TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge vertrekken deze zomer mogelijk nog enkele spelers, waaronder ook Sofyan Amrabat. De middenvelder had naar verluidt een voorstel op zak van Hellas Verona, dat hem wou huren met aankoopoptie. Amrabat zou echter zelf geen trek gehad hebben in de transfer en het voorstel afgewezen hebben.



Ook Kaveh Rezaei mag nog vertrekken, want de gewezen recordaankoop is slechts vierde keuze in de spits voor Philippe Clement. Een terugkeer naar Charleroi zou tot de mogelijkheden behoren, maar dan zou wel eerst Adama Niane moeten vertrekken. Charleroi zou overwegen om de spits uit te lenen.

Club zou wel nog bij een andere spits gepolst hebben. Blauw-Zwart zou namelijk Abel Ruiz, een 19-jarige spits van FC Barcelona, een voorstel gedaan hebben. De jonge Spanjaard wees dat echter af. Hij lijkt de voorkeur te geven aan een transfer binnen Spanje, waar Valencia en Real Betis hem zouden willen binnenhalen.



Antwerp lijkt voor een stunt te zullen zorgen door Steven Defour terug naar België te halen. De middenvelder van Burnley zou dicht bij een akkoord staan met de Great Old. Eerder ontkende zijn makelaar nog dat een transfer op til was, maar dat lijkt slechts een afleidingsmanoeuvre geweest te zijn.

BUITENLAND

Real Madrid investeerde deze zomer stevig, maar nog voor het seizoen effectief begonnen is, zou één van de topaankopen alweer mogen vertrekken. Luka Jovic kon in de voorbereiding geen indruk maken en Zinedine Zidane zou al beslist hebben hem dit seizoen niet nodig te hebben. De Serviër zou alweer op huurbasis weg mogen.



De voorbije weken werd weer gespeculeerd over de toekomst van Michy Batshuayi, die bij Chelsea nog geen speelkansen kreeg dit seizoen. AS Roma toonde immers interesse in de spits, maar de Romeinen mogen een transfer vergeten. Batshuayi zou immers gewoon bij Chelsea blijven om te knokken voor zijn plaats.

LEES OOK: Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Zal Defour een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

20
20
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

11
11
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

34
34
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

42
42
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

39
39
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

25
25
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

66
66
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

157
157
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

30
30
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

230
230
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

131
131
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

167
167
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

89
89
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

119
119
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

70
70
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

126
126
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

224
224
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

66
66
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

475
475
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

95
95
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

308
308
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

106
106
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

132
132

Meer sportnieuws