STVV pakt uit en haalt Braziliaanse jeugdinternational binnen

219 stemmen
STVV pakt uit en haalt Braziliaanse jeugdinternational binnen

De Belgische clubs gaan de komende drie weken nog voluit op zoek naar versterking voor het komende seizoen. Daarbij speurt op zijn minst één team al in Brazilië naar versterking. Zo lijkt een talentvolle middenvelder op het punt te staan om naar de Jupiler Pro League te verhuizen.

Volgens Braziliaanse media is Jhonny Lucas op weg naar België. De 18-jarige middenvelder komt momenteel nog in eigen land uit voor Parana, waarmee hij in de Braziliaanse tweede klasse speelt. Vorig seizoen speelde hij nog 21 wedstrijden in de Serie A, waarin hij twee keer scoorde. Zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt geschat op 800.000 euro.

Bij zijn club geven ze toe dat de onderhandelingen over een transfer in een vergevorderd stadium zitten en nog deze week afgerond zouden kunnen worden. Welke club met Lucas aan de haal zou gaan, is momenteel echter nog niet duidelijk.

UPDATE 15/08

Het blijkt uiteindelijk Sint-Truiden te zijn dat met Jhonny Lucas aan de haal gaat. Volgens Bem Parana gaan de Kanaries bovendien ver om het Braziliaanse talent binnen te halen. Ze zouden immers een bedrag tussen de 1 en 2,5 miljoen euro op tafel leggen voor de middenvelder, bovendien krijgt Parana ook nog eens 10 procent bij een doorverkoop. Lucas zou een contract voor vijf jaar gaan tekenen op Stayen.

UPDATE 21/08
STVV heeft Jhonny Lucas nu ook helemaal beet. Via zijn officiële kanalen bevestigen de Kanaries de komst van de Braziliaanse jeugdinternational. Het is niet duidelijk voor hoe lang de middenvelder getekend heeft.


🚀

Knappe transfer van STVV?

Meest recent

De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

0
0
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

106
106
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

188
188
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

89
89
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

194
194
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

611
611
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

379
379
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

125
125
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

686
686
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

218
218
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

146
146
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

235
235
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

152
152
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

55
55
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

79
79
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

157
157
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

130
130
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

567
567
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

191
191
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

379
379
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1104
1104
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

517
517

Meer sportnieuws