Standard herpakt zich met ruime zege tegen matig Moeskroen

268
Standard herpakt zich met ruime zege tegen matig Moeskroen

Standard heeft zondagmiddag de rug gerecht na de zure nederlaag op het veld van STVV. In eigen huis boekten de Rouches een logische zege tegen een matig Moeskroen: 3-1. Maxime Lestienne zette zijn ploeg al voor rust in een zetel met twee doelpunten, vlak na de pauze deed Selim Amallah de boeken helemaal dicht voor zijn ex-ploeg en pikte ook Renaud Emond zijn treffer mee.


De Luikenaars hadden iets recht te zetten voor eigen publiek en dat was er in de eerste helft ook aan te zien. De ploeg van Michel Preud'homme begon sterk aan de partij, terwijl Moeskroen veruit zijn zwakste wedstrijd van het nog prille seizoen speelde. Dat leidde na 13 minuten ook tot de logische openingstreffer van Lestienne. Niet veel later liet hij zijn tweede treffer echter liggen, Emond werd dan weer afgeblokt door Bruno Godeau.

Na nog geen 25 minuten was het dan toch opnieuw prijs voor Lestienne, hij kreeg alle tijd om Vaso Vasic te kloppen. De schaapjes leken op het droge en dus nam Standard wat gas terug. Moeskroen kon daar in principe van profiteren, maar was compleet machteloos. De 2-0 was dan ook een logische ruststand en vlak na de pauze deed Amallah de boeken helemaal toe. De VAR maakte het nog even spannend, maar scheidsrechter Nicolas Laforge keurde het doelpunt uiteindelijk toch goed.

Niet veel later leken Kostas Laifis en Arnaud Bodart medelijden te hebben met de tegenstander, op knullige wijze werd de bal in eigen doel gewerkt. Maar verder kwam Moeskroen uiteindelijk niet. In het slot van de partij leek Emond buitenspel te staan, maar zijn vierde doelpunt in evenveel wedstrijden werd toch goedgekeurd. De Henegouwers boekten zo hun eerste nederlaag van het seizoen, Standard sluit opnieuw aan bij de top van het klassement.

Scorereverloop:
1-0 (13') Maxime Lestienne
2-0 (22') Maxime Lestienne
3-0 (46') Selim Amallah
3-1 (51') Kostas Laifis (own.)
4-1 (90') Renaud Emond

LEES OOK: Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Is dit Standard een titelkandidaat volgens u?

Meest recent

De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

0
0
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

8
8
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

29
29
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

41
41
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

27
27
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

64
64
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

104
104
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

270
270
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

96
96
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

71
71
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

183
183
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

167
167
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

717
717
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

62
62
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

71
71
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

365
365
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

169
169
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

102
102
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

193
193
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

240
240
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

176
176
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

124
124

Meer sportnieuws