TRANSFERUURTJE 1/2: 'Schoktransfers Haroun en Carcela, Club loost Letica'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Schoktransfers Haroun en Carcela, Club loost Letica'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp zou wel eens afscheid moeten nemen van een absolute steunpilaar. RMC-journalist Sacha Tavolieri meldt namelijk dat aanvoerder Faris Haroun in aanmerking komt voor een definitieve transfer naar AA Gent. De 33-jarige middenvelder, die nu toch al een ruime tijd op hoog niveau presteert, is na het seizoen einde contract. Hij mikt al een tijdje op een nieuwe overeenkomst, maar tot dusver liet het bestuur zijn dossier telkens links liggen en dat zorgt uiteraard voor de nodige frustratie.

Standard zou dan weer het vertrek van Mehdi Carcela moeten vrezen, die een aanbod uit het Midden-Oosten, meer bepaald uit Doha, op zak zou hebben. Volgens La Dernière Heure sluimert er wel interesse, maar zouden de Rouches nog geen concreet voorstel hebben ontvangen. Voorlopig blijft de Marokkaanse international gewoon op post en komt hij normaal gezien zondag in actie tegen Moeskroen.

Club Brugge laat eerstdaags wellicht nog een speler vertrekken. Door de komst van Simon Mignolet is Karlo Letica overbodig geworden op Jan Breydel. De doelman zou nu in Italië aan de slag gaan, meer bepaald SPAL zou aan zijn mouw trekken. Volgens Soccer Laduma heeft Club verder een oogje laten vallen op Thembinkosi Lorch. De 26-jarige smaakmaker van Orlando Pirates is van nature een middenvelder, waar werd de voorbije seizoen steeds vaker als aanvaller uitgespeeld.

BUITENLAND
Real Madrid is nog niet klaar op de mercato en wil onder meer nog een middenvelder halen. Daarvoor zou Christian Eriksen terug in beeld zijn gekomen. Volgens The Sun zal Real een last minute transferbod neerleggen bij Tottenham voor de Deense middenvelder. Donny van de Beek is eveneens in beeld, maar die zou nu toch nog een jaartje bij Ajax blijven.

Bayern München heeft na Ivan Perisic en Philippe Coutinho zijn derde transfer van de week afgerond. Via de officiële kanalen kondigde Bayern immers de komst van Mickaël Cuisance aan. De Fransman brak vorig seizoen door bij Borussia Mönchengladbach en heeft op zijn 20ste nog heel wat progressiemarge. Cuisance zou zo'n 10 miljoen euro hebben gekost.

De Belgische spits Hugo Cuypers werkte een groot deel van de voorbereiding af bij Olympiakos, maar zoals verwacht vertrekt hij nu toch op huurbasis. De 22-jarige gaat zijn kans namelijk wagen in Frankrijk. Tweedeklasser AC Ajaccio neemt de aanvaller een seizoen over van de Grieken, dat maakte de club uit de Ligue 2 inmiddels officieel bekend.

LEES OOK: "De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

Zou Haroun een basisspeler zijn bij AA Gent?

Meest recent

Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

3
3
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

82
82
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

52
52
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

56
56
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

104
104
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

215
215
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

207
207
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

40
40
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

98
98
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

188
188
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

107
107
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

169
169
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

172
172
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

403
403
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

351
351
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

162
162
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

136
136
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

227
227
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

81
81
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

391
391
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

426
426
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182

Meer sportnieuws