Vanaken deze zomer tóch nog weg bij Club Brugge?

door
Vanaken deze zomer tóch nog weg bij Club Brugge?

Enkel het Oostenrijkse LASK Linz staat Club Brugge nog in de weg om de Champions League te halen. Het bestuur van Blauw-Zwart deed er dan ook alles aan om coach Philippe Clement voldoende wapens te geven om Europees succes te behalen. Zo werd de kern flink versterkt en bovendien werd het contract van draaischijf Hans Vanaken opengebroken.


De Limburgse spelmaker verlengde afgelopen vrijdag immers tot 2024. Maar volgens analist Gilles De Bilde hoeft dat niet persé te betekenen dat een zomertransfer nu van de baan is, integendeel. "Het is niet omdat hij nu heeft bijgetekend, dat dit wil zeggen dat hij niet meer weg gaat. Hij heeft nog drie weken de tijd en als een ploeg opduikt die het totale pakket betaalt aan Club Brugge, kan hij alsnog vertrekken", klonk het bij Q2. "Die contractverlenging is juist een reden om te zeggen dat hij weggaat. Club kan nu meer voor hem vragen en hij kan meer verdienen", vulde Jan Mulder aan.

De contractverlenging kan dan ook een tactische zet zijn geweest van het Brugse bestuur. Hierdoor is zijn waarde immers opnieuw omhoog gegaan en heeft Club een sterkere positie aan de onderhandelingstafel. "Ajax is bijvoorbeeld een betere ploeg dan Club. Ze hebben meer kans op de titel in Nederland en meer kans op succes in de Champions League. En als zo'n Van de Beek naar Real Madrid gaat, kost hij 60 à 70 miljoen. Wat betaalt Ajax dan voor Vanaken? 40 miljoen? Dan kan Club dat niet laten liggen. En hij zou zijn salaris kunnen verdubbelen, dan ga je toch eens nadenken als Vanaken."

LEES OOK: Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Indien Club een bod van meer dan 25 miljoen krijgt, moet het Vanaken laten gaan ...

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

38
38
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

47
47
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

154
154
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

156
156
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

253
253
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

351
351
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

92
92
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

513
513
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

291
291
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

274
274
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

172
172
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

281
281
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

69
69
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

137
137
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

63
63
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

257
257
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

214
214
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

128
128

Meer sportnieuws