'FC Barcelona schiet in gang en leegt eerste bod op Neymar neer'

door
'FC Barcelona schiet in gang en leegt eerste bod op Neymar neer'

Neymar Jr heeft zich de voorbije weken onmogelijk gemaakt bij Paris Saint-Germain in de hoop om zo een vertrek uit de Franse hoofdstad af te dwingen. De Braziliaan kwam bepaalde afspraken niet na en deelde via de (sociale) media subtiel enkele sneertjes uit. Maar de aanhang van PSG kan daar niet om lachen.

Zondag opende de Franse kampioen zijn seizoen in de Ligue 1 met een thuiszege tegen Nîmes. Neymar zat door toedoen van de club niet in de selectie, maar de beelden van de wedstrijd zullen ongetwijfeld hard zijn aangekomen. In het Parc des Princes werden immers een pak spandoeken opgehangen met verwensingen naar Neymar, er werd zelfs verwezen naar de vermeende verkrachtingszaak. Vanuit de spionkop werd hij ook meermaals verbaal geviseerd, de scheldwoorden lieten weinig aan de verbeelding over.

Een vertrek lijkt dan ook de beste oplossing voor alle partijen. Neymar zou alvast een concreet bod van Real Madrid op zak hebben en volgens RMC zal FC Barcelona eerstdaags ook een officiële aanbieding. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met PSG. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, al liet sportieve baas Leonardo zaterdag nog weten dat de gesprekken goed vorderen. Juventus werd afgelopen weekend ook nog genoemd, maar die piste lijkt onwaarschijnlijk.

UPDATE 13u36

Het lijkt erop dat Barça een versnelling hoger schakelt in de strijd om Neymar. Catalaanse media spotten immers maandag Juan de Dios Crespo op Camp Nou. Crespo is één van de advocaten van Neymar en nota bene de man die twee jaar geleden officieel de afkoopsom in het contract van Neymar lichtte en op die manier diens transfer van Barça naar PSG in gang zette. Het lijkt er dus immers op dat de onderhandelingen zich in ieder geval op hoog niveau afspelen.

UPDATE 13/08
De gesprekken tussen Barça en PSG over een mogelijke terugkeer van Neymar blijven lopen en ondertussen zou er zelfs een eerste officieel bod neergelegd zijn. Volgens diverse Spaanse media stond dinsdag een ontmoeting gepland tussen enerzijds technisch directeur Eric Abidal en enkele andere bestuursleden van Barcelona en anderzijds Leonardo, technisch directeur van PSG. Daarop zou Barça een bod gepresenteerd hebben van 100 miljoen euro, plus Philippe Coutinho.

Coutinho zou alvast geïnformeerd hebben naar de omstandigheden in Parijs en bij PSG bij Thiago Silva en lijkt dus open te staan voor een transfer. Barça zou eventueel ook bereid zijn om Ivan Rakitic in de deal te betrekken. PSG zou zelf dan weer geïnformeerd hebben naar Nelson Semedo en Ousmane Dembélé, maar kreeg nul op het rekest.

LEES OOK: Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

🚀

Zal PSG dat bod aanvaarden?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

10
10
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

31
31
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

39
39
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

35
35
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

212
212
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

152
152
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

219
219
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

62
62
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

217
217
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

513
513
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

41
41
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

353
353
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

457
457
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

385
385
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

63
63
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

57
57
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

542
542
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

133
133
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

168
168
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws