'KRC Genk staat op het punt zijn transferrecord te evenaren'

893
'KRC Genk staat op het punt zijn transferrecord te evenaren'

KRC Genk staat nog niet op punt. De Limburgers herpakten zich afgelopen weekend wel met een vlotte zege tegen een zwak Waasland-Beveren, maar de verliespartijen tegen KV Mechelen en Zulte Waregem zijn nog niet vergeten. Daarom is het transferhuiswerk van de club ook nog niet af.

Zo wil men zeker nog een spits aantrekken en daarvoor staat Paul Onuachu al ruime tijd op de verlanglijst. Maar Genk haakte voorlopig nog af door de hoge prijsvraag van FC Midtjylland, dat 10 miljoen euro verlangt voor zijn boomlange aanvaller. Volgens Het Belang van Limburg wil Genk maar 6 miljoen euro betalen. Ook Midtjylland wil snel duidelijkheid, en volgens Deense media stelde de club zelfs een ultimatum naar voor. Ten laatste deze week moet er deze week schot in de zaak komen.

UPDATE 21/08

Het heeft er alle schijn van dat Onuachu de nieuwste topaankoop van de landskampioen zal worden. Volgens Het Laatste Nieuws is een doorbraak in het dossier nabij. Beide clubs zaten lange tijd aan de onderhandelingstafel, maar zouden nu toch nagenoeg akkoord zijn over de voorwaarden. Hoeveel Genk uiteindelijk op tafel zal leggen is voorlopig niet bekend. De transfer zou wel al binnen enkele dagen afgerond kunnen worden.

UPDATE 12u24
Ook Het Nieuwsblad meldt nu dat de komst van Onuachu bijna rond is en dat Genk daarvoor zijn transferrecord zal evenaren. De landskampioen zou 7 miljoen euro op tafel leggen voor de boomlange spits, hetzelfde bedrag dat het eerder deze zomer ook betaalde voor Theo Bongonda. Daarmee doet Genk wel een goede zaak, want aanvankelijk hield Midtjylland vast aan een vraagprijs van 12 miljoen. Genk heeft dus serieus kunnen afdingen.

LEES OOK: Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Heeft Genk een goede deal gesloten?

Meest recent

Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

54
54
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

13
13
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

16
16
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

51
51
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

146
146
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

27
27
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

59
59
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

89
89
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

13
13
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

52
52
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

334
334
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

178
178
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

82
82
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

126
126
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

69
69
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

137
137
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

300
300
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

217
217
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

131
131

Meer sportnieuws