'Neymar krijgt slecht nieuws na onderhandelingen tussen PSG en Barça'

1452
'Neymar krijgt slecht nieuws na onderhandelingen tussen PSG en Barça'

Neymar Jr heeft zich de voorbije weken onmogelijk gemaakt bij Paris Saint-Germain in de hoop om zo een vertrek uit de Franse hoofdstad af te dwingen. De Braziliaan kwam bepaalde afspraken niet na en deelde via de (sociale) media subtiel enkele sneertjes uit. Maar de aanhang van PSG kan daar niet om lachen.

Een vertrek lijkt dan ook de beste oplossing voor alle partijen. Neymar zou alvast een concreet bod van Real Madrid op zak hebben en volgens RMC zal FC Barcelona eerstdaags ook een officiële aanbieding. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met PSG. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, al liet sportieve baas Leonardo zaterdag nog weten dat de gesprekken goed vorderen. Juventus werd afgelopen weekend ook nog genoemd, maar die piste lijkt onwaarschijnlijk.

UPDATE 13u36

Het lijkt erop dat Barça een versnelling hoger schakelt in de strijd om Neymar. Catalaanse media spotten immers maandag Juan de Dios Crespo op Camp Nou. Crespo is één van de advocaten van Neymar en nota bene de man die twee jaar geleden officieel de afkoopsom in het contract van Neymar lichtte en op die manier diens transfer van Barça naar PSG in gang zette. Het lijkt er dus immers op dat de onderhandelingen zich in ieder geval op hoog niveau afspelen.

UPDATE 13/08

De gesprekken tussen Barça en PSG over een mogelijke terugkeer van Neymar blijven lopen en ondertussen zou er zelfs een eerste officieel bod neergelegd zijn. Volgens diverse Spaanse media stond dinsdag een ontmoeting gepland tussen enerzijds technisch directeur Eric Abidal en enkele andere bestuursleden van Barcelona en anderzijds Leonardo, technisch directeur van PSG. Daarop zou Barça een bod gepresenteerd hebben van 100 miljoen euro, plus Philippe Coutinho.

Coutinho zou alvast geïnformeerd hebben naar de omstandigheden in Parijs en bij PSG bij Thiago Silva en lijkt dus open te staan voor een transfer. Barça zou eventueel ook bereid zijn om Ivan Rakitic in de deal te betrekken. PSG zou zelf dan weer geïnformeerd hebben naar Nelson Semedo en Ousmane Dembélé, maar kreeg nul op het rekest.

UPDATE 21u45
De hele dag hebben Barça en PSG in Parijs om de onderhandelingstafel gezeten, maar volgens verschillende Franse media hebben die gesprekken vrijwel niets opgeleverd. Een akkoord tussen de clubs zou nog geen stap dichterbij zijn, want volgens Le Parisien blijven ze beiden halsstarrig vasthouden aan hun voorstellen.

Het voornaamste probleem daarbij is dat Barça vastberaden is om de prijs te drukken door één of twee spelers in de deal te betrekken, terwijl PSG vooral harde cash wil zien. Het bedrag dat de Catalanen voorstelde, ligt dan ook ver onder de verwachtingen van de Fransen. Neymar blijft wel met Barcelona onderhandelen over zijn contract, maar of de clubs er ook uit zullen komen is nog maar de vraag...

LEES OOK: ‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Zullen Barça en PSG nog een akkoord vinden?

Meest recent

Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

4
4
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

5
5
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

37
37
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

6
6
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

22
22
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

94
94
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

89
89
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

70
70
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

260
260
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

450
450
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

53
53
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

69
69
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

231
231
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

43
43
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

68
68
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

70
70
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

82
82
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

88
88
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

6
6
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

221
221
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

102
102
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

191
191
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

91
91
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

140
140
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

101
101

Meer sportnieuws