'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

door
'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

Club Brugge heeft er al een grandioze zomermercato opzitten. Die kan mogelijk nog wel een knauw krijgen met het vertrek van Vanaken, maar toch. Zowel inkomend als uitgaand deden de Bruggelingen uitstekende zaken. En er zou idealiter nog een aankoop moeten volgen.

Philippe Clement zou er namelijk nog graag een vervanger voor Marvelous Nakamba bij willen. Mogelijk gaat Club daarvoor weer een grote naam halen, want volgens het Braziliaanse Portal Leia Mais zou Blauw-Zwart namelijk hebben aangeklopt bij Real Madrid voor de diensten van Lucas Silva. De verdedigende middenvelder kwam in 2015 naar de Spaanse hoofdstad, maar kon daar nooit doorbreken en werd al enkele keren verhuurd aan ex-club Cruzeiro en Marseille.

Silva heeft een marktwaarde van 2 miljoen euro, naar verluidt ook meteen de vraagprijs van Real. Een transfer lijkt dus absoluut niet onmogelijk. Anderlecht faalde overigens enkele jaren geleden hem te halen. De Braziliaan zou toen de overstap niet hebben willen maken omdat hij de JPL niet niet sterk genoeg acht. Afwachten of hij intussen van gedacht is veranderd.

UPDATE 15/08

Het lijkt erop dat Club Brugge de hoop op een transfer van Lucas Silva mag opbergen. De Braziliaan geniet ook heel wat andere belangstelling van onder meer Benfica, Genoa en Fenerbache. Volgens eerdere berichten van Globo Esporte zouden de Italianen over de beste papieren beschikken om hem binnen te halen, maar dat weerlegt One Football.

Zij beweren namelijk dat Fenerbache grondig werk maakt van zijn komt. Sterker nog: de onderhandelingen zouden al in een vergevorderde fase zitten. De Turksen zouden Lucas Silva huren met een aankoopoptie. Daarmee zou Club zich toch wel een buitenkans door de vingers laten glippen, want hij kon naar verluidt worden aangetrokken voor amper 2 miljoen euro.

LEES OOK: Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Dat zou een serieuze gemiste kans zijn...

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

2
2
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

28
28
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

16
16
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

28
28
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

60
60
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

117
117
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

53
53
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

45
45
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

75
75
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

29
29
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

75
75
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

105
105
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

377
377
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

118
118
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

184
184
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

298
298
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

387
387
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

139
139
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

557
557
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

151
151
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

105
105

Meer sportnieuws