'Hazard heeft duidelijkheid over blessure: terugkeer bekend'

door
'Hazard heeft duidelijkheid over blessure: terugkeer bekend'

Onheilspellend nieuws uit Madrid, waar Real zopas op de clubwebsite met een belangrijke melding kwam over Eden Hazard. Onze landgenoot en de absolute toptransfer in de Spaanse hoofdstad deze zomer liep op training een blessure op aan de rechterhamstring.

De openingswedstrijd tegen Celta de Vigo van zaterdag moet de aanvoerder van de Rode Duivels zo al zeker aan zich voorbij laten gaan. Mogelijk wordt zijn debuut in het maagdelijk witte shirt van Los Blancos zelfs nog heel wat langer uitgesteld, want Hazard zou zelfs enkele weken buiten strijd kunnen zijn. "Uit de testen die werden uitgevoerd blijkt dat Eden Hazard een spierblessure heeft opgelopen in het voorste deel van zijn rechterdij. Zijn herstel wordt op de voet gevolgd”, liet Real Madrid weten.

De flankaanvaller maakte na een wekenlange transfersoap deze zomer de overstap van Chelsea naar Real Madrid, waar hij na het kwakkelseizoen van De Koninklijke in het eerste seizoen na Cristiano Ronaldo de Portugese ster eindelijk moet komen vervangen. Met hier en daar wat gemor over zijn gewicht, trainingsarbeid en beperkte bijdrage in enkele van de (verloren) oefenwedstrijden werd Hazard al met een vergrootglas gevolgd, nu verdwijnt hij dus echter noodgedwongen even van het toneel.

UPDATE 20/08

Er lijkt meer duidelijkheid te zijn over de afwezigheid van Hazard, nadat hij vorige week een scheurtje in de quadriceps opliep. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de interlands van september met de Rode Duivels normaal gezien niet in het gedrang zullen komen. Real zou zijn topaankoop echter liever niet naar de nationale ploeg zien vertrekken, maar het wordt verwacht dat Martinez hem toch gewoon oproept. De krant stelt dat Hazard normaal gezien ook de wedstrijd van 1 september tegen Villareal moet halen.

LEES OOK: ‘Sensationele Europese wintertransfer Benzema’

Moet Martinez hem oproepen?

Meest recent

Union SG gaat voor énorme stunt: Burgess verklaart hoe

Union SG speelt morgenavond om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Een loodzware opdracht. ...

1
1
Crisis Antwerp houdt aan: Wils laat zich uit over ontslag

Royal Antwerp FC verkeert momenteel in degradatiegevaar. Een blamage voor de Great Old. De positie ...

46
46
Deschacht: "Hij is niet goed genoeg voor Anderlecht"

Olivier Deschacht pakte maar liefst acht landstitels met RSC Anderlecht. In die periode was RSCA nog ...

109
109
Standard dompelt Antwerp in zeer grote crisis

Standard en Royal Antwerp FC speelden om 15u de resterende zes minuten van de gestaakte partij van ...

254
254
Hubert waarschuwt Union: "We moeten lessen trekken"

David Hubert beleefde vorig weekend een geslaagd debuut als trainer van Union met een zege tegen ...

17
17
Albert doet keiharde vaststelling over Hasi

Het blijft een seizoen met vallen en opstaan voor Anderlecht. Paars-Wit liet zondag nog maar eens ...

126
126
De Bruyne krijgt enorme lof: "Eén van grootste spelers ooit"

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

38
38
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

213
213
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

77
77
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

245
245
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

95
95
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

220
220
Hasi trekt straffe vergelijking: "Al gezien bij Tielemans"

Anderlecht zag afgelopen weekend de kloof met Union en Club Brugge weer oplopen, want het raakte ...

140
140
Degryse vreest rampscenario voor Club Brugge

Er staat deze week weer Europees voetbal op het programma. In de Champions League staan de twee ...

308
308
Ophef in Lokeren: TV-deelname Nainggolan beroert iedereen

Radja Nainggolan, voormalig Rode Duivel en huidig speler van Sporting Lokeren, verschijnt vanavond ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Droomjob Kompany, icoon terug bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

320
320
Leko gaat te ver bij KAA Gent: “Niet de juiste aanpak"

KAA Gent ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Zulte Waregem. De promovendus gaf een pak ...

337
337
Wéér ontslag: Deila ook in de VS genadeloos op de schop

Ronny Deila heeft een verleden in de België bij Standard Luik en Club Brugge. Bij die ...

78
78
Goud in handen: Anderlecht-talenten schrijven geschiedenis

Op het WK U20 heeft Marokko geschiedenis geschreven. Met Ali Maamar (RSC Anderlecht) en Yassine ...

164
164
JPL-stunt in de maak? Vandenbempt ziet grote kans

Heel wat Belgische (sub)topclubs stellen toch stevig teleur dit seizoen. Ploegen als RSC Anderlecht, ...

272
272
Bertaccini misnoegd: "We missen hem bij Anderlecht"

Adriano Bertaccini was misschien wel de speler die het meest teleurgesteld was bij RSC Anderlecht na ...

377
377
Bayern onklopbaar: liggen hier de kansen voor Club Brugge?

Club Brugge neemt het woensdag op tegen Bayern München. Dat belooft een zeer zware partij te ...

200
200
De nieuwe Courtois? "Kan beste doelman ter wereld worden"

De Rode Duivels hebben enorm veel weelde onder de lat. Thibaut Courtois is nog altijd de nummer ...

316
316
KRC Genk kraait victorie: smaakmaker eindelijk weer de oude

KRC Genk geraakt maar niet op toerental. Het speelde 2-2 tegen Cercle Brugge, wat een fikse ...

277
277
Hasi haalt stevig uit: "Is een ziekte in onze ploeg"

RSC Anderlecht verloor terecht twee punten op het veld van STVV. Het was alweer een wisselvallige ...

448
448

Meer sportnieuws