TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

823
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Na vier speeldagen zouden we al een eerste trainersontslag kunnen krijgen in de Jupiler Pro League. Na een zwakke één op twaalf zou Adnan Custovic al op de wip zitten bij Waasland-Beveren. De Bosniër zou maandag al ontslagen kunnen worden aangezien een aantal van zijn tactische keuzes niet in goede aarde vallen.



KRC Genk neemt deze zomer wellicht nog afscheid van enkele spelers, waaronder ook Zinho Gano. De spits komt niet meer aan de bak en mag andere oorden opzoeken. Mogelijk kan hij terecht bij Waasland-Beveren, dat interesse zou tonen om zijn ex-speler terug te halen. De club ontkent wel dat er concrete contacten zijn.

Club Brugge moet dan weer nog vrezen voor een vertrek van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan geniet belangstelling van Galatasaray, dat al gesprekken heeft gevoerd over een transfer. Dennis is wel niet de enige piste die de Turkse kampioen verkent, zo zouden ze ook nog onder meer Samuel Kalu (ex-AA Gent) op het oog hebben.



BUITENLAND

De transfer van Neymar zou weleens in een stroomversnelling kunnen komen. Real Madrid zou immers van plan zijn om door te drukken aangezien PSG maar geen akkoord vindt met FC Barcelona - de Catalanen zouden alleen 'interesse' tonen om Lionel Messi tevreden te stellen. Real wil de deal zo snel mogelijk afronden en zou daarvoor enkele spelers als pasmunt willen gebruiken. Namen als James Rodriguez, Keylor Navas en Raphaël Varane werden al genoemd.

Internazionale investeerde deze zomer al stevig in de komst van Romelu Lukaku en zou van de Rode Duivel het speerpunt willen maken van een fraaie aanvallende drietand. Big Rom heeft al Lautaro Martinez als spitsbroeder, maar Inter zou hen ook nog willen ondersteunen met Alexis Sanchez. Er zou al een persoonlijk akkoord zijn met de Chileen, met Manchester United wordt gewerkt aan een deal. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie.



Philippe Coutinho rondt eerstdaags zijn huurbeurt aan Bayern München helemaal af en ondertussen zijn de duizelingwekkende cijfers van de deal uitgelekt. De Braziliaan zou jaarlijks 13 miljoen euro gaan opstrijken, terwijl Barça zo'n 8,5 miljoen euro zou ontvangen om de middenvelder een jaar ter beschikking te stellen. Bayern beschikt ook over een aankoopoptie, die zou zo'n 120 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Moet Club Brugge Dennis laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

14
14
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

18
18
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

27
27
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

21
21
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

61
61
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

111
111
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

110
110
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

239
239
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

245
245
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

112
112
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

120
120
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

204
204
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

170
170
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

243
243
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

304
304
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

205
205
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

226
226
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

91
91
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

249
249
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

50
50
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

136
136
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

952
952

Meer sportnieuws