'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

door
'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

Club Brugge heeft er al een grandioze zomermercato opzitten. Die kan mogelijk nog wel een knauw krijgen met het vertrek van Vanaken, maar toch. Zowel inkomend als uitgaand deden de Bruggelingen uitstekende zaken. En er zou idealiter nog een aankoop moeten volgen.

Philippe Clement zou er namelijk nog graag een vervanger voor Marvelous Nakamba bij willen. Mogelijk gaat Club daarvoor weer een grote naam halen, want volgens het Braziliaanse Portal Leia Mais zou Blauw-Zwart namelijk hebben aangeklopt bij Real Madrid voor de diensten van Lucas Silva. De verdedigende middenvelder kwam in 2015 naar de Spaanse hoofdstad, maar kon daar nooit doorbreken en werd al enkele keren verhuurd aan ex-club Cruzeiro en Marseille.

Silva heeft een marktwaarde van 2 miljoen euro, naar verluidt ook meteen de vraagprijs van Real. Een transfer lijkt dus absoluut niet onmogelijk. Anderlecht faalde overigens enkele jaren geleden hem te halen. De Braziliaan zou toen de overstap niet hebben willen maken omdat hij de JPL niet niet sterk genoeg acht. Afwachten of hij intussen van gedacht is veranderd.

UPDATE 15/08

Het lijkt erop dat Club Brugge de hoop op een transfer van Lucas Silva mag opbergen. De Braziliaan geniet ook heel wat andere belangstelling van onder meer Benfica, Genoa en Fenerbache. Volgens eerdere berichten van Globo Esporte zouden de Italianen over de beste papieren beschikken om hem binnen te halen, maar dat weerlegt One Football.

Zij beweren namelijk dat Fenerbache grondig werk maakt van zijn komt. Sterker nog: de onderhandelingen zouden al in een vergevorderde fase zitten. De Turksen zouden Lucas Silva huren met een aankoopoptie. Daarmee zou Club zich toch wel een buitenkans door de vingers laten glippen, want hij kon naar verluidt worden aangetrokken voor amper 2 miljoen euro.

LEES OOK: 'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

Dat zou een serieuze gemiste kans zijn...

Meest recent

Pro League houdt been stijf: DAZN krijgt nul op rekest

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

0
0
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

60
60
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

134
134
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

257
257
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

424
424
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

314
314
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

42
42
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

169
169
'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

64
64
Genk troeft Spaanse clubs af en strikt talent

De voorbije jaren vergaarde de jeugdopleiding van KRC Genk een stevige reputatie, met dank aan onder ...

109
109
'Strijd helemaal los om nieuw goudhaantje Club Brugge'

Club Brugge nam de voorbije jaren een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

198
198
Mannaert opgelet: komt dit land Rode Duivels leegroven?

De Rode Duivels namen in 2025 een frisse start met Rudi Garcia als bondscoach en Vincent Mannaert ...

135
135
'Bayern pleziert Kompany met pikante transfer'

Bayern München liet vlak voor de interlandbreak voor de eerste keer dit seizoen punten liggen ...

71
71
Voormalig Rode Duivel slachtoffer van gruwelijke feiten

Voetbal hoort te verbinden, niet te verdelen. Voor een ex-Rode Duivel liep een jeugdwedstrijd ...

57
57
Rode Duivel onverwacht toch mee naar Kazachstan?

De Rode Duivels trainen donderdag nog een laatste keer in België, waarna ze zich opmaken voor ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Kompany, toptransfer Godts'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

302
302
Puzzelwerken bij Rode Duivels: Garcia hakt knopen door

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK van ...

142
142
DAZN bezwijkt: verhuist Belgisch voetbal naar Proximus?

Er is de afgelopen weken en maanden reeds veel inkt gevloeid over DAZN. Halfweg de reguliere ...

881
881
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

92
92
Vermeeren vergeleken met legende: "Als je hem ziet..."

Bij de Rode Duivels was er ook deze maand geen plaats voor Arthur Vermeeren, die zich dan maar ...

99
99
'Westerlo ziet flop in januari alweer vertrekken'

Voor Westerlo is het voorlopig opnieuw een seizoen met pieken en dalen. Onder Issame Charaï ...

51
51
Swerts verklaart mysterieuze afwezige bij Jonge Duivels

Terwijl de Rode Duivels in de komende dagen hun ticket voor het WK willen valideren, hopen de Jonge ...

59
59
'Niet meer te houden: Club speelt zomeraanwinst snel kwijt'

Club Brugge haalde afgelopen zomer al 80 miljoen euro op met uitgaande transfers en het lijkt erop ...

406
406
Zulte Waregem legt zeer straffe financiële cijfers voor

Na enkele moeilijke jaren gaat het Zulte Waregem weer voor de wind. De West-Vlamingen keerden dit ...

325
325
'Club zet zich schrap: grootmacht komt voor Ordoñez'

Afgelopen zomer slaagde Club Brugge er nog in om na een heuse soap Joel Ordoñez aan boord te ...

187
187

Meer sportnieuws