'Hazard heeft duidelijkheid over blessure: terugkeer bekend'

door
'Hazard heeft duidelijkheid over blessure: terugkeer bekend'

Onheilspellend nieuws uit Madrid, waar Real zopas op de clubwebsite met een belangrijke melding kwam over Eden Hazard. Onze landgenoot en de absolute toptransfer in de Spaanse hoofdstad deze zomer liep op training een blessure op aan de rechterhamstring.

De openingswedstrijd tegen Celta de Vigo van zaterdag moet de aanvoerder van de Rode Duivels zo al zeker aan zich voorbij laten gaan. Mogelijk wordt zijn debuut in het maagdelijk witte shirt van Los Blancos zelfs nog heel wat langer uitgesteld, want Hazard zou zelfs enkele weken buiten strijd kunnen zijn. "Uit de testen die werden uitgevoerd blijkt dat Eden Hazard een spierblessure heeft opgelopen in het voorste deel van zijn rechterdij. Zijn herstel wordt op de voet gevolgd”, liet Real Madrid weten.

De flankaanvaller maakte na een wekenlange transfersoap deze zomer de overstap van Chelsea naar Real Madrid, waar hij na het kwakkelseizoen van De Koninklijke in het eerste seizoen na Cristiano Ronaldo de Portugese ster eindelijk moet komen vervangen. Met hier en daar wat gemor over zijn gewicht, trainingsarbeid en beperkte bijdrage in enkele van de (verloren) oefenwedstrijden werd Hazard al met een vergrootglas gevolgd, nu verdwijnt hij dus echter noodgedwongen even van het toneel.

UPDATE 20/08

Er lijkt meer duidelijkheid te zijn over de afwezigheid van Hazard, nadat hij vorige week een scheurtje in de quadriceps opliep. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de interlands van september met de Rode Duivels normaal gezien niet in het gedrang zullen komen. Real zou zijn topaankoop echter liever niet naar de nationale ploeg zien vertrekken, maar het wordt verwacht dat Martinez hem toch gewoon oproept. De krant stelt dat Hazard normaal gezien ook de wedstrijd van 1 september tegen Villareal moet halen.

LEES OOK: Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Moet Martinez hem oproepen?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

34
34
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

22
22
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

192
192
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

57
57
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

153
153
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

156
156
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

63
63
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

160
160
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

504
504
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

112
112
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

566
566
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

387
387
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

95
95
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

543
543
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

438
438
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

154
154
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

125
125
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

411
411
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

304
304
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

396
396

Meer sportnieuws