'FC Barcelona schiet in gang en leegt eerste bod op Neymar neer'

960 stemmen
'FC Barcelona schiet in gang en leegt eerste bod op Neymar neer'

Neymar Jr heeft zich de voorbije weken onmogelijk gemaakt bij Paris Saint-Germain in de hoop om zo een vertrek uit de Franse hoofdstad af te dwingen. De Braziliaan kwam bepaalde afspraken niet na en deelde via de (sociale) media subtiel enkele sneertjes uit. Maar de aanhang van PSG kan daar niet om lachen.

Zondag opende de Franse kampioen zijn seizoen in de Ligue 1 met een thuiszege tegen Nîmes. Neymar zat door toedoen van de club niet in de selectie, maar de beelden van de wedstrijd zullen ongetwijfeld hard zijn aangekomen. In het Parc des Princes werden immers een pak spandoeken opgehangen met verwensingen naar Neymar, er werd zelfs verwezen naar de vermeende verkrachtingszaak. Vanuit de spionkop werd hij ook meermaals verbaal geviseerd, de scheldwoorden lieten weinig aan de verbeelding over.

Een vertrek lijkt dan ook de beste oplossing voor alle partijen. Neymar zou alvast een concreet bod van Real Madrid op zak hebben en volgens RMC zal FC Barcelona eerstdaags ook een officiële aanbieding. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met PSG. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, al liet sportieve baas Leonardo zaterdag nog weten dat de gesprekken goed vorderen. Juventus werd afgelopen weekend ook nog genoemd, maar die piste lijkt onwaarschijnlijk.

UPDATE 13u36

Het lijkt erop dat Barça een versnelling hoger schakelt in de strijd om Neymar. Catalaanse media spotten immers maandag Juan de Dios Crespo op Camp Nou. Crespo is één van de advocaten van Neymar en nota bene de man die twee jaar geleden officieel de afkoopsom in het contract van Neymar lichtte en op die manier diens transfer van Barça naar PSG in gang zette. Het lijkt er dus immers op dat de onderhandelingen zich in ieder geval op hoog niveau afspelen.

UPDATE 13/08
De gesprekken tussen Barça en PSG over een mogelijke terugkeer van Neymar blijven lopen en ondertussen zou er zelfs een eerste officieel bod neergelegd zijn. Volgens diverse Spaanse media stond dinsdag een ontmoeting gepland tussen enerzijds technisch directeur Eric Abidal en enkele andere bestuursleden van Barcelona en anderzijds Leonardo, technisch directeur van PSG. Daarop zou Barça een bod gepresenteerd hebben van 100 miljoen euro, plus Philippe Coutinho.

Coutinho zou alvast geïnformeerd hebben naar de omstandigheden in Parijs en bij PSG bij Thiago Silva en lijkt dus open te staan voor een transfer. Barça zou eventueel ook bereid zijn om Ivan Rakitic in de deal te betrekken. PSG zou zelf dan weer geïnformeerd hebben naar Nelson Semedo en Ousmane Dembélé, maar kreeg nul op het rekest.

LEES OOK: ‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

🚀

Zal PSG dat bod aanvaarden?

Meest recent

Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

35
35
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

107
107
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

70
70
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

263
263
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

104
104
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

47
47
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

301
301
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

144
144
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

88
88
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

57
57
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

47
47
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

290
290
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

139
139
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

131
131
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

224
224
Exodus Club Brugge: víj́f kampioenenmakers naar uitgang

Met het behalen van de 20ste landstitel en een knappe Champions League-campagne, kan Club Brugge ...

422
422
Nieuwe coach voor Liverpool: "Er is maar één man"

Amper een jaar nadat hij de club naar de titel had geloodst, is het verhaal van Arne Slot bij ...

117
117
Ultiem duel Gent vs. Genk: "Zij zijn de favoriet"

Zondagavond wordt de allerlaatste match van het seizoen in de Jupiler Pro League afgewerkt. In de ...

214
214
'Carrick wordt beloond: United haalt Serie A-uitblinker'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

174
174
Union dropt bommetje: Christian Burgess verlaat vicekampioen

Union SG heeft zondagmiddag een drastische beslissing bekend gemaakt. Zo neemt de Belgische ...

447
447
'Alonso meldt zich met Chelsea-miljoenen bij Club Brugge'

Maandag begint Xabi Alonso aan zijn nieuwe avontuur bij Chelsea FC. De Spaanse trainer zal dan ...

828
828
Deschacht verrast vriend en vijand met nieuwe rol

Van de grasmat naar de camera. Olivier Deschacht heeft een opvallende nieuwe uitdaging gevonden na ...

62
62
'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Vincent Kompany heeft een uitstekend seizoen als coach van Bayern München achter de rug. Maar ...

353
353
De Condé maakt agenda vrij: heftige transferzomer Genk

KRC Genk strijd zondagavond tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar ongeacht de ...

283
283
'Nieuwe club Van Bommel: niemand zag dit aankomen'

Sins Mark van Bommel zo'n twee jaar geleden door de grote poort vertrok bij Antwerp FC, zit de ...

625
625

Meer sportnieuws