STVV komt fel gehavend uit strijd met Antwerp

door
STVV komt fel gehavend uit strijd met Antwerp

De uitslag met 2-0 al bij al nog mee, maar STVV ging toch kansloos onderuit op het veld van Antwerp. Op zich al slecht nieuws genoeg voor trainer Marc Brys, die echter ook nog enkele fikse tegenslagen voor de komende wedstrijden kreeg te verwerken.


Met nog dik twintig minuten te spelen moest kapitein Jordan Botaka de strijd namelijk noodgedwongen staken met een blessure die hem ook de komende weken weleens van het veld zou kunnen houden. Na de partij gaf een woordvoerder van STVV een update over de Nederlandse sterkhouder op de rechterflank. "Hij heeft zijn linkerenkel omgeslagen, waarna er vervolgens een speler van Antwerp over hem heen is gevallen. Jordan gaf aan vrij veel pijn te hebben. Morgen wordt er een echo gemaakt in het ziekenhuis, pas dan weten we de ernst van zijn blessure."

Na het uitvallen van Botaka nam aanvaller Yohan Boli de aanvoerdersband over, maar ook hij zal er volgende week tegen Zulte Waregem alvast niet bij zijn. De spits kreeg in het slot nog een tweede gele kaart voor een schwalbe en is zo automatisch geschorst voor de volgende speeldag. Opnieuw een fikse aderlating voor Brys, die zijn geliefde speerpunt wie weet zelfs wel nog langer zou kunnen missen. Boli ging na zijn uitsluiting immers flink tekeer en zou daarvoor wel eens op het matje geroepen kunnen worden. STVV, dat sowieso al een moeilijke seizoensstart achter de rug heeft, lijkt zo enkele zware weken tegemoet te gaan.

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Wie zal STVV volgende week het hardste missen?

Meest recent

'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

17
17
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

47
47
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

104
104
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

49
49
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

45
45
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

71
71
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

28
28
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

72
72
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

272
272
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

365
365
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

117
117
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

179
179
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

296
296
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

379
379
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

137
137
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

543
543
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

148
148
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

105
105
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

281
281
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

999
999
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

297
297

Meer sportnieuws