Zo zag u Ronaldo nog nooit: CR7 érg openhartig in interview

477 stemmen
Zo zag u Ronaldo nog nooit: CR7 érg openhartig in interview

Cristiano Ronaldo houdt zich meestal op de oppervlakte wat betreft praatjes tegen de pers. Veelal geeft de Portugees enkel flashinterviews na een wedstrijd of dergelijke. Voor het Portugese TVI maakte hij echter nog eens een uitzondering.

In een uitgebreid interview liet hij onder meer verstaan dat hij een probleem heeft met de hoge transferbedragen van tegenwoordig: “Clubs gokken er maar op los in de hoop een speler met veel potentieel binnen te halen. De voetbalindustrie is ook iets aparts. Een centrale verdediger of doelman gaat nu tot 70 à 80 miljoen euro. Ik ga hier niet mee akkoord, maar dit is nu eenmaal de wereld waarin we leven, dus moet je het aanvaarden.” Zo noteerde HLN.

Zelfs over zijn privéleven gaf Ronaldo een inkijk. Hij had problemen met de belastingautoriteiten en werd verdacht voor verkrachting: “2018 was privé bekeken het moeilijkste jaar van mijn leven. Het doet pijn als ze aan je eer twijfelen. Maar godzijdank werd er aangetoond dat ik onschuldig ben. Mijn familie en vrienden wisten dat, maar toch wat het even een lastige periode.”

Tot slot uitte hij ook nog eens zijn brandende ambitie met Juventus: “Na alles te winnen in Engeland en Spanje, werd het tijd om dat ook in Italië te doen. Financieel heb ik het voetbal niet meer nodig. Wat ik nodig heb zijn aantrekkelijke projecten, en dat vond ik in Juve. Wij willen de Champions League winnen, maar het mag geen obsessie worden." 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Had u Ronaldo al zo openhartig gezien?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

33
33
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

54
54
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

20
20
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

57
57
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

90
90
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

85
85
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

58
58
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

330
330
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

119
119
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

62
62
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

300
300
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

288
288
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

96
96
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

152
152
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

145
145
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

293
293
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

257
257
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

166
166
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

374
374
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

600
600
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

387
387
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

186
186
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws