TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

823
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Na vier speeldagen zouden we al een eerste trainersontslag kunnen krijgen in de Jupiler Pro League. Na een zwakke één op twaalf zou Adnan Custovic al op de wip zitten bij Waasland-Beveren. De Bosniër zou maandag al ontslagen kunnen worden aangezien een aantal van zijn tactische keuzes niet in goede aarde vallen.



KRC Genk neemt deze zomer wellicht nog afscheid van enkele spelers, waaronder ook Zinho Gano. De spits komt niet meer aan de bak en mag andere oorden opzoeken. Mogelijk kan hij terecht bij Waasland-Beveren, dat interesse zou tonen om zijn ex-speler terug te halen. De club ontkent wel dat er concrete contacten zijn.

Club Brugge moet dan weer nog vrezen voor een vertrek van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan geniet belangstelling van Galatasaray, dat al gesprekken heeft gevoerd over een transfer. Dennis is wel niet de enige piste die de Turkse kampioen verkent, zo zouden ze ook nog onder meer Samuel Kalu (ex-AA Gent) op het oog hebben.



BUITENLAND

De transfer van Neymar zou weleens in een stroomversnelling kunnen komen. Real Madrid zou immers van plan zijn om door te drukken aangezien PSG maar geen akkoord vindt met FC Barcelona - de Catalanen zouden alleen 'interesse' tonen om Lionel Messi tevreden te stellen. Real wil de deal zo snel mogelijk afronden en zou daarvoor enkele spelers als pasmunt willen gebruiken. Namen als James Rodriguez, Keylor Navas en Raphaël Varane werden al genoemd.

Internazionale investeerde deze zomer al stevig in de komst van Romelu Lukaku en zou van de Rode Duivel het speerpunt willen maken van een fraaie aanvallende drietand. Big Rom heeft al Lautaro Martinez als spitsbroeder, maar Inter zou hen ook nog willen ondersteunen met Alexis Sanchez. Er zou al een persoonlijk akkoord zijn met de Chileen, met Manchester United wordt gewerkt aan een deal. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie.



Philippe Coutinho rondt eerstdaags zijn huurbeurt aan Bayern München helemaal af en ondertussen zijn de duizelingwekkende cijfers van de deal uitgelekt. De Braziliaan zou jaarlijks 13 miljoen euro gaan opstrijken, terwijl Barça zo'n 8,5 miljoen euro zou ontvangen om de middenvelder een jaar ter beschikking te stellen. Bayern beschikt ook over een aankoopoptie, die zou zo'n 120 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Nieuwe leider in Bundesliga; comeback Inter in Serie A-clash

Moet Club Brugge Dennis laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

4
4
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

27
27
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

84
84
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

32
32
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

31
31
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

119
119
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

177
177
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

154
154
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1012
1012
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

95
95
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

34
34
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

260
260
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

66
66
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

67
67
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

28
28
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

61
61
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

45
45
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

82
82
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

29
29
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

166
166
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

337
337
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

280
280
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

41
41
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

284
284
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

55
55

Meer sportnieuws