'Club Brugge concreet: nieuwe stunttransfer in de maak'

2172
'Club Brugge concreet: nieuwe stunttransfer in de maak'

Club Brugge vertoeft momenteel op Oostenrijkse bodem. Dinsdag wordt immers de heenwedstrijd in de laatste voorronde van de Champions League afgewerkt op het veld van LASK Linz. Een tweeluik dat van een enorme invloed zal zijn op de rest van het seizoen en mogelijk op de samenstelling van de spelerskern.

Want als Club zich plaatst voor de groepsfase van de Champions League, zijn er een pak extra middelen beschikbaar en zal er ongetwijfeld nog extra kwaliteit bij komen. De vice-kampioen hengelt onder meer nog op een extra controlerende middenvelder en zou daarvoor opnieuw een erg straffe piste volgen. Analist Gilles De Bilde, momenteel in het zog van Club aanwezig in Linz, meldt bij VTM Nieuws namelijk dat niemand minder dan Victor Wanyama op de verlanglijst staat.

De Keniaanse middenvelder speelde eerder al in ons land bij Beerschot, maar via Celtic wist hij uiteindelijk een mooie carrière in de Premier League te maken. Zijn goede prestaties bij Southampton leverden hem in 2016 zelfs een toptransfer naar Tottenham op. Bij de Spurs is hij nu echter op overschot en daar zou Blauw-Zwart van willen profiteren. De Bilde benadrukt wel dat Wanyama wellicht pas echt een concrete piste wordt bij kwalificatie voor de groepsfase van de Champions League.

UPDATE 21/08

Het leek alweer een bizar gerucht, maar gerespecteerde Engelse media maken nu ook gewag van Brugse interesse in Victor Wanyama. Zo stelt The Daily Express dat de Keniaanse international wel degelijk op het verlanglijstje staat van Club.

De ex-speler van onder meer GBA en Southampton zag op ‘Transfer Deadline Day’ nog een transfer naar West Ham afketsen, maar mag wel nog steeds vertrekken bij Tottenham. Vraag is hoeveel The Spurs nog voor hem willen vangen, want hij heeft wel een marktwaarde van 20 miljoen euro. En hoewel we deze zomer al enkele keren werden verrast, lijkt dat bedrag toch een pak te hoog te liggen voor Club. 

Daarnaast zou ook zijn loon een probleem opleveren. Een uitleenbeurt zou dan ook de meest voor de hand liggende optie zijn. Momenteel heeft Blauw-Zwart overigens nog geen bod uitgebracht, stelt The Express, maar verwacht wordt dat dit wel nog zal gebeuren voor 2 september. Dan sluit ook in België de transfermarkt.







LEES OOK: Transferflirt Club Brugge: Adedeji-Sternberg doet boekje open

Dit zou een absolute stunt zijn...

Meest recent

'Compper krijgt duidelijke boodschap van Antwerp-bestuur'

Marvin Compper staat ferm onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old kampt met vijf nederlagen ...

20
20
Doku bonkt op tafel bij Man City: “Ik weet dat ik iedereen...”

Jérémy Doku kende een teleurstellend WK met blessureleed en matchen waar hij niet even ...

22
22
Bayern komt met belangrijke update over Kompany

Vincent Kompany is groot nieuws in Duitsland én daarbuiten. De oefenmeester zakte ineen en ...

68
68
Oproep aan Rode Duivel: "Kom snel terug naar Anderlecht"

Olivier Deschacht hoopt dat RSC Anderlecht dit jaar een volgende stap kan zetten. Meedoen voor de ...

125
125
STVV gaat voor gigantische stunt: "We willen het afmaken"

Is er nog iemand die om een ontslag van Frédéric De Meyer vraagt? Na een 0 op 9 ...

65
65
AA Gent ving bot voor transfer: "KRC Genk zei 'neen'"

KRC Genk en AA Gent komen uit een moeizaam seizoen. De twee clubs willen weer meedraaien aan de top, ...

117
117
Transferflirt Club Brugge: Adedeji-Sternberg doet boekje open

Stilaan wordt hij weer in de armen gesloten, maar lange tijd had Noah Adedeji-Sternberg het helemaal ...

238
238
Deschacht kietelt Club: "Ga weer commentaar krijgen, maar ..."

Ondanks een moeilijke wedstrijd nam Club Brugge deze week met 3-0 de maat van RC Lens. Blauw-Zwart ...

699
699
'Flick ramt op tafel: toptransfer Barça in januari'

FC Barcelona scherpt momenteel de messen voor de clash van zondagavond tegen Real Madrid. ...

130
130
Drastische ingreep Anderlecht: tweetal in vieze papieren

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

173
173
‘Spoorloos in Brugge: Leko laat Club-miljonair wegrotten’

Hij won in Saudi-Arabië een finale tegen Cristiano Ronaldo en verdiende daar naar verluidt ...

517
517
Kompany zakt in mekaar na training: directe oorzaak bekend

In de Bundesliga staat Bayern München zondagavond voor de topper tegen revelatie SC Freiburg. ...

229
229
Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

109
109
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

157
157
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

117
117
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

141
141
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

31
31
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

42
42
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

54
54
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

145
145
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

156
156
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

110
110
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

159
159
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

563
563
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

501
501

Meer sportnieuws