Club Brugge bestolen: "Penalty was enige mogelijke beslissing"

1228 stemmen
Club Brugge bestolen:

Ook Club Brugge is zijn maximum van de punten inmiddels kwijt, tegen KAS Eupen geraakte de vice-kampioen niet verder dan een 0-0-gelijkspel. Blauw-Zwart bleef daarbij ver onder het gewenste niveau, maar ook de omstandigheden vielen tegen. Zo werd de thuisploeg in het begin van de tweede helft een vrij duidelijke penalty onthouden.


Eupen-verdediger Menno Koch sprong zonder intentie om de bal te raken in de nek van Ruud Vormer, toch besloten ref én VAR om de bal niet op de stip te leggen. Een grandioze blunder volgens analist Eddy Snelders. "Koch duwt Vormer onder de bal door. Dat is een zeer onverstandige ingreep en absoluut niet nodig. Hier moet je niet over twijfelen. Dit is niet moeilijk, de scheidsrechter moet dit zien. De VAR zal dit allicht niet zien als een duidelijke overtreding, terwijl het net overduidelijk is. Niemand snapt waarom de VAR niet ingrijpt", vertelde hij bij Play Sports.

En ook ex-scheidsrechter Tim Pots windt er geen doekjes om: enkel een penalty was correct geweest in deze fase. "Voor de ref was dit moeilijk te zien, want hij stond in het verlengde, maar de VAR hoefde zelfs niet te zoeken. De 'main camera' gaf een perfect lateraal beeld. We zullen waarschijnlijk te horen krijgen dat het geen 'clear error' was - de passe-partout voor een nalatigheid van de VAR. Hier is er evenwel geen andere beslissing mogelijk dan een strafschop", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Mét de penalty had Club Brugge altijd gewonnen ...

Meest recent

Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

2
2
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

44
44
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

120
120
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

129
129
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

218
218
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

53
53
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

121
121
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

58
58
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

299
299
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

343
343
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

808
808
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

95
95
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

179
179
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

117
117
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

190
190
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

373
373
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

257
257
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

246
246
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

151
151
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

255
255
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

51
51
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

219
219
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

721
721
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

763
763

Meer sportnieuws