Westerlo legt perfect rapport voor in Proximus League na nieuwe zege

door stemmen
Westerlo legt perfect rapport voor in Proximus League na nieuwe zege

Westerlo lijkt dit seizoen een een stevige kandidaat om de promotie af te dwingen naar de Jupiler Pro League. Bob Peeters en co wonnen vanavond overtuigend van een zwak Roeselare en staan met een perfecte negen op negen helemaal bovenaan in de Proximus League. 

Bob Peeters parkeerde zijn team vorig seizoen al op een knappe vierde plaats, dit seizoen lijken de Kemphanen een titelkandidaat. Mede dankzij de inbreng van hun Turkse investeerder kon Westerlo een paar fraaie transfers realiseren en dat zorgde ondertussen voor een knappe zes op zes. Tegenstander Roeselare kwam eerder verzwakt uit de transfermercato maar boekte vorige week wel een knap gelijkspel op eigen veld tegen Beerschot. In een geanimeerde eerste helft klom de thuisploeg vandaag al snel op voorsprong via een rake kopbal van Biset. Binnen de eerste tien minuten stond het echter al gelijk toen Vanbelle met een prachtige loeier doelman Özer te grazen nam. Na goed twintig minuten spelen klom Westerlo opnieuw op voorsprong via Brüls die vanaf elf meter raak trof. De Kemphanen lieten hun prooi nu niet meer los en op het halfuur schoot Biset voor de tweede keer raak: 3-1. Na handspel van Zolotic mocht Brüls nog voor de rust een tweede keer aanleggen vanaf elf meter en de 4-1 ruststand tegen de netten schieten.
Na de rust hield Westerlo de voet van het gaspedaal maar na tien minuten spelen mocht Petrov een derde keer vanaf elf meter aanleggen, deze keer dook Biebauw naar de goede hoek en bleef de 4-1 op het bord staan. In de tweede helft viel er nog weinig te beleven in Het Kuipje: voor de thuisploeg moest het niet meer en Roeselare was niet bij machte om nog iets aan de achterstand te doen. Zo bleef het uiteindelijk bij een ruime en verdiende zege voor een sterk Westerlo.
Scoreverloop:
1-0 (7') Biset, 1-1 (10') Vanbelle, 2-1 (20') Brüls (p), 3-1 (29') Biset, 4-1 (39') Brüls (p)
Bijzonderheid:
Petrov (Westerlo) mist een strafschop (54')

LEES OOK: Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Pakt Westerlo één van de twee periodetitels dit seizoen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

9
9
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

21
21
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

99
99
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

139
139
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

112
112
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

109
109
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

432
432
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

625
625
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

377
377
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

197
197
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

116
116
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

203
203
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

399
399
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

189
189
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

101
101
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

284
284
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

273
273
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

426
426
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

432
432
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

290
290
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

166
166
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

150
150

Meer sportnieuws