'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

door
'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

Club Brugge heeft er al een grandioze zomermercato opzitten. Die kan mogelijk nog wel een knauw krijgen met het vertrek van Vanaken, maar toch. Zowel inkomend als uitgaand deden de Bruggelingen uitstekende zaken. En er zou idealiter nog een aankoop moeten volgen.

Philippe Clement zou er namelijk nog graag een vervanger voor Marvelous Nakamba bij willen. Mogelijk gaat Club daarvoor weer een grote naam halen, want volgens het Braziliaanse Portal Leia Mais zou Blauw-Zwart namelijk hebben aangeklopt bij Real Madrid voor de diensten van Lucas Silva. De verdedigende middenvelder kwam in 2015 naar de Spaanse hoofdstad, maar kon daar nooit doorbreken en werd al enkele keren verhuurd aan ex-club Cruzeiro en Marseille.

Silva heeft een marktwaarde van 2 miljoen euro, naar verluidt ook meteen de vraagprijs van Real. Een transfer lijkt dus absoluut niet onmogelijk. Anderlecht faalde overigens enkele jaren geleden hem te halen. De Braziliaan zou toen de overstap niet hebben willen maken omdat hij de JPL niet niet sterk genoeg acht. Afwachten of hij intussen van gedacht is veranderd.

UPDATE 15/08

Het lijkt erop dat Club Brugge de hoop op een transfer van Lucas Silva mag opbergen. De Braziliaan geniet ook heel wat andere belangstelling van onder meer Benfica, Genoa en Fenerbache. Volgens eerdere berichten van Globo Esporte zouden de Italianen over de beste papieren beschikken om hem binnen te halen, maar dat weerlegt One Football.

Zij beweren namelijk dat Fenerbache grondig werk maakt van zijn komt. Sterker nog: de onderhandelingen zouden al in een vergevorderde fase zitten. De Turksen zouden Lucas Silva huren met een aankoopoptie. Daarmee zou Club zich toch wel een buitenkans door de vingers laten glippen, want hij kon naar verluidt worden aangetrokken voor amper 2 miljoen euro.

LEES OOK: Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Dat zou een serieuze gemiste kans zijn...

Meest recent

'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

45
45
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

26
26
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

49
49
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

103
103
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

421
421
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

175
175
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

333
333
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

219
219
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

345
345
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

75
75
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

176
176
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

37
37
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

116
116
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

230
230
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

200
200
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

83
83
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

167
167
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

74
74
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

55
55
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

117
117
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

323
323
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

276
276
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

38
38
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

155
155
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

565
565

Meer sportnieuws