STVV pakt uit en haalt Braziliaanse jeugdinternational binnen

door
STVV pakt uit en haalt Braziliaanse jeugdinternational binnen

De Belgische clubs gaan de komende drie weken nog voluit op zoek naar versterking voor het komende seizoen. Daarbij speurt op zijn minst één team al in Brazilië naar versterking. Zo lijkt een talentvolle middenvelder op het punt te staan om naar de Jupiler Pro League te verhuizen.

Volgens Braziliaanse media is Jhonny Lucas op weg naar België. De 18-jarige middenvelder komt momenteel nog in eigen land uit voor Parana, waarmee hij in de Braziliaanse tweede klasse speelt. Vorig seizoen speelde hij nog 21 wedstrijden in de Serie A, waarin hij twee keer scoorde. Zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt geschat op 800.000 euro.

Bij zijn club geven ze toe dat de onderhandelingen over een transfer in een vergevorderd stadium zitten en nog deze week afgerond zouden kunnen worden. Welke club met Lucas aan de haal zou gaan, is momenteel echter nog niet duidelijk.

UPDATE 15/08

Het blijkt uiteindelijk Sint-Truiden te zijn dat met Jhonny Lucas aan de haal gaat. Volgens Bem Parana gaan de Kanaries bovendien ver om het Braziliaanse talent binnen te halen. Ze zouden immers een bedrag tussen de 1 en 2,5 miljoen euro op tafel leggen voor de middenvelder, bovendien krijgt Parana ook nog eens 10 procent bij een doorverkoop. Lucas zou een contract voor vijf jaar gaan tekenen op Stayen.

UPDATE 21/08
STVV heeft Jhonny Lucas nu ook helemaal beet. Via zijn officiële kanalen bevestigen de Kanaries de komst van de Braziliaanse jeugdinternational. Het is niet duidelijk voor hoe lang de middenvelder getekend heeft.


Knappe transfer van STVV?

Meest recent

Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

27
27
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

38
38
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

30
30
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

84
84
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

141
141
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

291
291
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

120
120
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

60
60
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

54
54
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

57
57
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

140
140
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

138
138
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

374
374
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

75
75
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

31
31
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

138
138
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

156
156
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

72
72
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

777
777
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

137
137
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

486
486
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

232
232

Meer sportnieuws