Guardiola vol lof voor weergaloze De Bruyne

373 stemmen
Guardiola vol lof voor weergaloze De Bruyne

Manchester City geraakte zaterdagavond niet voorbij Tottenham (2-2), maar speelde wel opnieuw een sterke wedstrijd. Kevin De Bruyne was daar de exponent van. Onze landgenoot was de grote draaischijf bij de landskampioen en tekende onder meer voor twee assists.


Bij Manchester Evening News aarzelde men dan ook niet om de Rode Duivel uit te roepen tot 'Man van de Match' en kreeg hij een beoordeling van 9 op 10. "Hij leidde de show opnieuw in goede banen. De Bruyne zette de toon voor deze wedstrijd en voorzag de ideale assist op het openingsdoelpunt van Sterling. En ook Agüero kon zijn tweede maken enkel maken door de perfecte pass van KDB", klonk het.

Maar ook coach Pep Guardiola was achteraf weer vol lof voor de Belg, die in afwezigheid van David Silva als aanvoerder mocht starten. "Met hem erbij zijn we als ploeg gewoon een pak sterker. Vorig seizoen heeft hij door het WK geen echte vakantie gehad. Nu heeft hij wel meer rust kunnen nemen en daarom staat hij er weer zoals 2 seizoenen geleden. Hopelijk kan hij dit niveau aanhouden."

LEES OOK: Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

De Bruyne moet de vaste aanvoerder van City worden ...

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

6
6
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

30
30
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

26
26
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

87
87
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

294
294
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

448
448
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

422
422
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

69
69
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

383
383
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

505
505
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

241
241
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

56
56
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

222
222
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

448
448
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

263
263
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

703
703
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

213
213
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

243
243
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

560
560
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

387
387
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

730
730
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

617
617
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

727
727
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179

Meer sportnieuws