'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

door
'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

Club Brugge heeft er al een grandioze zomermercato opzitten. Die kan mogelijk nog wel een knauw krijgen met het vertrek van Vanaken, maar toch. Zowel inkomend als uitgaand deden de Bruggelingen uitstekende zaken. En er zou idealiter nog een aankoop moeten volgen.

Philippe Clement zou er namelijk nog graag een vervanger voor Marvelous Nakamba bij willen. Mogelijk gaat Club daarvoor weer een grote naam halen, want volgens het Braziliaanse Portal Leia Mais zou Blauw-Zwart namelijk hebben aangeklopt bij Real Madrid voor de diensten van Lucas Silva. De verdedigende middenvelder kwam in 2015 naar de Spaanse hoofdstad, maar kon daar nooit doorbreken en werd al enkele keren verhuurd aan ex-club Cruzeiro en Marseille.

Silva heeft een marktwaarde van 2 miljoen euro, naar verluidt ook meteen de vraagprijs van Real. Een transfer lijkt dus absoluut niet onmogelijk. Anderlecht faalde overigens enkele jaren geleden hem te halen. De Braziliaan zou toen de overstap niet hebben willen maken omdat hij de JPL niet niet sterk genoeg acht. Afwachten of hij intussen van gedacht is veranderd.

UPDATE 15/08

Het lijkt erop dat Club Brugge de hoop op een transfer van Lucas Silva mag opbergen. De Braziliaan geniet ook heel wat andere belangstelling van onder meer Benfica, Genoa en Fenerbache. Volgens eerdere berichten van Globo Esporte zouden de Italianen over de beste papieren beschikken om hem binnen te halen, maar dat weerlegt One Football.

Zij beweren namelijk dat Fenerbache grondig werk maakt van zijn komt. Sterker nog: de onderhandelingen zouden al in een vergevorderde fase zitten. De Turksen zouden Lucas Silva huren met een aankoopoptie. Daarmee zou Club zich toch wel een buitenkans door de vingers laten glippen, want hij kon naar verluidt worden aangetrokken voor amper 2 miljoen euro.

LEES OOK: 'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Dat zou een serieuze gemiste kans zijn...

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

24
24
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

117
117
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

166
166
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

35
35
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

197
197
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

104
104
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

104
104
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

189
189
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

141
141
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1220
1220
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

67
67
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

537
537
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

241
241
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

140
140
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1071
1071
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

402
402
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

900
900

Meer sportnieuws