KVM mee aan kop: "Kijk naar Club en Anderlecht"

door
KVM mee aan kop:

Ondanks een bijzonder turbulent tussenseizoen, is KV Mechelen sterk aan zijn rentree in de Jupiler Pro League begonnen. Na vier speeldagen staat Malinwa zelfs gedeeld mee op kop. De promovendus pakte zaterdagavond ook de scalp van Cercle Brugge, goed voor een knappe reeks van 10 op 12.


Maar het duurde wel weer eventjes alvorens Mechelen onder stoom kwam. Zo konden de bezoekers zelfs op een voorsprong de kleedkamer in trekken. "Onze eerste helft was niet goed genoeg. We speelden te traag en te onzorgvuldig. We leden dom balverlies en zo kom je niet lekker in de wedstrijd. We kregen weer een doelpunt binnen op stilstaande fase. Toch een werkpunt voor ons, want dat is al iets te vaak gebeurd de laatste weken", is sterkhouder Onur Kaya duidelijk op de clubwebsite.

Malinwa zette de scheve situatie echter weer helemaal recht en bewees zonder andermaal dat de ploeg zowel fysiek als mentaal wendbaar is. "Het is belangrijk om meteen mee te zijn, want anders krijg je het moeilijk als ploeg. In deze competitie is het belangrijk om elke wedstrijd fysiek en metaal klaar te zijn. Anders krijg je het altijd lastig. Kijk maar naar Anderlecht en Club Brugge dit weekend", aldus Kaya.

LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Denkt u dat dit KVM nog in de problemen gaat geraken dit seizoen?

Meest recent

'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

1
1
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

34
34
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

10
10
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

153
153
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

62
62
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

65
65
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

86
86
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

268
268
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

83
83
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

388
388
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

202
202
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

51
51
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

62
62
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

185
185
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

409
409
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

540
540
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

70
70
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

75
75
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1074
1074
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

279
279
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

917
917
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

241
241
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

474
474
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

47
47

Meer sportnieuws