TRANSFERUURTJE 1/2: 'Schoktransfers Haroun en Carcela, Club loost Letica'

633 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Schoktransfers Haroun en Carcela, Club loost Letica'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp zou wel eens afscheid moeten nemen van een absolute steunpilaar. RMC-journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat aanvoerder Faris Haroun in aanmerking komt voor een definitieve transfer naar AA Gent. De 33-jarige middenvelder, die nu toch al een ruime tijd op hoog niveau presteert, is na het seizoen einde contract. Hij mikt al een tijdje op een nieuwe overeenkomst, maar tot dusver liet het bestuur zijn dossier telkens links liggen en dat zorgt uiteraard voor de nodige frustratie.

Standard zou dan weer het vertrek van Mehdi Carcela moeten vrezen, die een aanbod uit het Midden-Oosten, meer bepaald uit Doha, op zak zou hebben. Volgens La Dernière Heure sluimert er wel interesse, maar zouden de Rouches nog geen concreet voorstel hebben ontvangen. Voorlopig blijft de Marokkaanse international gewoon op post en komt hij normaal gezien zondag in actie tegen Moeskroen.

Club Brugge laat eerstdaags wellicht nog een speler vertrekken. Door de komst van Simon Mignolet is Karlo Letica overbodig geworden op Jan Breydel. De doelman zou nu in Italië aan de slag gaan, meer bepaald SPAL zou aan zijn mouw trekken. Volgens Soccer Laduma heeft Club verder een oogje laten vallen op Thembinkosi Lorch. De 26-jarige smaakmaker van Orlando Pirates is van nature een middenvelder, waar werd de voorbije seizoen steeds vaker als aanvaller uitgespeeld.

BUITENLAND
Real Madrid is nog niet klaar op de mercato en wil onder meer nog een middenvelder halen. Daarvoor zou Christian Eriksen terug in beeld zijn gekomen. Volgens The Sun zal Real een last minute transferbod neerleggen bij Tottenham voor de Deense middenvelder. Donny van de Beek is eveneens in beeld, maar die zou nu toch nog een jaartje bij Ajax blijven.

Bayern München heeft na Ivan Perisic en Philippe Coutinho zijn derde transfer van de week afgerond. Via de officiële kanalen kondigde Bayern immers de komst van Mickaël Cuisance aan. De Fransman brak vorig seizoen door bij Borussia Mönchengladbach en heeft op zijn 20ste nog heel wat progressiemarge. Cuisance zou zo'n 10 miljoen euro hebben gekost.

De Belgische spits Hugo Cuypers werkte een groot deel van de voorbereiding af bij Olympiakos, maar zoals verwacht vertrekt hij nu toch op huurbasis. De 22-jarige gaat zijn kans namelijk wagen in Frankrijk. Tweedeklasser AC Ajaccio neemt de aanvaller een seizoen over van de Grieken, dat maakte de club uit de Ligue 2 inmiddels officieel bekend.

LEES OOK: Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

Zou Haroun een basisspeler zijn bij AA Gent?

Meest recent

'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

12
12
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

15
15
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

89
89
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

91
91
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

56
56
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

161
161
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

389
389
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

106
106
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

172
172
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

347
347
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

81
81
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

552
552
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

48
48
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

229
229
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

51
51
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

240
240
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

409
409
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

913
913
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

512
512
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

167
167
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

491
491
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

273
273
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

771
771
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

198
198

Meer sportnieuws