TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Real wil alweer af van topaankoop, Antwerp haalt Defour

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge vertrekken deze zomer mogelijk nog enkele spelers, waaronder ook Sofyan Amrabat. De middenvelder had naar verluidt een voorstel op zak van Hellas Verona, dat hem wou huren met aankoopoptie. Amrabat zou echter zelf geen trek gehad hebben in de transfer en het voorstel afgewezen hebben.



Ook Kaveh Rezaei mag nog vertrekken, want de gewezen recordaankoop is slechts vierde keuze in de spits voor Philippe Clement. Een terugkeer naar Charleroi zou tot de mogelijkheden behoren, maar dan zou wel eerst Adama Niane moeten vertrekken. Charleroi zou overwegen om de spits uit te lenen.

Club zou wel nog bij een andere spits gepolst hebben. Blauw-Zwart zou namelijk Abel Ruiz, een 19-jarige spits van FC Barcelona, een voorstel gedaan hebben. De jonge Spanjaard wees dat echter af. Hij lijkt de voorkeur te geven aan een transfer binnen Spanje, waar Valencia en Real Betis hem zouden willen binnenhalen.



Antwerp lijkt voor een stunt te zullen zorgen door Steven Defour terug naar België te halen. De middenvelder van Burnley zou dicht bij een akkoord staan met de Great Old. Eerder ontkende zijn makelaar nog dat een transfer op til was, maar dat lijkt slechts een afleidingsmanoeuvre geweest te zijn.

BUITENLAND

Real Madrid investeerde deze zomer stevig, maar nog voor het seizoen effectief begonnen is, zou één van de topaankopen alweer mogen vertrekken. Luka Jovic kon in de voorbereiding geen indruk maken en Zinedine Zidane zou al beslist hebben hem dit seizoen niet nodig te hebben. De Serviër zou alweer op huurbasis weg mogen.



De voorbije weken werd weer gespeculeerd over de toekomst van Michy Batshuayi, die bij Chelsea nog geen speelkansen kreeg dit seizoen. AS Roma toonde immers interesse in de spits, maar de Romeinen mogen een transfer vergeten. Batshuayi zou immers gewoon bij Chelsea blijven om te knokken voor zijn plaats.

LEES OOK: Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Zal Defour een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

1
1
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

91
91
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

215
215
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

192
192
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

278
278
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

220
220
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

51
51
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

656
656
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

497
497
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

87
87
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

384
384
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

310
310
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

146
146
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

775
775
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

156
156
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

61
61
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

147
147
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

178
178
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

923
923
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

173
173
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

260
260
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

119
119
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

249
249
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1208
1208

Meer sportnieuws