'Club Brugge concreet: nieuwe stunttransfer in de maak'

2172 stemmen
'Club Brugge concreet: nieuwe stunttransfer in de maak'

Club Brugge vertoeft momenteel op Oostenrijkse bodem. Dinsdag wordt immers de heenwedstrijd in de laatste voorronde van de Champions League afgewerkt op het veld van LASK Linz. Een tweeluik dat van een enorme invloed zal zijn op de rest van het seizoen en mogelijk op de samenstelling van de spelerskern.

Want als Club zich plaatst voor de groepsfase van de Champions League, zijn er een pak extra middelen beschikbaar en zal er ongetwijfeld nog extra kwaliteit bij komen. De vice-kampioen hengelt onder meer nog op een extra controlerende middenvelder en zou daarvoor opnieuw een erg straffe piste volgen. Analist Gilles De Bilde, momenteel in het zog van Club aanwezig in Linz, meldt bij VTM Nieuws namelijk dat niemand minder dan Victor Wanyama op de verlanglijst staat.

De Keniaanse middenvelder speelde eerder al in ons land bij Beerschot, maar via Celtic wist hij uiteindelijk een mooie carrière in de Premier League te maken. Zijn goede prestaties bij Southampton leverden hem in 2016 zelfs een toptransfer naar Tottenham op. Bij de Spurs is hij nu echter op overschot en daar zou Blauw-Zwart van willen profiteren. De Bilde benadrukt wel dat Wanyama wellicht pas echt een concrete piste wordt bij kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League.

UPDATE 21/08

Het leek alweer een bizar gerucht, maar gerespecteerde Engelse media maken nu ook gewag van Brugse interesse in Victor Wanyama. Zo stelt The Daily Express dat de Keniaanse international wel degelijk op het verlanglijstje staat van Club.

De ex-speler van onder meer GBA en Southampton zag op ‘Transfer Deadline Day’ nog een transfer naar West Ham afketsen, maar mag wel nog steeds vertrekken bij Tottenham. Vraag is hoeveel The Spurs nog voor hem willen vangen, want hij heeft wel een marktwaarde van 20 miljoen euro. En hoewel we deze zomer al enkele keren werden verrast, lijkt dat bedrag toch een pak te hoog te liggen voor Club. 

Daarnaast zou ook zijn loon een probleem opleveren. Een uitleenbeurt zou dan ook de meest voor de hand liggende optie zijn. Momenteel heeft Blauw-Zwart overigens nog geen bod uitgebracht, stelt The Express, maar verwacht wordt dat dit wel nog zal gebeuren voor 2 september. Dan sluit ook in België de transfermarkt.







LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Dit zou een absolute stunt zijn...

Meest recent

'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

6
6
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

16
16
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

21
21
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

225
225
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

32
32
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

180
180
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

554
554
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

323
323
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

111
111
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

876
876
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

167
167
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

66
66
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

555
555
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

202
202
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

449
449
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

220
220
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

261
261
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1146
1146
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

594
594
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

323
323
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

285
285
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

147
147
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

165
165
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

651
651
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

320
320

Meer sportnieuws