TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

1485 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge vertrekken deze zomer mogelijk nog enkele spelers, waaronder ook Sofyan Amrabat. De middenvelder had naar verluidt een voorstel op zak van Hellas Verona, dat hem wou huren met aankoopoptie. Amrabat zou echter zelf geen trek gehad hebben in de transfer en het voorstel afgewezen hebben.



Ook Kaveh Rezaei mag nog vertrekken, want de gewezen recordaankoop is slechts vierde keuze in de spits voor Philippe Clement. Een terugkeer naar Charleroi zou tot de mogelijkheden behoren, maar dan zou wel eerst Adama Niane moeten vertrekken. Charleroi zou overwegen om de spits uit te lenen.

Club zou wel nog bij een andere spits gepolst hebben. Blauw-Zwart zou namelijk Abel Ruiz, een 19-jarige spits van FC Barcelona, een voorstel gedaan hebben. De jonge Spanjaard wees dat echter af. Hij lijkt de voorkeur te geven aan een transfer binnen Spanje, waar Valencia en Real Betis hem zouden willen binnenhalen.



Antwerp lijkt voor een stunt te zullen zorgen door Steven Defour terug naar België te halen. De middenvelder van Burnley zou dicht bij een akkoord staan met de Great Old. Eerder ontkende zijn makelaar nog dat een transfer op til was, maar dat lijkt slechts een afleidingsmanoeuvre geweest te zijn.

BUITENLAND

Real Madrid investeerde deze zomer stevig, maar nog voor het seizoen effectief begonnen is, zou één van de topaankopen alweer mogen vertrekken. Luka Jovic kon in de voorbereiding geen indruk maken en Zinedine Zidane zou al beslist hebben hem dit seizoen niet nodig te hebben. De Serviër zou alweer op huurbasis weg mogen.



De voorbije weken werd weer gespeculeerd over de toekomst van Michy Batshuayi, die bij Chelsea nog geen speelkansen kreeg dit seizoen. AS Roma toonde immers interesse in de spits, maar de Romeinen mogen een transfer vergeten. Batshuayi zou immers gewoon bij Chelsea blijven om te knokken voor zijn plaats.

LEES OOK: ‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Zal Defour een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

32
32
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

32
32
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

31
31
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

133
133
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

61
61
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

231
231
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

242
242
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

291
291
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

444
444
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

316
316
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

391
391
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

222
222
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

281
281
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

814
814
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

530
530
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

295
295

Meer sportnieuws