'Verhoopte sterspitsen voor Anderlecht zitten nog steeds zonder club'

2202 stemmen
'Verhoopte sterspitsen voor Anderlecht zitten nog steeds zonder club'

Dat Anderlecht nood had aan een nieuwe aanvalsleider was na het vorige seizoen wel duidelijk, uiteindelijk viel de keuze op Kemar Roofe van Engelse tweedeklasser Leeds United. Daarvoor passeerden echter enkele heel wat grotere namen de revue.


Zo werd er lange tijd gewag gemaakt van een mogelijke komst van Wilfried Bony, net als Samir Nasri een oude bekende van Vincent Kompany bij Manchester City. De Ivoriaanse spits lijkt op 30-jarige leeftijd echter helemaal afgeschreven. Volgens het Noorse Dagbladet bood Bony zichzelf aan bij de plaatselijke topclub Rosenborg, maar dat zat blijkbaar niet te wachten op de transfervrije ex-speler van ook nog onder meer Swansea en Vitesse.

Een andere voormalige topper die nog steeds zonder werk zit is Daniel Sturridge, die nooit concreet genoemd werd bij Paars-Wit maar volgens een eerdere poll op onze website (ZIE HIER) wel de ideale kandidaat zou zijn. Hij kan in tegenstelling tot Bony dan weer wel nog rekenen op de nodige interesse. Diverse media berichten dat de Turkse topclubs Besiktas, Fenerbahce en Trabzonspor zouden azen op de 29-jarige Engelsman, ook Olympique Marseille, Eintracht Frankfurt, Real Betis en Atalanta hebben zich naar verluidt al gemeld.

LEES OOK: Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Moet Anderlecht Bony alsnog in huis halen?

Meest recent

Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

5
5
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

17
17
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

161
161
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

56
56
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

44
44
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

237
237
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

245
245
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

85
85
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

132
132
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

92
92
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

123
123
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

271
271
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

239
239
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

154
154
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

355
355
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

540
540
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

356
356
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

167
167
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

87
87
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

360
360
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

434
434
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

320
320
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

248
248
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

435
435

Meer sportnieuws