'FC Barcelona schiet in gang en leegt eerste bod op Neymar neer'

door
'FC Barcelona schiet in gang en leegt eerste bod op Neymar neer'

Neymar Jr heeft zich de voorbije weken onmogelijk gemaakt bij Paris Saint-Germain in de hoop om zo een vertrek uit de Franse hoofdstad af te dwingen. De Braziliaan kwam bepaalde afspraken niet na en deelde via de (sociale) media subtiel enkele sneertjes uit. Maar de aanhang van PSG kan daar niet om lachen.

Zondag opende de Franse kampioen zijn seizoen in de Ligue 1 met een thuiszege tegen Nîmes. Neymar zat door toedoen van de club niet in de selectie, maar de beelden van de wedstrijd zullen ongetwijfeld hard zijn aangekomen. In het Parc des Princes werden immers een pak spandoeken opgehangen met verwensingen naar Neymar, er werd zelfs verwezen naar de vermeende verkrachtingszaak. Vanuit de spionkop werd hij ook meermaals verbaal geviseerd, de scheldwoorden lieten weinig aan de verbeelding over.

Een vertrek lijkt dan ook de beste oplossing voor alle partijen. Neymar zou alvast een concreet bod van Real Madrid op zak hebben en volgens RMC zal FC Barcelona eerstdaags ook een officiële aanbieding. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met PSG. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, al liet sportieve baas Leonardo zaterdag nog weten dat de gesprekken goed vorderen. Juventus werd afgelopen weekend ook nog genoemd, maar die piste lijkt onwaarschijnlijk.

UPDATE 13u36

Het lijkt erop dat Barça een versnelling hoger schakelt in de strijd om Neymar. Catalaanse media spotten immers maandag Juan de Dios Crespo op Camp Nou. Crespo is één van de advocaten van Neymar en nota bene de man die twee jaar geleden officieel de afkoopsom in het contract van Neymar lichtte en op die manier diens transfer van Barça naar PSG in gang zette. Het lijkt er dus immers op dat de onderhandelingen zich in ieder geval op hoog niveau afspelen.

UPDATE 13/08
De gesprekken tussen Barça en PSG over een mogelijke terugkeer van Neymar blijven lopen en ondertussen zou er zelfs een eerste officieel bod neergelegd zijn. Volgens diverse Spaanse media stond dinsdag een ontmoeting gepland tussen enerzijds technisch directeur Eric Abidal en enkele andere bestuursleden van Barcelona en anderzijds Leonardo, technisch directeur van PSG. Daarop zou Barça een bod gepresenteerd hebben van 100 miljoen euro, plus Philippe Coutinho.

Coutinho zou alvast geïnformeerd hebben naar de omstandigheden in Parijs en bij PSG bij Thiago Silva en lijkt dus open te staan voor een transfer. Barça zou eventueel ook bereid zijn om Ivan Rakitic in de deal te betrekken. PSG zou zelf dan weer geïnformeerd hebben naar Nelson Semedo en Ousmane Dembélé, maar kreeg nul op het rekest.

LEES OOK: 'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

Zal PSG dat bod aanvaarden?

Meest recent

Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

2
2
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

44
44
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

86
86
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

157
157
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

75
75
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

99
99
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

148
148
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

237
237
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

61
61
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

376
376
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

230
230
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

386
386
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

442
442
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

344
344
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

110
110
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

513
513
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

235
235
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

703
703
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

411
411
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

148
148
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

636
636
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

68
68
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

172
172
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

856
856
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

53
53

Meer sportnieuws