TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

1485
TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge vertrekken deze zomer mogelijk nog enkele spelers, waaronder ook Sofyan Amrabat. De middenvelder had naar verluidt een voorstel op zak van Hellas Verona, dat hem wou huren met aankoopoptie. Amrabat zou echter zelf geen trek gehad hebben in de transfer en het voorstel afgewezen hebben.



Ook Kaveh Rezaei mag nog vertrekken, want de gewezen recordaankoop is slechts vierde keuze in de spits voor Philippe Clement. Een terugkeer naar Charleroi zou tot de mogelijkheden behoren, maar dan zou wel eerst Adama Niane moeten vertrekken. Charleroi zou overwegen om de spits uit te lenen.

Club zou wel nog bij een andere spits gepolst hebben. Blauw-Zwart zou namelijk Abel Ruiz, een 19-jarige spits van FC Barcelona, een voorstel gedaan hebben. De jonge Spanjaard wees dat echter af. Hij lijkt de voorkeur te geven aan een transfer binnen Spanje, waar Valencia en Real Betis hem zouden willen binnenhalen.



Antwerp lijkt voor een stunt te zullen zorgen door Steven Defour terug naar België te halen. De middenvelder van Burnley zou dicht bij een akkoord staan met de Great Old. Eerder ontkende zijn makelaar nog dat een transfer op til was, maar dat lijkt slechts een afleidingsmanoeuvre geweest te zijn.

BUITENLAND

Real Madrid investeerde deze zomer stevig, maar nog voor het seizoen effectief begonnen is, zou één van de topaankopen alweer mogen vertrekken. Luka Jovic kon in de voorbereiding geen indruk maken en Zinedine Zidane zou al beslist hebben hem dit seizoen niet nodig te hebben. De Serviër zou alweer op huurbasis weg mogen.



De voorbije weken werd weer gespeculeerd over de toekomst van Michy Batshuayi, die bij Chelsea nog geen speelkansen kreeg dit seizoen. AS Roma toonde immers interesse in de spits, maar de Romeinen mogen een transfer vergeten. Batshuayi zou immers gewoon bij Chelsea blijven om te knokken voor zijn plaats.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Zal Defour een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

5
5
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

79
79
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

23
23
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

76
76
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

72
72
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

293
293
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

141
141
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

136
136
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

86
86
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

299
299
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

148
148
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

292
292
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

202
202
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

180
180
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

158
158
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

122
122
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

218
218
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

296
296
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

132
132
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

113
113
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

28
28
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

95
95

Meer sportnieuws