan Breydel. Blauw-Zwart zou 10 miljoen op tafel leggen, en nog eens 5 miljoen indien de groepsfase van de Champions League wordt bereikt. Daarmee zouden ze in Brugge hun transferrecord absoluut verpulveren. Dat stond sinds deze zomer op naam van Okereke met 8 miljoen.



Er is ook een vertrekken op til in Jan Breydel, want Sofyan Amrabat heeft vandaag zijn medische testen afgelegd bij Helles Verona. Indien de transfer helemaal rond geraakt, haalt Club nog 1,5 miljoen euro op voor de middenvelder.

En het grootste nieuws blijft uit de West-Vlaamse hoofdstad komen, want ook Dennis Bonaventure geniet nog steeds grote interesse. Naar verluidt zouden nu ook AS Monaco en Sampdoria de winger van Club op hun verlanglijstje hebben geplaatst.

Anderlecht lijkt dan weer van een overbodige speler verlost te geraken. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Kristal Abazaj interesse geniet van KF Kukësi, een club uit zijn geboorteland Albanië. Vorig jaar betaalde Paars-Wit nog 750.000 euro voor Abazaj. Wellicht zullen ze die investering niet meer kunnen recupereren.

AA Gent liet zich toch nog eens opmerken op de transfermarkt. Het haalde namelijk de 19-jarige middenvelder Nicky Beloko weg bij Fiorentina. Het huurt de Zwitserse Kameroenen voor één seizoen van de Italianen.

Ook Racing Genk gaat nog eens fors uithalen op deze mercato, want het zou met Paul Onuachu al hun tweede Nigeriaanse spits van deze zomer binnenhalen. Er zou 7 miljoen euro op tafel worden gelegd. Een akkoord met zijn huidige club FC Midtjylland zou er intussen al zijn. Daarmee zou hij ook voor de Limburgers een mede-recordtransfer worden. Ook voor Bongonda werd er 7 miljoen op tafel gelegd.



BUITENLAND

Voor Yannick Carrasco lijkt deze zomermercato dan weer opnieuw uit te draaien op een sisser. De Rode Duivel werd genoemd bij verschillende Europese topclubs zoals Arsenal, Bayern en AC Milan, maar die haalden allemaal al alternatieven in huis. Het is dus zeer de vraag of hij nog wel zal geraken in China.



PSV zou dan in Nederland weer voor een grootste transferstunt willen zorgen. De lampenclub zou namelijk dichtbij de komst van Kostas Mitroglou staan. De Griek kan voor één seizoen worden gehuurd van Marseille.

LEES OOK: 'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Moet Club zoveel op tafel leggen voor Wanyama?

Meest recent

'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

19
19
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

36
36
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

159
159
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

156
156
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

82
82
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

248
248
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

62
62
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

245
245
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

94
94
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

75
75
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

165
165
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

201
201
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

473
473
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

109
109
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

77
77
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

186
186
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

676
676
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

284
284
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

251
251
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

851
851
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

407
407
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

153
153
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

149
149
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

163
163

Meer sportnieuws