TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Na vier speeldagen zouden we al een eerste trainersontslag kunnen krijgen in de Jupiler Pro League. Na een zwakke één op twaalf zou Adnan Custovic al op de wip zitten bij Waasland-Beveren. De Bosniër zou maandag al ontslagen kunnen worden aangezien een aantal van zijn tactische keuzes niet in goede aarde vallen.



KRC Genk neemt deze zomer wellicht nog afscheid van enkele spelers, waaronder ook Zinho Gano. De spits komt niet meer aan de bak en mag andere oorden opzoeken. Mogelijk kan hij terecht bij Waasland-Beveren, dat interesse zou tonen om zijn ex-speler terug te halen. De club ontkent wel dat er concrete contacten zijn.

Club Brugge moet dan weer nog vrezen voor een vertrek van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan geniet belangstelling van Galatasaray, dat al gesprekken heeft gevoerd over een transfer. Dennis is wel niet de enige piste die de Turkse kampioen verkent, zo zouden ze ook nog onder meer Samuel Kalu (ex-AA Gent) op het oog hebben.



BUITENLAND

De transfer van Neymar zou weleens in een stroomversnelling kunnen komen. Real Madrid zou immers van plan zijn om door te drukken aangezien PSG maar geen akkoord vindt met FC Barcelona - de Catalanen zouden alleen 'interesse' tonen om Lionel Messi tevreden te stellen. Real wil de deal zo snel mogelijk afronden en zou daarvoor enkele spelers als pasmunt willen gebruiken. Namen als James Rodriguez, Keylor Navas en Raphaël Varane werden al genoemd.

Internazionale investeerde deze zomer al stevig in de komst van Romelu Lukaku en zou van de Rode Duivel het speerpunt willen maken van een fraaie aanvallende drietand. Big Rom heeft al Lautaro Martinez als spitsbroeder, maar Inter zou hen ook nog willen ondersteunen met Alexis Sanchez. Er zou al een persoonlijk akkoord zijn met de Chileen, met Manchester United wordt gewerkt aan een deal. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie.



Philippe Coutinho rondt eerstdaags zijn huurbeurt aan Bayern München helemaal af en ondertussen zijn de duizelingwekkende cijfers van de deal uitgelekt. De Braziliaan zou jaarlijks 13 miljoen euro gaan opstrijken, terwijl Barça zo'n 8,5 miljoen euro zou ontvangen om de middenvelder een jaar ter beschikking te stellen. Bayern beschikt ook over een aankoopoptie, die zou zo'n 120 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Moet Club Brugge Dennis laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

79
79
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

64
64
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

21
21
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

165
165
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

58
58
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

357
357
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

147
147
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

155
155
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

351
351
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

361
361
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

110
110
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

211
211
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

529
529
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

113
113
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

252
252
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

160
160
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

400
400
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws