'Doorbraak nabij: Amrabat na één seizoen weer weg bij Club'

door
'Doorbraak nabij: Amrabat na één seizoen weer weg bij Club'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale duel tegen LASK Linz, maar ondertussen is de vice-kampioen ook nog actief op de transfermarkt. Zo is Blauw-Zwart nog op zoek naar een controlerende middenvelder, Victor Wanyama is nieuwste piste die genoemd wordt. Maar ook aan uitgaande zijde heerst er nog beweging.


Zo zou Sofyan Amrabat goed op weg zijn naar de Serie A. Hellas Verona trekt al een tijdje aan de mouw van de Marokkaanse international. Die hield de boot tot dusver af, maar volgens het doorgaans betrouwbare La Gazzetta dello Sport zou er nu toch een doorbraak zijn gevonden. Beide clubs zouden tot een akkoord zijn gekomen over een huurtransfer van één seizoen met aankoopoptie. Die zou zo'n 3 miljoen euro bedragen.

Amrabat belandde eind vorige zomer bij Club, dat hem wegplukte bij Feyenoord Rotterdam. Hij liet regelmatig goede dingen zien, maar presteerde niet constant genoeg om aanspraak te maken op een vaste basisplek. Ook in de plannen van nieuwe coach Philippe Clement speelt hij geen hoofdrol. De transfer zou deze week nog afgerond kunnen worden.

LEES OOK: Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

Amrabat heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

20
20
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

67
67
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

86
86
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

47
47
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

101
101
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

71
71
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

109
109
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

50
50
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

33
33
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

186
186
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

83
83
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

294
294
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

347
347
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

95
95
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

181
181
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

371
371
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

178
178
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

364
364
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

151
151
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

371
371
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

355
355
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

313
313
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

607
607
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

626
626
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

116
116

Meer sportnieuws