TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge vertrekken deze zomer mogelijk nog enkele spelers, waaronder ook Sofyan Amrabat. De middenvelder had naar verluidt een voorstel op zak van Hellas Verona, dat hem wou huren met aankoopoptie. Amrabat zou echter zelf geen trek gehad hebben in de transfer en het voorstel afgewezen hebben.



Ook Kaveh Rezaei mag nog vertrekken, want de gewezen recordaankoop is slechts vierde keuze in de spits voor Philippe Clement. Een terugkeer naar Charleroi zou tot de mogelijkheden behoren, maar dan zou wel eerst Adama Niane moeten vertrekken. Charleroi zou overwegen om de spits uit te lenen.

Club zou wel nog bij een andere spits gepolst hebben. Blauw-Zwart zou namelijk Abel Ruiz, een 19-jarige spits van FC Barcelona, een voorstel gedaan hebben. De jonge Spanjaard wees dat echter af. Hij lijkt de voorkeur te geven aan een transfer binnen Spanje, waar Valencia en Real Betis hem zouden willen binnenhalen.



Antwerp lijkt voor een stunt te zullen zorgen door Steven Defour terug naar België te halen. De middenvelder van Burnley zou dicht bij een akkoord staan met de Great Old. Eerder ontkende zijn makelaar nog dat een transfer op til was, maar dat lijkt slechts een afleidingsmanoeuvre geweest te zijn.

BUITENLAND

Real Madrid investeerde deze zomer stevig, maar nog voor het seizoen effectief begonnen is, zou één van de topaankopen alweer mogen vertrekken. Luka Jovic kon in de voorbereiding geen indruk maken en Zinedine Zidane zou al beslist hebben hem dit seizoen niet nodig te hebben. De Serviër zou alweer op huurbasis weg mogen.



De voorbije weken werd weer gespeculeerd over de toekomst van Michy Batshuayi, die bij Chelsea nog geen speelkansen kreeg dit seizoen. AS Roma toonde immers interesse in de spits, maar de Romeinen mogen een transfer vergeten. Batshuayi zou immers gewoon bij Chelsea blijven om te knokken voor zijn plaats.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Zal Defour een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

11
11
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

4
4
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

20
20
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

133
133
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

159
159
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

129
129
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

156
156
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

132
132
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

35
35
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

54
54
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

142
142
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

98
98
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

199
199
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

240
240
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

59
59
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

134
134
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

430
430
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

64
64
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

346
346
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

247
247
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

94
94
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

42
42
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

96
96

Meer sportnieuws