Entourage Denayer reageert op berichten over ondervraging

170 stemmen
Entourage Denayer reageert op berichten over ondervraging

Opmerkelijk nieuws vanuit Frankijk, want Rode Duivel Jason Denayer zou door de politie ondervraagd zijn in een onderzoek naar een prostitutienetwerk. Dat meldt de krant Nice-Matin. Spil van de zaak is de 40-jarige Stephanie Viale, die door het Franse parket beschuldigd wordt van witwassen en het organiseren van prostitutie. Ze organiseerde volgens de beschuldigingen feestjes waarop zowel bekende feestjes als prostituees aanwezig waren.

Denayer was één van de bekende namen die te zien zou zijn op foto's van de feestjes die door Viale op Facebook geplaatst werden. Hij was echter lang niet de enige, want ook Mario Balotelli, Tiemoué Bakayoko, Mathieu Valbuena, Jérémy Menez en Mbaye Niang zouden hun opwachting gemaakt hebben op de feestjes in Zuid-Frankrijk, Londen, Dubai, Geneve, Istanboel en Marrakesh.

Viale ontkent echter dat er sprake was van prostitutie en beweert dat ze de spelers enkel voorstelde aan haar vriendinnen. The Scottish Sun wijst er wel op dat er geen enkel bewijs is dat Denayer of de andere spelers iets illegaals gedaan hebben of zich bewust waren van het feit dat een illegale activiteit plaatsvond. Al voegt La Dernière Heure er wel aan toe dat Denayer vervolging zou kunnen riskeren als de feiten bewezen worden, aangezien prostitutie in Frankrijk illegaal is.


UPDATE 21/08
Ondertussen heeft de entourage van Denayer gereageerd op de berichten. "De Belgische pers heeft een kettingreactie ontketend op basis van fout onderzoek. Jason Denayer is nooit ondervraagd door de Franse politie en is ook niet uitgenodigd voor een ondervraging", maakt zijn makelaar Jesse De Preter duidelijk aan Het Laatste Nieuws. "Zelfs dat lokale Franse krantje schrijft zoiets niet. Jason wordt enkel genoemd als een genodigde op een feestje waar overigens tientallen anderen mensen rondliepen. Dat feestje moet overigens dateren van makkelijk twee jaar geleden. De rest van het artikel gaat helemaal niet over Jason. Hij heeft hier niks mee te maken. Punt."

"De politie heeft hem nooit een vraag gesteld. Laat staan dat hij ondervraagd is, zelfs niet als getuige. Jasons naam wordt gewoon zijdelings in het Franse krantje genoemd om het geheel sappiger te maken. Terwijl hij een volledige buitenstaander is in dat geheel. Jason keurt de praktijken die onderzocht worden ten zeerste af. Hij heeft in zijn hele leven niet eens één glas alcohol gedronken, louter uit morele redenen. Die gast leeft zo sober. Gaat eigenlijk zelden uit. En dan wordt hij met dit soort verhalen geconfronteerd. Dat is wraakroepend."

LEES OOK: Grote zorgen om Malick Fofana na update van trainer

Geloof je hun uitleg?

Meest recent

Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

20
20
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

119
119
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

46
46
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

59
59
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

380
380
Wending: Ferrera krijgt toch straf na uithaal richting refs

Yannick Ferrera degradeerde met Dender naar de Challenger Pro League. Na de laatste speeldag haalde ...

45
45
Burgess onthult exacte reden voor vertrek Union SG

Christian Burgess groeide de afgelopen seizoenen uit tot een icoon bij Union SG. De centrale ...

203
203
FIFA start onderzoek naar clash Argentinië – Engeland

De halve finale tussen Argentinië en Engeland zindert nog na. The Three Lions kwamen op ...

70
70
Lommel sluit straffe transferdeal met Atletico Madrid

Lommel is straks de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Limburgers ...

33
33
'Puzzelen voor Leko: debutanten én nodige afwezigen'

Bij Club Brugge hebben ze nog twee weken om zich klaar te stomen voor hun eerste officiële ...

297
297
OHL pakt uit en houdt jeugdinternational aan boord

Bij OH Leuven hopen ze komend seizoen beter te doen, nadat ze in de voorbije jaargang maar net de ...

26
26
'Beveren wil transfervrije slag slaan bij Standard'

SK Beveren veroverde vorig seizoen met groot machtsvertoon de titel in de Challenger Pro League, ...

114
114
'Nieuwe Lukaku-wending: straffe bestemming duikt op'

Romelu Lukaku speelde een opmerkelijk sterk WK. Na een seizoen met amper 64 speelminuten waren er ...

390
390
Anderlecht kondigt vertrek van jeugdproduct aan

Anderlecht heeft minder dan een week om zich klaar te stomen voor zijn eerste Europese opdracht, ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Praet verbaast, Club gaat voor opvolger Tzolis'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

369
369
Vrouw van Wesley Sonck doet hartverscheurende onthulling

Wesley Sonck was tijdens het WK weer alomtegenwoordig bij de uitzendingen op Sporza. De ...

173
173
KAA Gent verrast met aankondiging van flanktalent

KAA Gent is de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten, niet enkel voor de A-kern, maar ...

127
127
‘Standard troeft Anderlecht en Union af met toptransfer’

Standard Luik hoopt weer snel aan de top van het Belgische voetbal te staan. Marc Wilmots wil deze ...

295
295
'Club Brugge schrikt: opvallende constructie voor Ordonez'

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een knaltransfer. Clubs zoals Liverpool, ...

523
523
Voetbalbond USA na Balogun-affaire: “Trump doet wat hij wil”

De situatie rond Folarin Balogun blijft voortduren. De aanvaller was aanvankelijk geschorst voor de ...

271
271
‘Tzolis neemt geen risico’s en hakt knoop door bij Club’

Christos Tzolis is op weg naar Arsenal. De interesse van de Engelse grootmacht was al een tijdje ...

332
332
'Straf: Club troefde deze 2 Europese topclubs af voor Sommer'

Bij Club Brugge begint het elftal voor komend seizoen stilaan vorm te krijgen. Eén van de ...

294
294
STVV heeft eindelijk tweede nieuwkomer beet

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, waarin het de derde plaats pakte en zo een ticket voor de ...

100
100
Grote verrassing: Barça plukt talent weg bij Charleroi

FC Barcelona veroverde afgelopen seizoen voor de tweede keer op rij de Spaanse titel, maar staat ...

82
82
Sam Kerkhofs haalt snoeihard uit na zware beschuldigingen

Een dossier dat al dagen voor verhitte discussies zorgt, krijgt plots een opvallende sportieve link. ...

177
177

Meer sportnieuws