TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

823 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Na vier speeldagen zouden we al een eerste trainersontslag kunnen krijgen in de Jupiler Pro League. Na een zwakke één op twaalf zou Adnan Custovic al op de wip zitten bij Waasland-Beveren. De Bosniër zou maandag al ontslagen kunnen worden aangezien een aantal van zijn tactische keuzes niet in goede aarde vallen.



KRC Genk neemt deze zomer wellicht nog afscheid van enkele spelers, waaronder ook Zinho Gano. De spits komt niet meer aan de bak en mag andere oorden opzoeken. Mogelijk kan hij terecht bij Waasland-Beveren, dat interesse zou tonen om zijn ex-speler terug te halen. De club ontkent wel dat er concrete contacten zijn.

Club Brugge moet dan weer nog vrezen voor een vertrek van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan geniet belangstelling van Galatasaray, dat al gesprekken heeft gevoerd over een transfer. Dennis is wel niet de enige piste die de Turkse kampioen verkent, zo zouden ze ook nog onder meer Samuel Kalu (ex-AA Gent) op het oog hebben.



BUITENLAND

De transfer van Neymar zou weleens in een stroomversnelling kunnen komen. Real Madrid zou immers van plan zijn om door te drukken aangezien PSG maar geen akkoord vindt met FC Barcelona - de Catalanen zouden alleen 'interesse' tonen om Lionel Messi tevreden te stellen. Real wil de deal zo snel mogelijk afronden en zou daarvoor enkele spelers als pasmunt willen gebruiken. Namen als James Rodriguez, Keylor Navas en Raphaël Varane werden al genoemd.

Internazionale investeerde deze zomer al stevig in de komst van Romelu Lukaku en zou van de Rode Duivel het speerpunt willen maken van een fraaie aanvallende drietand. Big Rom heeft al Lautaro Martinez als spitsbroeder, maar Inter zou hen ook nog willen ondersteunen met Alexis Sanchez. Er zou al een persoonlijk akkoord zijn met de Chileen, met Manchester United wordt gewerkt aan een deal. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie.



Philippe Coutinho rondt eerstdaags zijn huurbeurt aan Bayern München helemaal af en ondertussen zijn de duizelingwekkende cijfers van de deal uitgelekt. De Braziliaan zou jaarlijks 13 miljoen euro gaan opstrijken, terwijl Barça zo'n 8,5 miljoen euro zou ontvangen om de middenvelder een jaar ter beschikking te stellen. Bayern beschikt ook over een aankoopoptie, die zou zo'n 120 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Moet Club Brugge Dennis laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

17
17
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

30
30
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

167
167
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

57
57
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

69
69
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

133
133
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

169
169
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

174
174
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

61
61
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

143
143
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

286
286
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

360
360
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

534
534
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

73
73
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

438
438
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

634
634
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

246
246
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

300
300
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

912
912
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

493
493
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

150
150
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

458
458
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

608
608

Meer sportnieuws