TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club droomt van nieuwe megastunt, Genk wil de jackpot'

1063 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club droomt van nieuwe megastunt, Genk wil de jackpot'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zoekt nog steeds naar een controlerende middenvelder en zou daarvoor opnieuw een spraakmakende piste volgen. Volgens analist Gilles De Bilde doet de naam van Victor Wanyama immers de ronde bij de vice-kampioen. Die is op overschot bij Tottenham en daar zou Club van willen profiteren. Een transfer lijkt wel pas aan de orde mits kwalificatie voor de poulefase van de Champions League. Sofyan Amrabat staat dan weer op vertrekken. Volgens verschillende Italiaanse bronnen is er een akkoord gevonden met Hellas Verona over een huurbeurt met aankoopoptie.

De kans bestaat dat KRC Genk deze zomer nog afscheid moet nemen van Sander Berge en Ally Samatta. Al schrikken de Limburgers geïnteresseerde ploegen wel af met hun vraagprijs. Volgens Het Laatste Nieuws moet de Noorse middenvelder maar liefst 25 miljoen euro kosten, terwijl de goaltjesdief een prijskaartje van 16 miljoen euro rond zijn nek heeft hangen. Het is nog maar de vraag welke club dit kan/wil betalen, zeker nu de Engelse markt gesloten is.

AA Gent stond erg dicht bij de komst van Uche Agbo. De Buffalo's hadden een akkoord met Standard en er lag een vierjarig contract op de Nigeriaanse middenvelder te wachten. Toch zou de transfer nu in het water zijn gevallen. Agbo zou volgens La Dernière Heure gefaald zijn voor zijn medische en fysieke proeven. Een transfer is daarmee definitief van de baan, Gent gaat allicht elders op zoek naar een nieuwe middenvelder.

KV Kortrijk rondde de komst van Faïz Selemani af, maar die transfer krijgt nu een staartje. Union meent immers dat de Kerels de speler op onreglementaire wijze hebben gecontacteerd en gaan nu juridische stappen ondernemen. Ondertussen zou KVK ook werk maken van een nieuwe spits. De 19-jarige Shot Fraser Thornby wordt mogelijk een seizoen gehuurd van Everton FC.

BUITENLAND
Real Madrid zou nadrukkelijk aandringen op de komst van Neymar, maar de concurrentie geeft niet op. Ook FC Barcelona is naar verluidt nog in de race en zou een voorstel hebben gedaan over een huurbeurt met verplichte aankoopoptie. Globo Esporte meldt dan weer dat ook Juventus een optie blijft. PSG zou namelijk op Paulo Dybala mikken als vervanger en dus lijkt een ruilconstructie mogelijk.

Alexis Sanchez zou nu echt wel dichtbij een transfer naar Inter staan. Volgens Italiaanse media zou de medische keuring zelfs dinsdag al gebeuren, waarna de laatste details zouden kunnen worden afgerond. Romelu Lukaku zou de Chileen alvast graag zien komen. Naar verluidt stimuleerde hij zijn ploegmaat van bij Manchester United zelfs om dezelfde transfer als hem te maken.

Liverpool zou de blessure van Alisson Becker willen opvangen met een verrassende transfer. Bij The Daily Mirror weet men namelijk dat de club er serieus over nadenkt om Michel Vorm een contract van korte duur te geven. De Nederlandse ex-goalie van Tottenham zit momenteel zonder werkgever. De Reds hebben met Adrien Lopez wel een tweede keeper, maar als er iets met hem gebeurt is de situatie pas echt rampzalig.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Indien u adviseur van Neymar was, welke club zou u hem aanraden?

Meest recent

FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

7
7
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

38
38
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

111
111
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

90
90
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

74
74
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

54
54
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

125
125
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

343
343
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

69
69
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

419
419
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

96
96
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

279
279
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

477
477
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

350
350
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

443
443
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

524
524
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

891
891
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

212
212
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

378
378
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

125
125
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

271
271
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

511
511
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

495
495

Meer sportnieuws