'Neymar krijgt slecht nieuws na onderhandelingen tussen PSG en Barça'

1452
'Neymar krijgt slecht nieuws na onderhandelingen tussen PSG en Barça'

Neymar Jr heeft zich de voorbije weken onmogelijk gemaakt bij Paris Saint-Germain in de hoop om zo een vertrek uit de Franse hoofdstad af te dwingen. De Braziliaan kwam bepaalde afspraken niet na en deelde via de (sociale) media subtiel enkele sneertjes uit. Maar de aanhang van PSG kan daar niet om lachen.

Een vertrek lijkt dan ook de beste oplossing voor alle partijen. Neymar zou alvast een concreet bod van Real Madrid op zak hebben en volgens RMC zal FC Barcelona eerstdaags ook een officiële aanbieding. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met PSG. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, al liet sportieve baas Leonardo zaterdag nog weten dat de gesprekken goed vorderen. Juventus werd afgelopen weekend ook nog genoemd, maar die piste lijkt onwaarschijnlijk.

UPDATE 13u36

Het lijkt erop dat Barça een versnelling hoger schakelt in de strijd om Neymar. Catalaanse media spotten immers maandag Juan de Dios Crespo op Camp Nou. Crespo is één van de advocaten van Neymar en nota bene de man die twee jaar geleden officieel de afkoopsom in het contract van Neymar lichtte en op die manier diens transfer van Barça naar PSG in gang zette. Het lijkt er dus immers op dat de onderhandelingen zich in ieder geval op hoog niveau afspelen.

UPDATE 13/08

De gesprekken tussen Barça en PSG over een mogelijke terugkeer van Neymar blijven lopen en ondertussen zou er zelfs een eerste officieel bod neergelegd zijn. Volgens diverse Spaanse media stond dinsdag een ontmoeting gepland tussen enerzijds technisch directeur Eric Abidal en enkele andere bestuursleden van Barcelona en anderzijds Leonardo, technisch directeur van PSG. Daarop zou Barça een bod gepresenteerd hebben van 100 miljoen euro, plus Philippe Coutinho.

Coutinho zou alvast geïnformeerd hebben naar de omstandigheden in Parijs en bij PSG bij Thiago Silva en lijkt dus open te staan voor een transfer. Barça zou eventueel ook bereid zijn om Ivan Rakitic in de deal te betrekken. PSG zou zelf dan weer geïnformeerd hebben naar Nelson Semedo en Ousmane Dembélé, maar kreeg nul op het rekest.

UPDATE 21u45
De hele dag hebben Barça en PSG in Parijs om de onderhandelingstafel gezeten, maar volgens verschillende Franse media hebben die gesprekken vrijwel niets opgeleverd. Een akkoord tussen de clubs zou nog geen stap dichterbij zijn, want volgens Le Parisien blijven ze beiden halsstarrig vasthouden aan hun voorstellen.

Het voornaamste probleem daarbij is dat Barça vastberaden is om de prijs te drukken door één of twee spelers in de deal te betrekken, terwijl PSG vooral harde cash wil zien. Het bedrag dat de Catalanen voorstelde, ligt dan ook ver onder de verwachtingen van de Fransen. Neymar blijft wel met Barcelona onderhandelen over zijn contract, maar of de clubs er ook uit zullen komen is nog maar de vraag...

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zullen Barça en PSG nog een akkoord vinden?

Meest recent

De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

6
6
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

23
23
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

30
30
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

19
19
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

22
22
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

36
36
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

45
45
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

235
235
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

50
50
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

43
43
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

103
103
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

78
78
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

129
129
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

164
164
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

63
63
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

344
344
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

865
865
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

95
95
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

185
185
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

178
178
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

218
218
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

432
432

Meer sportnieuws