Chadli weet exact waar het fout liep voor Anderlecht

door
Chadli weet exact waar het fout liep voor Anderlecht

Nacer Chadli had zich zijn officiële debuut als speler van RSC Anderlecht wellicht anders voorgesteld. De Rode Duivel speelde op het veld van KV Kortrijk zelf nochtans geen slechte partij. Maar ook hij kon niet voorkomen dat zijn nieuwe ploeg uiteindelijk met 4-2 de boot in ging.


Andermaal kon Paars-Wit geen vervolg breien aan een sterk wedstrijdbegin. Chadli meent echter te weten waar dat aan lag: zo stelde hij vast dat de organisatie na de Kortrijkse gelijkmaker helemaal verdwenen was. "In de tweede helft ging het totaal mis na die eerste goal van Kortrijk. De organisatie viel volledig weg en dan volgde al snel de 2de, 3de en 4de tegengoal. Die organisatie is inderdaad een kwaliteit van Anderlecht, maar we hadden veel problemen met de omschakeling van Kortrijk. Ook hun diepgang en lange ballen waren moeilijk voor ons", klonk het bij Sporza.

Kompany en co weten dus waaraan ze moeten werken in de komende weken. Maar ondertussen telt RSCA nog steeds maar twee puntjes en dat met wedstrijden tegen Genk, Standard, Antwerp en Club Brugge voor de boeg. "Dat is niet goed voor ons, maar we moeten het vertrouwen behouden. We hebben een hele jonge groep die we moeten steunen. En we moeten blijven werken. Het is een hele grote klap voor iedereen. Nu moeten we goed voorbereid zijn op de volgende wedstrijden en moeten we zo snel mogelijk onze eerste overwinning pakken."

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Vond u het debuut van Chadli persoonlijk geslaagd?

Meest recent

'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

20
20
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

48
48
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

150
150
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

112
112
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

64
64
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

43
43
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

66
66
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

80
80
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

53
53
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

144
144
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

74
74
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

129
129
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

125
125
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

382
382
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

312
312
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

453
453
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

387
387
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

316
316
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

360
360
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

103
103
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

218
218
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

314
314
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

75
75
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

132
132
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

193
193

Meer sportnieuws