Lierse wil van Ogunjimi af en stuurt de aanvaller naar de B-kern

door
Lierse wil van Ogunjimi af en stuurt de aanvaller naar de B-kern

Over een goede anderhalve week start de competitie in Eerste Amateurklasse. Lierse Kempenzonen wordt als een outsider voor de titel gezien, maar nog voor de start van de competitie lijkt het al mis te lopen bij de Pallieters. Een vroege bekeruitschakeling en onrust binnen de spelersgroep zouden hier aan de basis liggen.


Vorig weekend stond de eerste competitieve wedstrijd van Lierse Kempenzonen op het programma. Eendracht Aalst, dat nochtans een reeks lager speelt, toonde zich echter te sterk en de kreten om het ontslag van coach Rocky Peeters klonken al uit de tribune. Ook de met 1-0 gewonnen oefenwedstrijd van afgelopen weekend tegen het twee reeksen lager spelende Zwarte Leeuw zorgde niet voor een vertrouwensboost. Toch gelooft een deel van het bestuur dat de huidige kern voldoende kwaliteit bezit om de titel in Eerste Amateur in de wacht te slepen.

In die kern zit er overigens geen Marvin Ogunjimi meer. De 31-jarige aanvaller werd afgelopen week naar de B-kern gestuurd omdat zijn rendement te laag is en hij een negatieve invloed zou hebben in de kleedkamer. Onzin volgens de speler zelf in Het Laatste Nieuws, meer nog, een deel van de spelerskern zou geprotesteerd hebben bij zijn wegsturing, aldus de voormalige Rode Duivel. Toch zou ook dat geen zoden aan de dijk gebracht hebben en hoopt men bij Lierse dat Ogunjimi over 2 weken een andere werkgever heeft.

Is Lierse een titelfavoriet in Eerste Amateur?

Meest recent

Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

35
35
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

50
50
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

174
174
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

198
198
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

92
92
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

231
231
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

222
222
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

138
138
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

96
96
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

97
97
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

78
78
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

229
229
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

453
453
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

502
502
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

73
73
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

65
65
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

335
335
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

26
26
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

200
200
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

302
302
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

372
372
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

161
161
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

84
84
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

218
218
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

120
120

Meer sportnieuws