'KRC Genk staat op het punt zijn transferrecord te evenaren'

door
'KRC Genk staat op het punt zijn transferrecord te evenaren'

KRC Genk staat nog niet op punt. De Limburgers herpakten zich afgelopen weekend wel met een vlotte zege tegen een zwak Waasland-Beveren, maar de verliespartijen tegen KV Mechelen en Zulte Waregem zijn nog niet vergeten. Daarom is het transferhuiswerk van de club ook nog niet af.

Zo wil men zeker nog een spits aantrekken en daarvoor staat Paul Onuachu al ruime tijd op de verlanglijst. Maar Genk haakte voorlopig nog af door de hoge prijsvraag van FC Midtjylland, dat 10 miljoen euro verlangt voor zijn boomlange aanvaller. Volgens Het Belang van Limburg wil Genk maar 6 miljoen euro betalen. Ook Midtjylland wil snel duidelijkheid, en volgens Deense media stelde de club zelfs een ultimatum naar voor. Ten laatste deze week moet er deze week schot in de zaak komen.

UPDATE 21/08

Het heeft er alle schijn van dat Onuachu de nieuwste topaankoop van de landskampioen zal worden. Volgens Het Laatste Nieuws is een doorbraak in het dossier nabij. Beide clubs zaten lange tijd aan de onderhandelingstafel, maar zouden nu toch nagenoeg akkoord zijn over de voorwaarden. Hoeveel Genk uiteindelijk op tafel zal leggen is voorlopig niet bekend. De transfer zou wel al binnen enkele dagen afgerond kunnen worden.

UPDATE 12u24
Ook Het Nieuwsblad meldt nu dat de komst van Onuachu bijna rond is en dat Genk daarvoor zijn transferrecord zal evenaren. De landskampioen zou 7 miljoen euro op tafel leggen voor de boomlange spits, hetzelfde bedrag dat het eerder deze zomer ook betaalde voor Theo Bongonda. Daarmee doet Genk wel een goede zaak, want aanvankelijk hield Midtjylland vast aan een vraagprijs van 12 miljoen. Genk heeft dus serieus kunnen afdingen.

LEES OOK: Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

Heeft Genk een goede deal gesloten?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

15
15
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

35
35
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

40
40
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

101
101
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

110
110
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

58
58
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

290
290
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

138
138
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

263
263
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

211
211
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

262
262
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

172
172
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

56
56
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

197
197
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

133
133
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

174
174
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

154
154
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

64
64
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

250
250
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

291
291
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

56
56
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

397
397
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

233
233
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

185
185

Meer sportnieuws