'Standard mag weer hopen na nieuwe ontwikkeling rond Carcela'

door
'Standard mag weer hopen na nieuwe ontwikkeling rond Carcela'

Standard ging vorig weekend verrassend onderuit op het veld van STVV en wil dat zondagmiddag voor eigen volk terug goed maken tegen Moeskroen. De vraag is echter of Mehdi Carcela dan ook van de partij zal zijn. De Marokkaanse international zou Sclessin dan toch nog kunnen verlaten.


Eind vorig seizoen leek het vertrek van Carcela een uitgemaakte zaak, de aanvaller speelde bij gebrek aan werklust geen rol in de plannen van Michel Preud'homme. Maar tijdens de voorbereiding zette hij een tandje bij en momenteel zit hij al aan drie assists in evenveel competitieduels. Toch kan hij nu alsnog vertrekken uit Luik. Carcela zou namelijk een lucratief aanbod uit het Midden-Oosten hebben ontvangen.

Het zou gaan om een niet nader genoemde club uit Doha, volgens Het Nieuwsblad allicht Al-Ahli of Al-Arabi. Carcela, die in het verleden ook al voor een lucratief avontuur bij Anzhi uit Dagestan koos, zou niet weigerachtig tegenover de verhuis staan. In ieder geval zouden club en speler zo'n 48 uur bedenktijd hebben gekregen.

UPDATE 15u53
Standard zou dan toch nog mogen hopen op een verlengd verblijf van zijn publiekslieveling. Volgens Kevin Sauvage, die de club van dichtbij volgt voor La Dernière Heure, is het profiel van Carcela wel degelijk gegeerd in de Golfstaten. Maar tot dusver zouden de Rouches nog geen enkel concreet bod hebben ontvangen. De kans op een verlengd verblijf is dus weer gestegen, Carcela zou in ieder geval gewoon de wedstrijdvoorbereiding op Moeskroen afwerken.

LEES OOK: 'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Heeft Standard voldoende alternatieven in de kern voor Carcela?

Meest recent

Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

2
2
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

38
38
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

194
194
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

229
229
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

61
61
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

34
34
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

69
69
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

191
191
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

62
62
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

267
267
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

771
771
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

254
254
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

51
51
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

252
252
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

74
74
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

228
228
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

87
87
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

148
148
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

397
397
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

241
241
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

78
78
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96

Meer sportnieuws