'Standard mag weer hopen na nieuwe ontwikkeling rond Carcela'

386 stemmen
'Standard mag weer hopen na nieuwe ontwikkeling rond Carcela'

Standard ging vorig weekend verrassend onderuit op het veld van STVV en wil dat zondagmiddag voor eigen volk terug goed maken tegen Moeskroen. De vraag is echter of Mehdi Carcela dan ook van de partij zal zijn. De Marokkaanse international zou Sclessin dan toch nog kunnen verlaten.


Eind vorig seizoen leek het vertrek van Carcela een uitgemaakte zaak, de aanvaller speelde bij gebrek aan werklust geen rol in de plannen van Michel Preud'homme. Maar tijdens de voorbereiding zette hij een tandje bij en momenteel zit hij al aan drie assists in evenveel competitieduels. Toch kan hij nu alsnog vertrekken uit Luik. Carcela zou namelijk een lucratief aanbod uit het Midden-Oosten hebben ontvangen.

Het zou gaan om een niet nader genoemde club uit Doha, volgens Het Nieuwsblad allicht Al-Ahli of Al-Arabi. Carcela, die in het verleden ook al voor een lucratief avontuur bij Anzhi uit Dagestan koos, zou niet weigerachtig tegenover de verhuis staan. In ieder geval zouden club en speler zo'n 48 uur bedenktijd hebben gekregen.

UPDATE 15u53
Standard zou dan toch nog mogen hopen op een verlengd verblijf van zijn publiekslieveling. Volgens Kevin Sauvage, die de club van dichtbij volgt voor La Dernière Heure, is het profiel van Carcela wel degelijk gegeerd in de Golfstaten. Maar tot dusver zouden de Rouches nog geen enkel concreet bod hebben ontvangen. De kans op een verlengd verblijf is dus weer gestegen, Carcela zou in ieder geval gewoon de wedstrijdvoorbereiding op Moeskroen afwerken.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'
701

Heeft Standard voldoende alternatieven in de kern voor Carcela?

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

124
124
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

17
17
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

39
39
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

109
109
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

508
508
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

301
301
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

330
330
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

220
220
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

31
31
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

575
575
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

503
503
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

354
354
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

86
86
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

417
417
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

380
380
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

151
151
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

701
701
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

291
291
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

329
329

Meer sportnieuws