'Neymar krijgt slecht nieuws na onderhandelingen tussen PSG en Barça'

door
'Neymar krijgt slecht nieuws na onderhandelingen tussen PSG en Barça'

Neymar Jr heeft zich de voorbije weken onmogelijk gemaakt bij Paris Saint-Germain in de hoop om zo een vertrek uit de Franse hoofdstad af te dwingen. De Braziliaan kwam bepaalde afspraken niet na en deelde via de (sociale) media subtiel enkele sneertjes uit. Maar de aanhang van PSG kan daar niet om lachen.

Een vertrek lijkt dan ook de beste oplossing voor alle partijen. Neymar zou alvast een concreet bod van Real Madrid op zak hebben en volgens RMC zal FC Barcelona eerstdaags ook een officiële aanbieding. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met PSG. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, al liet sportieve baas Leonardo zaterdag nog weten dat de gesprekken goed vorderen. Juventus werd afgelopen weekend ook nog genoemd, maar die piste lijkt onwaarschijnlijk.

UPDATE 13u36

Het lijkt erop dat Barça een versnelling hoger schakelt in de strijd om Neymar. Catalaanse media spotten immers maandag Juan de Dios Crespo op Camp Nou. Crespo is één van de advocaten van Neymar en nota bene de man die twee jaar geleden officieel de afkoopsom in het contract van Neymar lichtte en op die manier diens transfer van Barça naar PSG in gang zette. Het lijkt er dus immers op dat de onderhandelingen zich in ieder geval op hoog niveau afspelen.

UPDATE 13/08

De gesprekken tussen Barça en PSG over een mogelijke terugkeer van Neymar blijven lopen en ondertussen zou er zelfs een eerste officieel bod neergelegd zijn. Volgens diverse Spaanse media stond dinsdag een ontmoeting gepland tussen enerzijds technisch directeur Eric Abidal en enkele andere bestuursleden van Barcelona en anderzijds Leonardo, technisch directeur van PSG. Daarop zou Barça een bod gepresenteerd hebben van 100 miljoen euro, plus Philippe Coutinho.

Coutinho zou alvast geïnformeerd hebben naar de omstandigheden in Parijs en bij PSG bij Thiago Silva en lijkt dus open te staan voor een transfer. Barça zou eventueel ook bereid zijn om Ivan Rakitic in de deal te betrekken. PSG zou zelf dan weer geïnformeerd hebben naar Nelson Semedo en Ousmane Dembélé, maar kreeg nul op het rekest.

UPDATE 21u45
De hele dag hebben Barça en PSG in Parijs om de onderhandelingstafel gezeten, maar volgens verschillende Franse media hebben die gesprekken vrijwel niets opgeleverd. Een akkoord tussen de clubs zou nog geen stap dichterbij zijn, want volgens Le Parisien blijven ze beiden halsstarrig vasthouden aan hun voorstellen.

Het voornaamste probleem daarbij is dat Barça vastberaden is om de prijs te drukken door één of twee spelers in de deal te betrekken, terwijl PSG vooral harde cash wil zien. Het bedrag dat de Catalanen voorstelde, ligt dan ook ver onder de verwachtingen van de Fransen. Neymar blijft wel met Barcelona onderhandelen over zijn contract, maar of de clubs er ook uit zullen komen is nog maar de vraag...

LEES OOK: FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

Zullen Barça en PSG nog een akkoord vinden?

Meest recent

Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

48
48
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

58
58
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

254
254
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

63
63
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

39
39
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

188
188
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

24
24
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

153
153
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

185
185
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

65
65
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

148
148
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

432
432
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

71
71
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

139
139
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

91
91
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

116
116
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

367
367
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

107
107
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

348
348
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

286
286
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

173
173
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

301
301
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

329
329
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

204
204
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

739
739

Meer sportnieuws