Westerlo legt perfect rapport voor in Proximus League na nieuwe zege

323
Westerlo legt perfect rapport voor in Proximus League na nieuwe zege

Westerlo lijkt dit seizoen een een stevige kandidaat om de promotie af te dwingen naar de Jupiler Pro League. Bob Peeters en co wonnen vanavond overtuigend van een zwak Roeselare en staan met een perfecte negen op negen helemaal bovenaan in de Proximus League. 

Bob Peeters parkeerde zijn team vorig seizoen al op een knappe vierde plaats, dit seizoen lijken de Kemphanen een titelkandidaat. Mede dankzij de inbreng van hun Turkse investeerder kon Westerlo een paar fraaie transfers realiseren en dat zorgde ondertussen voor een knappe zes op zes. Tegenstander Roeselare kwam eerder verzwakt uit de transfermercato maar boekte vorige week wel een knap gelijkspel op eigen veld tegen Beerschot. In een geanimeerde eerste helft klom de thuisploeg vandaag al snel op voorsprong via een rake kopbal van Biset. Binnen de eerste tien minuten stond het echter al gelijk toen Vanbelle met een prachtige loeier doelman Özer te grazen nam. Na goed twintig minuten spelen klom Westerlo opnieuw op voorsprong via Brüls die vanaf elf meter raak trof. De Kemphanen lieten hun prooi nu niet meer los en op het halfuur schoot Biset voor de tweede keer raak: 3-1. Na handspel van Zolotic mocht Brüls nog voor de rust een tweede keer aanleggen vanaf elf meter en de 4-1 ruststand tegen de netten schieten.
Na de rust hield Westerlo de voet van het gaspedaal maar na tien minuten spelen mocht Petrov een derde keer vanaf elf meter aanleggen, deze keer dook Biebauw naar de goede hoek en bleef de 4-1 op het bord staan. In de tweede helft viel er nog weinig te beleven in Het Kuipje: voor de thuisploeg moest het niet meer en Roeselare was niet bij machte om nog iets aan de achterstand te doen. Zo bleef het uiteindelijk bij een ruime en verdiende zege voor een sterk Westerlo.
Scoreverloop:
1-0 (7') Biset, 1-1 (10') Vanbelle, 2-1 (20') Brüls (p), 3-1 (29') Biset, 4-1 (39') Brüls (p)
Bijzonderheid:
Petrov (Westerlo) mist een strafschop (54')

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Pakt Westerlo één van de twee periodetitels dit seizoen?

Meest recent

Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

43
43
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

225
225
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

100
100
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

163
163
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

103
103
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

43
43
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

176
176
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

71
71
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

98
98
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

31
31
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

198
198
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

151
151
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

178
178
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1086
1086
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

90
90
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

206
206
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

189
189
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

200
200
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

83
83
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

472
472

Meer sportnieuws