Real-legende haalt Messi onderuit met controversiële uitspraak

door
Real-legende haalt Messi onderuit met controversiële uitspraak

Lionel Messi wordt door menigeen gezien als beste speler van deze generatie en misschien wel aller tijden. Bij FC Barcelona is hij echter een heel stuk succesvoller dan bij het nationale team van Argentinië. Dat de kleine dribbelaar nooit wereldkampioen is geweest met zijn land breekt hem volgens José Antonio Camacho op in de strijd wie de beste speler ooit is.

"Hij is een enorm goede speler, maar je kunt niet de beste van de wereld, laat staan de beste ooit, zijn als je Argentijn bent en geen wereldkampioen wordt", zegt De oud-speler én trainer van Real Madrid stellig in een interview met Mundo Deportivo. "Er zijn landen die een minder grote historie hebben en het niet kunnen winnen van een WK speelt daar een minder grote rol, maar Argentinië is een dominante kracht op het wereldtoneel."

"Nee, Messi kan zonder een WK niet de beste zijn. Winst van een WK is het hoogste dat je kunt behalen en de Argentijnen zullen dit ook altijd verwachten." De legende van de Koninklijke heeft echter ook zijn bewondering voor Messi: "Hij kan een wedstrijd op ieder moment beslissen. Twee ploegen kunnen volledig in balans zijn, maar hij is Messi en hij kan die balans opeens naar één kant door laten slaan. Daarbovenop ziet hij er ook uit alsof hij een goede trainer zou kunnen zijn."

LEES OOK: Oude ruzie tussen Messi en ex-ploegmaat duikt weer op

Trending:

'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Akkoord?

Meest recent

Anderlecht baalt: eerste domper in de voorbereiding

RSC Anderlecht werkte zopas een oefenmatch af tegen AEK Larnaca. Het was eigenlijk veel te warm om ...

27
27
Groot nieuws uit onverwachte hoek: Marc Degryse pakt uit

Marc Degryse kende een geweldige carrière als voetballer, nadien werd hij een meer dan ...

12
12
Courtois sneert: "Iedereen die verstand heeft van voetbal…"

Thibaut Courtois wist zich met Real Madrid te plaatsen voor de kwartfinales van het WK voor clubs. ...

19
19
Anderlecht vloekt: zomeraanwinst in de lappenmand?

RSC Anderlecht werd het afgelopen seizoen geteisterd door de ene blessuregolf na de andere. Ook op ...

235
235
Kindermans verrast: Antwerp shopt bij tweedeklasser

Tot dusver bleef het opvallend rustig op de Bosuil, al zou dat wel eens slechts stilte voor de storm ...

16
16
Union & co. droppen bom: competitiestart in gevaar?

Zoals verwacht blijkt het laatste woord over het competitieformat nog niet gezegd. De juridische ...

202
202
'AA Gent vs. Anderlecht: prijskaartje toptarget bekend'

In de jacht op versterking leggen Belgische ploegen mekaar op de transfermarkt geregeld het vuur aan ...

206
206
'Done deal: tweede vertrekker een feit bij Club Brugge'

Club Brugge zag tot dusver enkel Ferran Jutglà andere oorden opzoeken, maar in zijn zog zal ...

416
416
TRANSFERUURTJE: Jackpot voor Club, Antwerp, Genk & Union

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

387
387
Fans glunderen: Lukaku stapje verder met Anderlecht-flirt

Romelu Lukaku keert ooit terug bij RSC Anderlecht, dat staat vast. Big Rom brak op jonge leeftijd ...

247
247
‘Wilmots gaat los: Standard slaat ferme dubbelslag'

Standard Luik gaat hard op de zomermercato. Sudinfo laat weten dat de Rouches op het punt staan een ...

323
323
Anderlecht beslist: Vandenhaute buiten schot, géén verhoging

RSC Anderlecht heeft dinsdagavond een vergadering met de Raad van Bestuur gehouden. Het ...

529
529
'De Slimste Mens strikt plots spraakmakende kandidaat'

Eén van de best bekeken programma's op de Vlaamse televisie blijft 'De Slimste Mens ter ...

87
87
Rik Verheye met sensationele biecht over Ella Leyers

Rik Verheye zette goed twee jaar geleden de stap richting de voetbalwereld. De BV maakte daarvoor al ...

170
170
OH Leuven haalt oude bekende van Anderlecht op

OH Leuven is een club waar ze de afgelopen jaren wel wat jong talent lieten doorbreken. Dat leverde ...

99
99
‘Genk zoekt oplossing: Club als pijnlijke spiegel’

KRC Genk nodigde de media uit voor een rondetafelgesprek met CEO Luc Hooyberghs. Hij gaf aan dat de ...

217
217
'Beerschot legt twee bekende namen op de rooster'

Beerschot speurt de markt af naar opportuniteiten. De Kielse Ratten hebben niet veel middelen en ze ...

292
292
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

270
270
Vandenhaute versus fans: tikkende tijdbom bij Anderlecht

Het seizoen is officieel nog maar een goede week bezig en er is weer onrust bij RSC Anderlecht. De ...

306
306
Lokeren haalt ex-spits AA Gent, Lierse SK héél populair

In de Challenger Pro League beginnen ze er ook weer aan. Bij Sporting Lokeren en SK Lierse hadden ze ...

104
104
Terugkeer naar Jupiler Pro League? 'Drie opties voor Witsel'

Axel Witsel kan op zijn 36ste als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Begin deze week ...

427
427
Ontbrekend puzzelstuk: aanwinst doet Anderlecht-fans dromen

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

354
354
David vindt nachtelijk akkoord, daverende transfer Giroud

Nadat hij jarenlang het shirt van Lille OSC droeg, lijkt Jonathan David eindelijk zijn toptransfer ...

94
94
'Club Brugge neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis wist Club Brugge inmiddels al twee zomeraanwinsten te strikken. ...

1072
1072
Kneiterharde toptransfer zet Anderlecht in lichterlaaie

Een verrassende transfer doet de fans van paars-wit nu al watertanden. De club heeft een fysiek ...

502
502

Meer sportnieuws