'Club wil Champions League-triomf verzilveren met twee transfers'

door
'Club wil Champions League-triomf verzilveren met twee transfers'

Club Brugge blijft goed op koers om zich te plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. Blauw-Zwart wist Dynamo Kiev dinsdagavond in bedwang te houden en moet nu enkel nog voorbij het bescheiden LASK Linz geraken. De voortekenen lijken dus bijzonder gunstig voor de vice-kampioen.


En dat terwijl de kern van coach Philippe Clement nog niet helemaal compleet is. Zo moet Blauw-Zwart nog een oplossing vinden voor enkele overbodige spelers als Rezaei en andere Letica's. Daarnaast wil Club nog minstens twee aanwinsten aantrekken. Een extra linksback blijft prioritair en daarvoor hopen de Bruggelingen op een snelle afronding van het dossier rond Fede Ricca. Dinsdag werd al gemeld dat een doorbraak nabij is en ook Het Laatste Nieuws bevestigt dat Blauw-Zwart zich bereid toont om een bepaalde vergoeding op tafel te leggen bij Malaga.

Normaal gezien geraakt de transfer dus eerstdaags rond. Daarna zal de vice-kampioen zich volledig focussen op het aantrekken van een extra controlerende middenvelder, een rechtstreekse vervanger voor Marvelous Nakamba. Clement liet al meermaals verstaan dat hij er zo'n type graag nog bij heeft en er werden ook al verschillende opties naar voren geschoven. Voorlopig werd geen enkele van die opties echt concreet, maar daar kan snel verandering in komen.

LEES OOK: ‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

Met een extra linksback en controlerende middenvelder, is de selectie van Club helemaal compleet ...

Meest recent

‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

De transfer van Noa Lang naar Napoli is nog geen succes gebleken. De buitenspeler was een smaakmaker ...

14
14
Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Veel Belgische clubs gaan deze winter op stage, meestal naar een warme bestemming. Dat was ook het ...

102
102
Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. Bij Real Madrid is hij de ...

119
119
Afrika Cup in de ban van Belgische mirakelman: “Een droom!”

Het gaat om de knikkers nu in de Afrika Cup. In het Afrikaanse landentornooi zien we enkele oude ...

79
79
Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

RSC Anderlecht en Westerlo doen zaken op de wintermercato. Op de officiële kanalen van De ...

138
138
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

121
121
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

77
77
Courtois speelt open kaart: afscheid Rode Duivels na WK?

Thiibaut Courtois wordt binnen enkele maanden 34 jaar. 'El Muro' weet dus dat zijn laatste fase van ...

103
103
'Club Brugge baalt: toptarget weigert Blauw-Zwart'

Club Brugge is op zoek naar versterking. De Bruggelingen hadden één speler heel hoog ...

431
431
Waarom DAZN-bom wél positief effect kan hebben op JPL

Het Belgische voetbal kent (alweer) woelige maanden. DAZN zorgde voor een enorme bom. Tot het einde ...

177
177
‘Club Brugge haalt La Liga-topper: bom in kleedkamer?’

Hij is international, heeft sterke prestaties in La Liga op zijn cv, maar speelt dit seizoen amper. ...

706
706
Grote uitverkoop dreigt in de Jupiler Pro League

Het jaar 2026 zal wellicht jaar worden dat de Jupiler Pro League-clubs nog gretiger dan anders ...

116
116
Anderlecht en Hasi hopen: twee ‘aanwinsten’ voor 2026

Bij RSC Anderlecht is er versterking nodig. Er moet aanvallend kwaliteit bij, op de rechterflank en ...

304
304
Garcia verrast: 'vergeten' Rode Duivel schittert in Bundesliga

Bondscoach Rudi Garcia heeft zeer veel weelde centraal op het middenveld. De trainer krijgt er nog ...

245
245
Vechten RSCA en Club Brugge weldra om buitenkans?

RSC Anderlecht en Club Brugge zouden beiden wel een extra winger kunnen gebruiken. Gaan de twee eens ...

332
332
RSCA, Club en Genk dromen: meer dan 100 miljoen euro

In de Jupiler Pro League gaan er in 2026 weer tal van transfers afgerond worden. Bij RSC Anderlecht, ...

457
457
Pocognoli alweer ontslagen? CEO Monaco spreekt

Sébastien Pocognoli verraste in oktober vriend en vijand door plots te vertrekken bij Union. ...

797
797
De Ketelaere klopt ex-trainer, Barça wint derby maar net

Belgische clubs genieten op dit moment van een welverdiende winterstop, maar in onder meer ...

84
84
Saintfiet naar kwartfinale Africa Cup na penaltythriller

Er staat alvast minstens één Belg straks in de kwartfinales van de Africa Cup. ...

104
104
'Nieuwe miljoenentransfer voor Cercle Brugge'

Cercle Brugge beleeft op sportief vlak alweer een moeilijk seizoen. De Vereniging staat na twee ...

197
197
'Nieuwe transferoptie voor Lucas Stassin'

Voor Lucas Stassin is het voorbije halfjaar bijzonder frustrerend geweest. De 21-jarige spits hoopte ...

123
123
Anderlecht trekt op stage met één grote verrassing

Anderlecht sloot 2025 af met een flinke kater. Het verloor in zijn laatste wedstrijd van het ...

223
223
'Club blijft verbaasd achter na Ordoñez-wending'

Club Brugge is zaterdag vertrokken op winterstage naar Marbella. Onder de Spaanse zon stoomt het ...

362
362
Carrière weer gelanceerd? Delcroix heeft transfer beet

Enkele jaren geleden werd Hannes Delcroix bij Anderlecht nog gezien als een groot talent. Hij werd ...

57
57
'Man Utd stuurt toptalent naar Jupiler Pro League'

De wintermercato is stilaan helemaal aan de gang en Belgische clubs zijn al volop aan het zoeken ...

149
149

Meer sportnieuws