Ondermaats Beerschot slikt fikse pandoering op bezoek bij OHL

door
Ondermaats Beerschot slikt fikse pandoering op bezoek bij OHL

Beerschot moet zich dringend herbronnen in de Proximus League na de zware pandoering die het vanavond moest slikken op het veld van OHL. De ploeg van Stijn Vreven leed vorige week al duur puntenverlies en lijkt na vanavond al op weg naar een lange achtervolging in de eerste periode.

OHL en Beerschot werden voor het seizoen in 1B genoemd als de grootste titelkandidaten, beide ploegen leden op de tweede speeldag echter al duur puntenverlies. OHL won op speeldag 1 nog wel in de laatste minuut van Virton, vorige week gingen de Leuvenaren roemloos onderuit op het veld van Westerlo. De ploeg van Stijn Vreven won de topper van Lokeren maar geraakte vorige week niet verder dan een gelijkspel tegen laagvlieger Roeselare. Vanavond gingen beide ploegen vol voor de drie punten om hun start niet volledig te missen.
In een aardig volgelopen stadion nam OHL de beste start en na een kwartier spelen werd het beloond met de fraaie openingstreffer van Kotysch die in de volley doelman Vanhamel te grazen nam: 1-0. Beerschot had dan wel doorlopend het balbezit, de thuisploeg was uiterst efficiënt in de zone van de waarheid. Halfweg de eerste helft werd Maertens na een fraaie aanval alleen op doel afgestuurd en met een plaatsbal in de linkerbenedenhoek stond het zowaar 2-0 voor de ploeg van het duo Euvrard-Vercauteren. Die stand stond ook bij de rust op het bord, Vreven moest met zijn team vol aan de bak na de pauze om nog een resultaat te halen.
De bezoekers begonnen beter aan de tweede helft met een poging die op de paal vloog, op de tegenaanval stond het even later echter 3-0 toen Myny eerst de lat trof maar Henry in de rebound eenvoudig binnen kopte. Met de rug tegen de muur kwam Beerschot nu eindelijk toch aan wat kansen via Vancamp en invaller Noubissi, Henkinet had echter weinig problemen met hun schoten. OHL kwam uiteindelijk niet meer in de problemen en recht de rug na de nederlaag van vorige week, bij Beerschot gaat het voorlopig van kwaad naar erger.
Scoreverloop: 
1-0 (14') Kotysch, 2-0 (25') Maertens, 3-0 (52') Henry

LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

Is dit Beerschot een titelkandidaat?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

27
27
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

72
72
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

36
36
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

49
49
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

55
55
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

128
128
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

86
86
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

78
78
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

102
102
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

49
49
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

256
256
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

293
293
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

139
139
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

311
311
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

96
96
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

126
126
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

355
355
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

192
192
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

213
213
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

451
451
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws