STVV pakt uit en haalt Braziliaanse jeugdinternational binnen

219 stemmen
STVV pakt uit en haalt Braziliaanse jeugdinternational binnen

De Belgische clubs gaan de komende drie weken nog voluit op zoek naar versterking voor het komende seizoen. Daarbij speurt op zijn minst één team al in Brazilië naar versterking. Zo lijkt een talentvolle middenvelder op het punt te staan om naar de Jupiler Pro League te verhuizen.

Volgens Braziliaanse media is Jhonny Lucas op weg naar België. De 18-jarige middenvelder komt momenteel nog in eigen land uit voor Parana, waarmee hij in de Braziliaanse tweede klasse speelt. Vorig seizoen speelde hij nog 21 wedstrijden in de Serie A, waarin hij twee keer scoorde. Zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt geschat op 800.000 euro.

Bij zijn club geven ze toe dat de onderhandelingen over een transfer in een vergevorderd stadium zitten en nog deze week afgerond zouden kunnen worden. Welke club met Lucas aan de haal zou gaan, is momenteel echter nog niet duidelijk.

UPDATE 15/08

Het blijkt uiteindelijk Sint-Truiden te zijn dat met Jhonny Lucas aan de haal gaat. Volgens Bem Parana gaan de Kanaries bovendien ver om het Braziliaanse talent binnen te halen. Ze zouden immers een bedrag tussen de 1 en 2,5 miljoen euro op tafel leggen voor de middenvelder, bovendien krijgt Parana ook nog eens 10 procent bij een doorverkoop. Lucas zou een contract voor vijf jaar gaan tekenen op Stayen.

UPDATE 21/08
STVV heeft Jhonny Lucas nu ook helemaal beet. Via zijn officiële kanalen bevestigen de Kanaries de komst van de Braziliaanse jeugdinternational. Het is niet duidelijk voor hoe lang de middenvelder getekend heeft.


Knappe transfer van STVV?

Meest recent

Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

69
69
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

15
15
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

169
169
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

27
27
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

51
51
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

108
108
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

226
226
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

61
61
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

747
747
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

193
193
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

261
261
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

411
411
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

85
85
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

509
509
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

108
108
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

269
269
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

151
151
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

86
86
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

286
286
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

87
87
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

71
71
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

235
235
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

197
197

Meer sportnieuws