Ondermaats Beerschot slikt fikse pandoering op bezoek bij OHL

door
Ondermaats Beerschot slikt fikse pandoering op bezoek bij OHL

Beerschot moet zich dringend herbronnen in de Proximus League na de zware pandoering die het vanavond moest slikken op het veld van OHL. De ploeg van Stijn Vreven leed vorige week al duur puntenverlies en lijkt na vanavond al op weg naar een lange achtervolging in de eerste periode.

OHL en Beerschot werden voor het seizoen in 1B genoemd als de grootste titelkandidaten, beide ploegen leden op de tweede speeldag echter al duur puntenverlies. OHL won op speeldag 1 nog wel in de laatste minuut van Virton, vorige week gingen de Leuvenaren roemloos onderuit op het veld van Westerlo. De ploeg van Stijn Vreven won de topper van Lokeren maar geraakte vorige week niet verder dan een gelijkspel tegen laagvlieger Roeselare. Vanavond gingen beide ploegen vol voor de drie punten om hun start niet volledig te missen.
In een aardig volgelopen stadion nam OHL de beste start en na een kwartier spelen werd het beloond met de fraaie openingstreffer van Kotysch die in de volley doelman Vanhamel te grazen nam: 1-0. Beerschot had dan wel doorlopend het balbezit, de thuisploeg was uiterst efficiënt in de zone van de waarheid. Halfweg de eerste helft werd Maertens na een fraaie aanval alleen op doel afgestuurd en met een plaatsbal in de linkerbenedenhoek stond het zowaar 2-0 voor de ploeg van het duo Euvrard-Vercauteren. Die stand stond ook bij de rust op het bord, Vreven moest met zijn team vol aan de bak na de pauze om nog een resultaat te halen.
De bezoekers begonnen beter aan de tweede helft met een poging die op de paal vloog, op de tegenaanval stond het even later echter 3-0 toen Myny eerst de lat trof maar Henry in de rebound eenvoudig binnen kopte. Met de rug tegen de muur kwam Beerschot nu eindelijk toch aan wat kansen via Vancamp en invaller Noubissi, Henkinet had echter weinig problemen met hun schoten. OHL kwam uiteindelijk niet meer in de problemen en recht de rug na de nederlaag van vorige week, bij Beerschot gaat het voorlopig van kwaad naar erger.
Scoreverloop: 
1-0 (14') Kotysch, 2-0 (25') Maertens, 3-0 (52') Henry

LEES OOK: OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

Is dit Beerschot een titelkandidaat?

Meest recent

Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

8
8
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

19
19
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

134
134
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

56
56
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

18
18
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

24
24
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

59
59
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

252
252
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

55
55
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

69
69
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

77
77
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

49
49
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

48
48
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

227
227
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

343
343
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

68
68
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

201
201
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

170
170
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

202
202
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

479
479
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

269
269
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

364
364
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

92
92
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

353
353
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

217
217

Meer sportnieuws