Ondermaats Beerschot slikt fikse pandoering op bezoek bij OHL

615
Ondermaats Beerschot slikt fikse pandoering op bezoek bij OHL

Beerschot moet zich dringend herbronnen in de Proximus League na de zware pandoering die het vanavond moest slikken op het veld van OHL. De ploeg van Stijn Vreven leed vorige week al duur puntenverlies en lijkt na vanavond al op weg naar een lange achtervolging in de eerste periode.

OHL en Beerschot werden voor het seizoen in 1B genoemd als de grootste titelkandidaten, beide ploegen leden op de tweede speeldag echter al duur puntenverlies. OHL won op speeldag 1 nog wel in de laatste minuut van Virton, vorige week gingen de Leuvenaren roemloos onderuit op het veld van Westerlo. De ploeg van Stijn Vreven won de topper van Lokeren maar geraakte vorige week niet verder dan een gelijkspel tegen laagvlieger Roeselare. Vanavond gingen beide ploegen vol voor de drie punten om hun start niet volledig te missen.
In een aardig volgelopen stadion nam OHL de beste start en na een kwartier spelen werd het beloond met de fraaie openingstreffer van Kotysch die in de volley doelman Vanhamel te grazen nam: 1-0. Beerschot had dan wel doorlopend het balbezit, de thuisploeg was uiterst efficiënt in de zone van de waarheid. Halfweg de eerste helft werd Maertens na een fraaie aanval alleen op doel afgestuurd en met een plaatsbal in de linkerbenedenhoek stond het zowaar 2-0 voor de ploeg van het duo Euvrard-Vercauteren. Die stand stond ook bij de rust op het bord, Vreven moest met zijn team vol aan de bak na de pauze om nog een resultaat te halen.
De bezoekers begonnen beter aan de tweede helft met een poging die op de paal vloog, op de tegenaanval stond het even later echter 3-0 toen Myny eerst de lat trof maar Henry in de rebound eenvoudig binnen kopte. Met de rug tegen de muur kwam Beerschot nu eindelijk toch aan wat kansen via Vancamp en invaller Noubissi, Henkinet had echter weinig problemen met hun schoten. OHL kwam uiteindelijk niet meer in de problemen en recht de rug na de nederlaag van vorige week, bij Beerschot gaat het voorlopig van kwaad naar erger.
Scoreverloop: 
1-0 (14') Kotysch, 2-0 (25') Maertens, 3-0 (52') Henry

LEES OOK: Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Is dit Beerschot een titelkandidaat?

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

36
36
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

9
9
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

36
36
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

9
9
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

89
89
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

19
19
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

43
43
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

22
22
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

163
163
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

256
256
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

71
71
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

629
629
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

239
239
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

75
75
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

71
71
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

188
188
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

299
299
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

518
518
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

356
356
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

320
320
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

828
828
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

734
734
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

15
15
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

89
89
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

323
323

Meer sportnieuws