RSCA'er onder druk: "Niet de speler die Anderlecht nodig heeft"

door
RSCA'er onder druk:

De positie van nummer zes is van primordiaal belang in het elftal van RSC Anderlecht. Op die plaats hoopt Vincent Kompany nog versterking te halen, iemand fysiek sterk mét goede voeten. Voorlopig vulde Peter Zulj die positie in, maar overtuigen deed hij nog niet. 

Richard Niederbacher (ex-SV Waregem) volgt zijn Oostenrijkse landgenoot op de voet bij Anderlecht, maar hij vindt Zulj ook geen oplossing voor de ploeg. Nochtans werd veel verwacht van hem, toen hij vorige winter neerstreek bij Anderlecht. "Zulj heeft een goed jaar gehad met Sturm Graz, waarmee hij de beker won. Maar in Oostenrijk heb je maar 3 ploegen die echt op niveau zijn, daarachter is het toch echt niet goed," nuanceerde Niederbacher die eerdere lofzangen.

Toch vindt hij Zulj een goede voetballer, maar of dat genoeg is voor Anderlecht is nog de vraag. "Zulj is wel degelijk een goeie voetballer, die goed is aan de bal. Maar hij heeft de snelheid niet voor de Belgische competitie. Ik denk niet dat hij de speler is die Anderlecht nodig heeft."

Niederbacher vindt de Belgische Jupiler Pro League toch van een ander kaliber dan de Oostenrijkse Bundesliga. "België is een totaal andere competitie. Toen ik zelf 35 jaar geleden van Oostenrijk naar België trok, had ik het de eerste maanden ook ongelooflijk moeilijk. Alleen had ik het geluk dat ik bij Waregem in een goeie ploeg terechtkwam, een echte familieclub. Terwijl je bij Anderlecht wel vanaf het eerste moment moet presteren."

LEES OOK: Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Moet Zulj meer tijd krijgen?

Meest recent

Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

54
54
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

15
15
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

149
149
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

83
83
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

345
345
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

113
113
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

208
208
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

149
149
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

185
185
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

383
383
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

256
256
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

127
127
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

277
277
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

66
66
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

162
162
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

146
146
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

78
78
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

273
273
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

274
274
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

428
428
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

208
208
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

101
101
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

342
342

Meer sportnieuws