'Standard mag weer hopen na nieuwe ontwikkeling rond Carcela'

386 stemmen
'Standard mag weer hopen na nieuwe ontwikkeling rond Carcela'

Standard ging vorig weekend verrassend onderuit op het veld van STVV en wil dat zondagmiddag voor eigen volk terug goed maken tegen Moeskroen. De vraag is echter of Mehdi Carcela dan ook van de partij zal zijn. De Marokkaanse international zou Sclessin dan toch nog kunnen verlaten.


Eind vorig seizoen leek het vertrek van Carcela een uitgemaakte zaak, de aanvaller speelde bij gebrek aan werklust geen rol in de plannen van Michel Preud'homme. Maar tijdens de voorbereiding zette hij een tandje bij en momenteel zit hij al aan drie assists in evenveel competitieduels. Toch kan hij nu alsnog vertrekken uit Luik. Carcela zou namelijk een lucratief aanbod uit het Midden-Oosten hebben ontvangen.

Het zou gaan om een niet nader genoemde club uit Doha, volgens Het Nieuwsblad allicht Al-Ahli of Al-Arabi. Carcela, die in het verleden ook al voor een lucratief avontuur bij Anzhi uit Dagestan koos, zou niet weigerachtig tegenover de verhuis staan. In ieder geval zouden club en speler zo'n 48 uur bedenktijd hebben gekregen.

UPDATE 15u53
Standard zou dan toch nog mogen hopen op een verlengd verblijf van zijn publiekslieveling. Volgens Kevin Sauvage, die de club van dichtbij volgt voor La Dernière Heure, is het profiel van Carcela wel degelijk gegeerd in de Golfstaten. Maar tot dusver zouden de Rouches nog geen enkel concreet bod hebben ontvangen. De kans op een verlengd verblijf is dus weer gestegen, Carcela zou in ieder geval gewoon de wedstrijdvoorbereiding op Moeskroen afwerken.

LEES OOK: KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

Heeft Standard voldoende alternatieven in de kern voor Carcela?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

21
21
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

20
20
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

18
18
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

64
64
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

57
57
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

71
71
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

54
54
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

85
85
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

29
29
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

83
83
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

146
146
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

218
218
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

498
498
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

444
444
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

849
849
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

360
360
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

694
694
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

595
595
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

179
179
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

375
375

Meer sportnieuws