Amrabat zo goed als weg bij Club, medische testen aan de gang

door
Amrabat zo goed als weg bij Club, medische testen aan de gang

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale duel tegen LASK Linz, maar ondertussen is de vice-kampioen ook nog actief op de transfermarkt. Zo is Blauw-Zwart nog op zoek naar een controlerende middenvelder, Victor Wanyama is nieuwste piste die genoemd wordt. Maar ook aan uitgaande zijde heerst er nog beweging.

Zo zou Sofyan Amrabat goed op weg zijn naar de Serie A. Hellas Verona trekt al een tijdje aan de mouw van de Marokkaanse international. Die hield de boot tot dusver af, maar volgens het doorgaans betrouwbare La Gazzetta dello Sport zou er nu toch een doorbraak zijn gevonden. Beide clubs zouden tot een akkoord zijn gekomen over een huurtransfer van één seizoen met aankoopoptie. Die zou zo'n 3 miljoen euro bedragen.

UPDATE 20/08

Ook de Italiaanse transfergoeroe Gianluca Di Marzio bevestigt nu dat de transfer van Amrabat nakende is. De middenvelder zou na de wedstrijd van Club tegen LASK Linz doorreizen naar Italië, zijn medische proeven zouden alvast gepland staan. De bron stelt zelfs dat de aankoopoptie kan oplopen tot 3.5 miljoen euro. En zo kan Blauw-Zwart toch nog een aardige winst boeken.

Bij HLN weet men immers dat de vice-kampioen vorige zomer een slordige 2 miljoen euro aan Feyenoord betaalde. Indien Hellas Verona de optie licht, kan Club dus zo'n anderhalf miljoen euro verdienen. Dat is uiteraard niets vergeleken met de bedragen die eerder deze zomer al werden opgehaald, maar is zeker niet slecht voor een speler die nooit echt aanspraak maakte op een basisplaats.

UPDATE 21/08
Het is nu helemaal duidelijk dat Amrabat weldra Club Brugge zal verlaten. Hellas Verona laat via zijn sociale media immers weten dat Amrabat aan zijn medische testen begonnen is. Als die goed verlopen, kunnen de handtekeningen gezet worden en is Amrabat dus na één jaar alweer weg bij Club.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

Zal Club Brugge hem missen?

Meest recent

'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

57
57
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

53
53
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

55
55
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

27
27
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

179
179
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

71
71
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

78
78
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

121
121
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

62
62
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

337
337
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

149
149
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

403
403
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

109
109
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

72
72
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

275
275
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

382
382
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

378
378
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

238
238
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

120
120
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

258
258
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

296
296
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

316
316
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

126
126
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

152
152

Meer sportnieuws