Bij Club Brugge werkt men momenteel toe naar de levensbelangrijke wedstrijd van dinsdag tegen LASK Linz. De aanloop naar de partij in de laatste voorronde van de Champions League verliep echter niet geheel naar wens. Vrijdag slikte Blauw-Zwart op eigen veld tegen Eupen immers zijn eerste puntenverlies van het seizoen (0-0).
De Panda's maakten het Club knap lastig door alles op de defensie te zetten en heel laag in te zakken. Iets wat ook de andere ploegen uit de Jupiler Pro League ongetwijfeld gezien zullen hebben. Hans Vanaken benadrukt dan ook dat er oplossing voor gezocht moeten worden naar de toekomst toe. "Het is een les voor ons om openingen te vinden tegen een ploeg die zo laag komt voetballen. Daar zal zeker over gebabbeld worden, maar komende dinsdag wordt een totaal andere wedstrijd tegen de Oostenrijkers", klonk het op de clubwebstek.
Blauw-Zwart vat die wedstrijd alvast aan als grote favoriet. Maar Clinton Mata waarschuwt voor onderschatting van Linz, dat dit weekend eveneens zijn eerste puntenverlies leed. "Ze schakelden Basel uit, dus het zal terug een grote match worden. Je mag alvast geen enkele ploeg negeren en laag inschatten. Het doel is hen uitschakelen en de Champions League halen. Daar gaan we alles aan doen."
LEES OOK: RWDM next? Lyon grijpt in, Textor onverbiddelijk weg