Martinez houdt opvallende kandidaat-Duivel in het oog

door
Martinez houdt opvallende kandidaat-Duivel in het oog

Vincent Kompany, Simon Mignolet, Laurent Depoitre, Nacer Chadli. Vier grote namen en allemaal bekend bij de Rode Duivels: dit viertal maakte deze zomer een rentree naar de Jupiler Pro League. En allemaal hebben ze dezelfde reden: een ultieme gooi doen naar een selectie voor het EK 2020.

Mignolet, Depoitre en Chadli speelden de laatste jaren erg weinig bij hun clubs en zagen hun speelkansen bij de Rode Duivels heel erg slinken. Daarom dat deze drie spelers terugkeerden naar België, om zo hun kansen gaaf te houden voor het aankomende EK. Bij respectievelijk Club Brugge, AA Gent en RSC Anderlecht zijn ze - op papier - zeker van hun plaats. 

Maar ook minder klinkende namen keerden terug naar België. Anthony Limbombe bijvoorbeeld, die nog niet zo lang geleden een enorm goede indruk maakte bij Club Brugge. Na zijn transfer richting Nantes ging zijn carrière echter bergaf, en bij Standard hoopt hij terug te ontploffen. En volgens RTBF mag hij hopen op meer. "Limbombe mag terecht hopen om Roberto Martinez te verleiden om hem te selecteren voor de nationale ploeg. Daarvoor zal hij eerst wel een volledig seizoen moeten spelen op hoog niveau bij Standard." 

Het seizoen van Limbombe begon alvast met een positieve noot. In zijn eerste wedstrijd voor de Rouches kon hij na een korte invalbeurt al scoren. Tegen Zulte Waregem en Sint-Truiden viel de winger ook al in. Eens hij zijn wedstrijdritme heeft teruggevonden, dan wordt Limbombe ongetwijfeld een groot wapen voor Michel Preud'homme. En ook voor Roberto Martinez?

LEES OOK: Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Limbombe heeft het potentieel om Rode Duivel te worden

Meest recent

Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

4
4
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

80
80
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

215
215
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

77
77
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

237
237
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

357
357
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

246
246
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

58
58
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

61
61
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

59
59
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

121
121
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

200
200
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

291
291
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

343
343
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

125
125
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

120
120
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

658
658
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

234
234
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

791
791
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

240
240
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

149
149
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

177
177
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

270
270
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

704
704
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

90
90

Meer sportnieuws