TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

823 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Transfer Neymar doorgedrukt, fraai maatje voor Lukaku'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Na vier speeldagen zouden we al een eerste trainersontslag kunnen krijgen in de Jupiler Pro League. Na een zwakke één op twaalf zou Adnan Custovic al op de wip zitten bij Waasland-Beveren. De Bosniër zou maandag al ontslagen kunnen worden aangezien een aantal van zijn tactische keuzes niet in goede aarde vallen.



KRC Genk neemt deze zomer wellicht nog afscheid van enkele spelers, waaronder ook Zinho Gano. De spits komt niet meer aan de bak en mag andere oorden opzoeken. Mogelijk kan hij terecht bij Waasland-Beveren, dat interesse zou tonen om zijn ex-speler terug te halen. De club ontkent wel dat er concrete contacten zijn.

Club Brugge moet dan weer nog vrezen voor een vertrek van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan geniet belangstelling van Galatasaray, dat al gesprekken heeft gevoerd over een transfer. Dennis is wel niet de enige piste die de Turkse kampioen verkent, zo zouden ze ook nog onder meer Samuel Kalu (ex-AA Gent) op het oog hebben.



BUITENLAND

De transfer van Neymar zou weleens in een stroomversnelling kunnen komen. Real Madrid zou immers van plan zijn om door te drukken aangezien PSG maar geen akkoord vindt met FC Barcelona - de Catalanen zouden alleen 'interesse' tonen om Lionel Messi tevreden te stellen. Real wil de deal zo snel mogelijk afronden en zou daarvoor enkele spelers als pasmunt willen gebruiken. Namen als James Rodriguez, Keylor Navas en Raphaël Varane werden al genoemd.

Internazionale investeerde deze zomer al stevig in de komst van Romelu Lukaku en zou van de Rode Duivel het speerpunt willen maken van een fraaie aanvallende drietand. Big Rom heeft al Lautaro Martinez als spitsbroeder, maar Inter zou hen ook nog willen ondersteunen met Alexis Sanchez. Er zou al een persoonlijk akkoord zijn met de Chileen, met Manchester United wordt gewerkt aan een deal. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie.



Philippe Coutinho rondt eerstdaags zijn huurbeurt aan Bayern München helemaal af en ondertussen zijn de duizelingwekkende cijfers van de deal uitgelekt. De Braziliaan zou jaarlijks 13 miljoen euro gaan opstrijken, terwijl Barça zo'n 8,5 miljoen euro zou ontvangen om de middenvelder een jaar ter beschikking te stellen. Bayern beschikt ook over een aankoopoptie, die zou zo'n 120 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Tessa Wullaert verrast met nieuwe club

Moet Club Brugge Dennis laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Europese held bij Anderlecht: kranten geven 9 op 10

Even dreigde het opnieuw helemaal mis te lopen, maar RSC Anderlecht mag dan toch een voorronde ...

114
114
UEL/UECL: Anderlecht kent opponent, wisselend succes Nederland

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tweede voorronde van de Europa en Conference League ...

267
267
Roef flikt het wéér: AA Gent stoot door na strafschoppen

AA Gent heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Conference League. Tegen ...

105
105
'Club Brugge verrast: dubbeltransfer van 14 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongeren te lanceren richting de eerste ploeg. Maar het ...

390
390
Anderlecht overkomt horror-start: Hammarby kraakt na rust

RSC Anderlecht heeft zich geplaatste voor de derde voorronde van de Europa League. In de return ...

179
179
Zware klap Oranje: gedroomde bondscoach haakt af

Met België, Frankrijk, Duitsland en Italië presenteerde vier grote Europese voetballanden ...

90
90
Cercle slaat wéér toe, Beveren haalt sterkhouder terug

Met nog een dikke week tot de competitiestart tonen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich nog ...

111
111
Rampzalige start Anderlecht: "Slaapverwekkend B-ploegje"

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de derde voorronde van de Europa ...

281
281
België écht niet naar WK? KBVB komt met krachtig statement

De UEFA heeft één front gevormd tegen Gianni Infantino. De Europese voetbalbond maakte ...

238
238
Uitsluitsel Kompany: Bayern hakt zware transferknoop door

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

208
208
Noa Lang-stunt bij Club Brugge krijgt onverwachte wending

De droom van veel Club Brugge-fans lijkt plots weer wat minder gek. Noa Lang staat opnieuw op een ...

1613
1613
Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

100
100
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

462
462
Mokerslag Club Brugge: miljoenentransfer aan diggelen

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

846
846
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

144
144
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

492
492
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

16
16
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

489
489
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

282
282
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

111
111
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

248
248
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

436
436
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

146
146
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

87
87
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

211
211

Meer sportnieuws