Verrassend: Solksjaer spreekt steun uit voor Alexis Sanchez

door
Verrassend: Solksjaer spreekt steun uit voor Alexis Sanchez

Bij Manchester United ruilen ze de ene transfersaga gewoon in voor de andere, wat nadat Romelu Lukaku naar de uitgang werd gewerkt leekt het nu de beurt aan Alexis Sanchez om te beschikken. De grootverdiener mag al een tijdje vertrekken en zou nu op uitleenbasis de Rode Duivel volgen naar Inter.


Op de clubwebsite van Manchester United valt echter een heel ander geluid te horen. Daar werd namelijk een interview gelost waarin manager Ole Gunnar Solksjaer zijn steun uitspreekt voor de Chileen, die nog wat extra rust kreeg na de Copa America. "Alexis is een echte professional. Hij werkt elke dag erg hard en wil deel uitmaken van dit team", klinkt het bij de Noor.

Die doet de vele geruchten over de aanvaller zijn gedwongen vertrek uit Old Trafford dan ook af als nonsens. "Natuurlijk verzint de media verhalen dat hij werd teruggezet naar de media, maar dat is vanzelfsprekend niet waar. Hij maakt deel uit van ons team en is een uitstekende speler", aldus Solksjaer, die zelfs een plannetje lijkt te hebben voor Sanchez. "We hebben niet zo veel opties voorin, dus hij zou wel eens meer kunnen spelen dan je denkt. We verwachten nog steeds veel van hem en zijn kwaliteiten bij deze club."

LEES OOK: Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

Zal Alexis Sanchez gewoon bij Manchester United blijven?

Meest recent

Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

26
26
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

281
281
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

17
17
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

56
56
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

22
22
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

149
149
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

57
57
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

94
94
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

98
98
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

100
100
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

88
88
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

217
217
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

258
258
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

159
159
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

134
134
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

169
169
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

144
144
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

288
288
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

401
401
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

53
53
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

217
217
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

197
197
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

259
259

Meer sportnieuws