'Club Brugge concreet: nieuwe stunttransfer in de maak'

door
'Club Brugge concreet: nieuwe stunttransfer in de maak'

Club Brugge vertoeft momenteel op Oostenrijkse bodem. Dinsdag wordt immers de heenwedstrijd in de laatste voorronde van de Champions League afgewerkt op het veld van LASK Linz. Een tweeluik dat van een enorme invloed zal zijn op de rest van het seizoen en mogelijk op de samenstelling van de spelerskern.

Want als Club zich plaatst voor de groepsfase van de Champions League, zijn er een pak extra middelen beschikbaar en zal er ongetwijfeld nog extra kwaliteit bij komen. De vice-kampioen hengelt onder meer nog op een extra controlerende middenvelder en zou daarvoor opnieuw een erg straffe piste volgen. Analist Gilles De Bilde, momenteel in het zog van Club aanwezig in Linz, meldt bij VTM Nieuws namelijk dat niemand minder dan Victor Wanyama op de verlanglijst staat.

De Keniaanse middenvelder speelde eerder al in ons land bij Beerschot, maar via Celtic wist hij uiteindelijk een mooie carrière in de Premier League te maken. Zijn goede prestaties bij Southampton leverden hem in 2016 zelfs een toptransfer naar Tottenham op. Bij de Spurs is hij nu echter op overschot en daar zou Blauw-Zwart van willen profiteren. De Bilde benadrukt wel dat Wanyama wellicht pas echt een concrete piste wordt bij kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League.

UPDATE 21/08

Het leek alweer een bizar gerucht, maar gerespecteerde Engelse media maken nu ook gewag van Brugse interesse in Victor Wanyama. Zo stelt The Daily Express dat de Keniaanse international wel degelijk op het verlanglijstje staat van Club.

De ex-speler van onder meer GBA en Southampton zag op ‘Transfer Deadline Day’ nog een transfer naar West Ham afketsen, maar mag wel nog steeds vertrekken bij Tottenham. Vraag is hoeveel The Spurs nog voor hem willen vangen, want hij heeft wel een marktwaarde van 20 miljoen euro. En hoewel we deze zomer al enkele keren werden verrast, lijkt dat bedrag toch een pak te hoog te liggen voor Club. 

Daarnaast zou ook zijn loon een probleem opleveren. Een uitleenbeurt zou dan ook de meest voor de hand liggende optie zijn. Momenteel heeft Blauw-Zwart overigens nog geen bod uitgebracht, stelt The Express, maar verwacht wordt dat dit wel nog zal gebeuren voor 2 september. Dan sluit ook in België de transfermarkt.







LEES OOK: Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Dit zou een absolute stunt zijn...

Meest recent

Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

0
0
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

38
38
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

93
93
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

109
109
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

81
81
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

57
57
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

494
494
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

80
80
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

75
75
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

158
158
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

189
189
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

114
114
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

114
114
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

417
417
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

111
111
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

278
278
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

438
438
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

355
355
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

220
220
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

360
360
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

164
164
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

107
107
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

103
103
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

77
77

Meer sportnieuws