Club Brugge start met primeur tegen LASK

979 stemmen
Club Brugge start met primeur tegen LASK

Club Brugge hoopt dinsdagavond een goede uitgangspositie te verwerven in de laatste kwalificatieronde van de Champions League. In de vorige ronde werd Dinamo Kiev al uitgeschakeld, maar was het bibberen tot op het eind. 

Dat had vooral te maken met enkele opmerkelijke beslissingen van de scheidsrechter. Vooral de rode kaart voor Percy Tau was érg twijfelachtig. Dat er geen VAR aanwezig was in Kiev was geen dan ook geen voordeel voor de Bruggelingen. Maar tegen LASK zal er volgens Het Nieuwsblad wél een videoref aanwezig zijn, zodat dergelijke beslissingen grondiger kunnen beoordeeld worden.

De aanwezigheid van de VAR zorgt meteen voor een primeur in de 312de Europese wedstrijd van Club Brugge. Nooit eerder speelde Blauw-Zwart in Europa met een videoref. Vorig seizoen werd de VAR gebruikt in de knock-outfase van de Champions League, en in de Europa League pas in de finale. Het kan alleen maar voor een eerlijker wedstrijdverloop zorgen.
<!-- @page { margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } -->

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Is dit een goede beslissing van de UEFA?

Meest recent

Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesi&euml; hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

12
12
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

72
72
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesi&euml;. Hij koos ...

110
110
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

Belgi&euml; speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroati&euml; ...

131
131
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

10
10
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

23
23
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesi&euml; en nadien vertrekken ze naar ...

81
81
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

19
19
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij Belgi&euml; op het WK. ...

112
112
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan &eacute;&eacute;n tafel gezet om ...

571
571
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

174
174
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

107
107
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

60
60
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

366
366
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

331
331
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

805
805
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

147
147
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazili&euml; nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

23
23
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroati&euml; toch ...

528
528
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroati&euml; opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

741
741
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

861
861
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

379
379

Meer sportnieuws