Zo zag u Ronaldo nog nooit: CR7 érg openhartig in interview

door
Zo zag u Ronaldo nog nooit: CR7 érg openhartig in interview

Cristiano Ronaldo houdt zich meestal op de oppervlakte wat betreft praatjes tegen de pers. Veelal geeft de Portugees enkel flashinterviews na een wedstrijd of dergelijke. Voor het Portugese TVI maakte hij echter nog eens een uitzondering.

In een uitgebreid interview liet hij onder meer verstaan dat hij een probleem heeft met de hoge transferbedragen van tegenwoordig: “Clubs gokken er maar op los in de hoop een speler met veel potentieel binnen te halen. De voetbalindustrie is ook iets aparts. Een centrale verdediger of doelman gaat nu tot 70 à 80 miljoen euro. Ik ga hier niet mee akkoord, maar dit is nu eenmaal de wereld waarin we leven, dus moet je het aanvaarden.” Zo noteerde HLN.

Zelfs over zijn privéleven gaf Ronaldo een inkijk. Hij had problemen met de belastingautoriteiten en werd verdacht voor verkrachting: “2018 was privé bekeken het moeilijkste jaar van mijn leven. Het doet pijn als ze aan je eer twijfelen. Maar godzijdank werd er aangetoond dat ik onschuldig ben. Mijn familie en vrienden wisten dat, maar toch wat het even een lastige periode.”

Tot slot uitte hij ook nog eens zijn brandende ambitie met Juventus: “Na alles te winnen in Engeland en Spanje, werd het tijd om dat ook in Italië te doen. Financieel heb ik het voetbal niet meer nodig. Wat ik nodig heb zijn aantrekkelijke projecten, en dat vond ik in Juve. Wij willen de Champions League winnen, maar het mag geen obsessie worden." 

LEES OOK: 'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Had u Ronaldo al zo openhartig gezien?

Meest recent

'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

88
88
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

118
118
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

194
194
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

100
100
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

57
57
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

37
37
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

212
212
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

370
370
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

220
220
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

128
128
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

368
368
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

195
195
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

370
370
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

162
162
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

92
92
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

645
645
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

308
308
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

729
729
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

503
503
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

306
306
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

192
192
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

161
161
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

109
109

Meer sportnieuws