'Hazard heeft duidelijkheid over blessure: terugkeer bekend'

door
'Hazard heeft duidelijkheid over blessure: terugkeer bekend'

Onheilspellend nieuws uit Madrid, waar Real zopas op de clubwebsite met een belangrijke melding kwam over Eden Hazard. Onze landgenoot en de absolute toptransfer in de Spaanse hoofdstad deze zomer liep op training een blessure op aan de rechterhamstring.

De openingswedstrijd tegen Celta de Vigo van zaterdag moet de aanvoerder van de Rode Duivels zo al zeker aan zich voorbij laten gaan. Mogelijk wordt zijn debuut in het maagdelijk witte shirt van Los Blancos zelfs nog heel wat langer uitgesteld, want Hazard zou zelfs enkele weken buiten strijd kunnen zijn. "Uit de testen die werden uitgevoerd blijkt dat Eden Hazard een spierblessure heeft opgelopen in het voorste deel van zijn rechterdij. Zijn herstel wordt op de voet gevolgd”, liet Real Madrid weten.

De flankaanvaller maakte na een wekenlange transfersoap deze zomer de overstap van Chelsea naar Real Madrid, waar hij na het kwakkelseizoen van De Koninklijke in het eerste seizoen na Cristiano Ronaldo de Portugese ster eindelijk moet komen vervangen. Met hier en daar wat gemor over zijn gewicht, trainingsarbeid en beperkte bijdrage in enkele van de (verloren) oefenwedstrijden werd Hazard al met een vergrootglas gevolgd, nu verdwijnt hij dus echter noodgedwongen even van het toneel.

UPDATE 20/08

Er lijkt meer duidelijkheid te zijn over de afwezigheid van Hazard, nadat hij vorige week een scheurtje in de quadriceps opliep. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de interlands van september met de Rode Duivels normaal gezien niet in het gedrang zullen komen. Real zou zijn topaankoop echter liever niet naar de nationale ploeg zien vertrekken, maar het wordt verwacht dat Martinez hem toch gewoon oproept. De krant stelt dat Hazard normaal gezien ook de wedstrijd van 1 september tegen Villareal moet halen.

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Moet Martinez hem oproepen?

Meest recent

Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

2
2
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

35
35
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

41
41
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

33
33
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

135
135
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

79
79
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

114
114
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

194
194
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

215
215
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

116
116
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

204
204
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

354
354
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

590
590
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

291
291
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

481
481
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

400
400
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

417
417
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

68
68
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

244
244
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

365
365

Meer sportnieuws