Entourage Denayer reageert op berichten over ondervraging

170
Entourage Denayer reageert op berichten over ondervraging

Opmerkelijk nieuws vanuit Frankijk, want Rode Duivel Jason Denayer zou door de politie ondervraagd zijn in een onderzoek naar een prostitutienetwerk. Dat meldt de krant Nice-Matin. Spil van de zaak is de 40-jarige Stephanie Viale, die door het Franse parket beschuldigd wordt van witwassen en het organiseren van prostitutie. Ze organiseerde volgens de beschuldigingen feestjes waarop zowel bekende feestjes als prostituees aanwezig waren.

Denayer was één van de bekende namen die te zien zou zijn op foto's van de feestjes die door Viale op Facebook geplaatst werden. Hij was echter lang niet de enige, want ook Mario Balotelli, Tiemoué Bakayoko, Mathieu Valbuena, Jérémy Menez en Mbaye Niang zouden hun opwachting gemaakt hebben op de feestjes in Zuid-Frankrijk, Londen, Dubai, Geneve, Istanboel en Marrakesh.

Viale ontkent echter dat er sprake was van prostitutie en beweert dat ze de spelers enkel voorstelde aan haar vriendinnen. The Scottish Sun wijst er wel op dat er geen enkel bewijs is dat Denayer of de andere spelers iets illegaals gedaan hebben of zich bewust waren van het feit dat een illegale activiteit plaatsvond. Al voegt La Dernière Heure er wel aan toe dat Denayer vervolging zou kunnen riskeren als de feiten bewezen worden, aangezien prostitutie in Frankrijk illegaal is.


UPDATE 21/08
Ondertussen heeft de entourage van Denayer gereageerd op de berichten. "De Belgische pers heeft een kettingreactie ontketend op basis van fout onderzoek. Jason Denayer is nooit ondervraagd door de Franse politie en is ook niet uitgenodigd voor een ondervraging", maakt zijn makelaar Jesse De Preter duidelijk aan Het Laatste Nieuws. "Zelfs dat lokale Franse krantje schrijft zoiets niet. Jason wordt enkel genoemd als een genodigde op een feestje waar overigens tientallen anderen mensen rondliepen. Dat feestje moet overigens dateren van makkelijk twee jaar geleden. De rest van het artikel gaat helemaal niet over Jason. Hij heeft hier niks mee te maken. Punt."

"De politie heeft hem nooit een vraag gesteld. Laat staan dat hij ondervraagd is, zelfs niet als getuige. Jasons naam wordt gewoon zijdelings in het Franse krantje genoemd om het geheel sappiger te maken. Terwijl hij een volledige buitenstaander is in dat geheel. Jason keurt de praktijken die onderzocht worden ten zeerste af. Hij heeft in zijn hele leven niet eens één glas alcohol gedronken, louter uit morele redenen. Die gast leeft zo sober. Gaat eigenlijk zelden uit. En dan wordt hij met dit soort verhalen geconfronteerd. Dat is wraakroepend."

Geloof je hun uitleg?

Meest recent

Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

7
7
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

36
36
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

25
25
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

56
56
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

96
96
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

255
255
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

82
82
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

70
70
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

171
171
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

45
45
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

163
163
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

711
711
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

60
60
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

70
70
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

358
358
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

168
168
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

99
99
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

192
192
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

237
237
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

175
175
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

124
124
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

233
233
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

44
44

Meer sportnieuws