'Club Brugge concreet: nieuwe stunttransfer in de maak'

door
'Club Brugge concreet: nieuwe stunttransfer in de maak'

Club Brugge vertoeft momenteel op Oostenrijkse bodem. Dinsdag wordt immers de heenwedstrijd in de laatste voorronde van de Champions League afgewerkt op het veld van LASK Linz. Een tweeluik dat van een enorme invloed zal zijn op de rest van het seizoen en mogelijk op de samenstelling van de spelerskern.

Want als Club zich plaatst voor de groepsfase van de Champions League, zijn er een pak extra middelen beschikbaar en zal er ongetwijfeld nog extra kwaliteit bij komen. De vice-kampioen hengelt onder meer nog op een extra controlerende middenvelder en zou daarvoor opnieuw een erg straffe piste volgen. Analist Gilles De Bilde, momenteel in het zog van Club aanwezig in Linz, meldt bij VTM Nieuws namelijk dat niemand minder dan Victor Wanyama op de verlanglijst staat.

De Keniaanse middenvelder speelde eerder al in ons land bij Beerschot, maar via Celtic wist hij uiteindelijk een mooie carrière in de Premier League te maken. Zijn goede prestaties bij Southampton leverden hem in 2016 zelfs een toptransfer naar Tottenham op. Bij de Spurs is hij nu echter op overschot en daar zou Blauw-Zwart van willen profiteren. De Bilde benadrukt wel dat Wanyama wellicht pas echt een concrete piste wordt bij kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League.

UPDATE 21/08

Het leek alweer een bizar gerucht, maar gerespecteerde Engelse media maken nu ook gewag van Brugse interesse in Victor Wanyama. Zo stelt The Daily Express dat de Keniaanse international wel degelijk op het verlanglijstje staat van Club.

De ex-speler van onder meer GBA en Southampton zag op ‘Transfer Deadline Day’ nog een transfer naar West Ham afketsen, maar mag wel nog steeds vertrekken bij Tottenham. Vraag is hoeveel The Spurs nog voor hem willen vangen, want hij heeft wel een marktwaarde van 20 miljoen euro. En hoewel we deze zomer al enkele keren werden verrast, lijkt dat bedrag toch een pak te hoog te liggen voor Club. 

Daarnaast zou ook zijn loon een probleem opleveren. Een uitleenbeurt zou dan ook de meest voor de hand liggende optie zijn. Momenteel heeft Blauw-Zwart overigens nog geen bod uitgebracht, stelt The Express, maar verwacht wordt dat dit wel nog zal gebeuren voor 2 september. Dan sluit ook in België de transfermarkt.







LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Dit zou een absolute stunt zijn...

Meest recent

Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

26
26
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

61
61
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

141
141
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

199
199
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

90
90
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

425
425
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

121
121
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

118
118
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

37
37
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

38
38
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

148
148
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

149
149
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

500
500
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

118
118
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

208
208
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

45
45
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

159
159
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

354
354
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

150
150
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

100
100
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

413
413
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

75
75
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

162
162
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

176
176

Meer sportnieuws