'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

door
'Club ziet buitenkans op nieuwe toptransfer door de vingers glippen'

Club Brugge heeft er al een grandioze zomermercato opzitten. Die kan mogelijk nog wel een knauw krijgen met het vertrek van Vanaken, maar toch. Zowel inkomend als uitgaand deden de Bruggelingen uitstekende zaken. En er zou idealiter nog een aankoop moeten volgen.

Philippe Clement zou er namelijk nog graag een vervanger voor Marvelous Nakamba bij willen. Mogelijk gaat Club daarvoor weer een grote naam halen, want volgens het Braziliaanse Portal Leia Mais zou Blauw-Zwart namelijk hebben aangeklopt bij Real Madrid voor de diensten van Lucas Silva. De verdedigende middenvelder kwam in 2015 naar de Spaanse hoofdstad, maar kon daar nooit doorbreken en werd al enkele keren verhuurd aan ex-club Cruzeiro en Marseille.

Silva heeft een marktwaarde van 2 miljoen euro, naar verluidt ook meteen de vraagprijs van Real. Een transfer lijkt dus absoluut niet onmogelijk. Anderlecht faalde overigens enkele jaren geleden hem te halen. De Braziliaan zou toen de overstap niet hebben willen maken omdat hij de JPL niet niet sterk genoeg acht. Afwachten of hij intussen van gedacht is veranderd.

UPDATE 15/08

Het lijkt erop dat Club Brugge de hoop op een transfer van Lucas Silva mag opbergen. De Braziliaan geniet ook heel wat andere belangstelling van onder meer Benfica, Genoa en Fenerbache. Volgens eerdere berichten van Globo Esporte zouden de Italianen over de beste papieren beschikken om hem binnen te halen, maar dat weerlegt One Football.

Zij beweren namelijk dat Fenerbache grondig werk maakt van zijn komt. Sterker nog: de onderhandelingen zouden al in een vergevorderde fase zitten. De Turksen zouden Lucas Silva huren met een aankoopoptie. Daarmee zou Club zich toch wel een buitenkans door de vingers laten glippen, want hij kon naar verluidt worden aangetrokken voor amper 2 miljoen euro.

LEES OOK: Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

Dat zou een serieuze gemiste kans zijn...

Meest recent

Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

60
60
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

17
17
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

56
56
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

210
210
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

53
53
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

108
108
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

46
46
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

68
68
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

116
116
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

55
55
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

523
523
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

80
80
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

191
191
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

303
303
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

304
304
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

230
230
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

234
234
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

259
259
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

451
451
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

481
481
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

87
87
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

293
293
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

170
170
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

204
204

Meer sportnieuws