KVK reageert op grote Selemani-heisa: "Zware fout van Union"

door
KVK reageert op grote Selemani-heisa:

KV Kortrijk realiseerde een knappe transfer met de komst van Faïz Selemani, die vorig en dit seizoen de uitblinker was bij Union. Maar Union gaat echter niet akkoord met de handelswijze van Veekaa bij deze transfer.

Selemani zou namelijk eenzijdig zijn contract verbroken hebben bij Union om op die manier een vertrek te forceren, wat hem uiteindelijk ook lukte. Union reageerde furieus en stelde dat KV Kortrijk hiermee een bom onder het Belgisch voetbal legde. Met wat pushen en forceren kan iedere speler op die manier - de beruchte wet van '78 - veranderen naar een andere club, zonder een transfersom.

Bij KV Kortrijk is men zich van geen kwaad bewust, zo verklaarde manager Matthias Leterme in een interview aan Het Laatste Nieuws. "Wij zijn geen betrokken partij. We krijgen het gevoel dat ze hun fout in onze schoenen willen schuiven. De werknemer (Faïz Selemani) heeft zijn arbeidsovereenkomst verbroken omwille van een zware fout van zijn werkgever - dus niet op basis van de wet van '78."

Union blijft niet bij de pakken zitten en zal verdere stappen ondernemen tegen Selemani en zijn nieuwe werkgever. Ondertussen zal KV Kortrijk het niet nalaten om Selemani al in te zetten tijdens de competitie."Maar de speler zal zelf een schadevergoeding eisen voor de arbeidsrechtbank. We kregen al bevestiging van de bond dat Faïz speelgerechtigd is voor de wedstrijd van zondag op Standard."

LEES OOK: De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Wiens standpunt kan u het meest volgen?

Meest recent

Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

105
105
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

32
32
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

63
63
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

61
61
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

96
96
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

117
117
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

68
68
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

315
315
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

69
69
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

71
71
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

535
535
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

92
92
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

224
224
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

277
277
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

147
147
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

448
448
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

333
333
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

308
308
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

80
80
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

118
118
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

59
59
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

378
378
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

277
277
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

323
323
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

275
275

Meer sportnieuws