Entourage Denayer reageert op berichten over ondervraging

door
Entourage Denayer reageert op berichten over ondervraging

Opmerkelijk nieuws vanuit Frankijk, want Rode Duivel Jason Denayer zou door de politie ondervraagd zijn in een onderzoek naar een prostitutienetwerk. Dat meldt de krant Nice-Matin. Spil van de zaak is de 40-jarige Stephanie Viale, die door het Franse parket beschuldigd wordt van witwassen en het organiseren van prostitutie. Ze organiseerde volgens de beschuldigingen feestjes waarop zowel bekende feestjes als prostituees aanwezig waren.

Denayer was één van de bekende namen die te zien zou zijn op foto's van de feestjes die door Viale op Facebook geplaatst werden. Hij was echter lang niet de enige, want ook Mario Balotelli, Tiemoué Bakayoko, Mathieu Valbuena, Jérémy Menez en Mbaye Niang zouden hun opwachting gemaakt hebben op de feestjes in Zuid-Frankrijk, Londen, Dubai, Geneve, Istanboel en Marrakesh.

Viale ontkent echter dat er sprake was van prostitutie en beweert dat ze de spelers enkel voorstelde aan haar vriendinnen. The Scottish Sun wijst er wel op dat er geen enkel bewijs is dat Denayer of de andere spelers iets illegaals gedaan hebben of zich bewust waren van het feit dat een illegale activiteit plaatsvond. Al voegt La Dernière Heure er wel aan toe dat Denayer vervolging zou kunnen riskeren als de feiten bewezen worden, aangezien prostitutie in Frankrijk illegaal is.


UPDATE 21/08
Ondertussen heeft de entourage van Denayer gereageerd op de berichten. "De Belgische pers heeft een kettingreactie ontketend op basis van fout onderzoek. Jason Denayer is nooit ondervraagd door de Franse politie en is ook niet uitgenodigd voor een ondervraging", maakt zijn makelaar Jesse De Preter duidelijk aan Het Laatste Nieuws. "Zelfs dat lokale Franse krantje schrijft zoiets niet. Jason wordt enkel genoemd als een genodigde op een feestje waar overigens tientallen anderen mensen rondliepen. Dat feestje moet overigens dateren van makkelijk twee jaar geleden. De rest van het artikel gaat helemaal niet over Jason. Hij heeft hier niks mee te maken. Punt."

"De politie heeft hem nooit een vraag gesteld. Laat staan dat hij ondervraagd is, zelfs niet als getuige. Jasons naam wordt gewoon zijdelings in het Franse krantje genoemd om het geheel sappiger te maken. Terwijl hij een volledige buitenstaander is in dat geheel. Jason keurt de praktijken die onderzocht worden ten zeerste af. Hij heeft in zijn hele leven niet eens één glas alcohol gedronken, louter uit morele redenen. Die gast leeft zo sober. Gaat eigenlijk zelden uit. En dan wordt hij met dit soort verhalen geconfronteerd. Dat is wraakroepend."

LEES OOK: ‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Geloof je hun uitleg?

Meest recent

'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

19
19
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

48
48
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

132
132
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

51
51
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

302
302
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

86
86
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

351
351
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

155
155
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

276
276
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

455
455
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

191
191
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

142
142
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

247
247
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

54
54
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

382
382
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

349
349
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

64
64
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

362
362
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

177
177
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

193
193
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

106
106
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

264
264
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

108
108
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

206
206
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1511
1511

Meer sportnieuws