TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club droomt van nieuwe megastunt, Genk wil de jackpot'

1063 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club droomt van nieuwe megastunt, Genk wil de jackpot'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zoekt nog steeds naar een controlerende middenvelder en zou daarvoor opnieuw een spraakmakende piste volgen. Volgens analist Gilles De Bilde doet de naam van Victor Wanyama immers de ronde bij de vice-kampioen. Die is op overschot bij Tottenham en daar zou Club van willen profiteren. Een transfer lijkt wel pas aan de orde mits kwalificatie voor de poulefase van de Champions League. Sofyan Amrabat staat dan weer op vertrekken. Volgens verschillende Italiaanse bronnen is er een akkoord gevonden met Hellas Verona over een huurbeurt met aankoopoptie.

De kans bestaat dat KRC Genk deze zomer nog afscheid moet nemen van Sander Berge en Ally Samatta. Al schrikken de Limburgers geïnteresseerde ploegen wel af met hun vraagprijs. Volgens Het Laatste Nieuws moet de Noorse middenvelder maar liefst 25 miljoen euro kosten, terwijl de goaltjesdief een prijskaartje van 16 miljoen euro rond zijn nek heeft hangen. Het is nog maar de vraag welke club dit kan/wil betalen, zeker nu de Engelse markt gesloten is.

AA Gent stond erg dicht bij de komst van Uche Agbo. De Buffalo's hadden een akkoord met Standard en er lag een vierjarig contract op de Nigeriaanse middenvelder te wachten. Toch zou de transfer nu in het water zijn gevallen. Agbo zou volgens La Dernière Heure gefaald zijn voor zijn medische en fysieke proeven. Een transfer is daarmee definitief van de baan, Gent gaat allicht elders op zoek naar een nieuwe middenvelder.

KV Kortrijk rondde de komst van Faïz Selemani af, maar die transfer krijgt nu een staartje. Union meent immers dat de Kerels de speler op onreglementaire wijze hebben gecontacteerd en gaan nu juridische stappen ondernemen. Ondertussen zou KVK ook werk maken van een nieuwe spits. De 19-jarige Shot Fraser Thornby wordt mogelijk een seizoen gehuurd van Everton FC.

BUITENLAND
Real Madrid zou nadrukkelijk aandringen op de komst van Neymar, maar de concurrentie geeft niet op. Ook FC Barcelona is naar verluidt nog in de race en zou een voorstel hebben gedaan over een huurbeurt met verplichte aankoopoptie. Globo Esporte meldt dan weer dat ook Juventus een optie blijft. PSG zou namelijk op Paulo Dybala mikken als vervanger en dus lijkt een ruilconstructie mogelijk.

Alexis Sanchez zou nu echt wel dichtbij een transfer naar Inter staan. Volgens Italiaanse media zou de medische keuring zelfs dinsdag al gebeuren, waarna de laatste details zouden kunnen worden afgerond. Romelu Lukaku zou de Chileen alvast graag zien komen. Naar verluidt stimuleerde hij zijn ploegmaat van bij Manchester United zelfs om dezelfde transfer als hem te maken.

Liverpool zou de blessure van Alisson Becker willen opvangen met een verrassende transfer. Bij The Daily Mirror weet men namelijk dat de club er serieus over nadenkt om Michel Vorm een contract van korte duur te geven. De Nederlandse ex-goalie van Tottenham zit momenteel zonder werkgever. De Reds hebben met Adrien Lopez wel een tweede keeper, maar als er iets met hem gebeurt is de situatie pas echt rampzalig.

LEES OOK: 'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

Indien u adviseur van Neymar was, welke club zou u hem aanraden?

Meest recent

Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

5
5
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

45
45
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

107
107
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

279
279
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

59
59
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

65
65
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

94
94
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

178
178
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

33
33
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

224
224
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

179
179
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

34
34
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

141
141
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

246
246
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

206
206
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

199
199
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

281
281
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

112
112
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

436
436
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

629
629
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

156
156
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

246
246

Meer sportnieuws