Martinez houdt opvallende kandidaat-Duivel in het oog

1561 stemmen
Martinez houdt opvallende kandidaat-Duivel in het oog

Vincent Kompany, Simon Mignolet, Laurent Depoitre, Nacer Chadli. Vier grote namen en allemaal bekend bij de Rode Duivels: dit viertal maakte deze zomer een rentree naar de Jupiler Pro League. En allemaal hebben ze dezelfde reden: een ultieme gooi doen naar een selectie voor het EK 2020.

Mignolet, Depoitre en Chadli speelden de laatste jaren erg weinig bij hun clubs en zagen hun speelkansen bij de Rode Duivels heel erg slinken. Daarom dat deze drie spelers terugkeerden naar België, om zo hun kansen gaaf te houden voor het aankomende EK. Bij respectievelijk Club Brugge, AA Gent en RSC Anderlecht zijn ze - op papier - zeker van hun plaats. 

Maar ook minder klinkende namen keerden terug naar België. Anthony Limbombe bijvoorbeeld, die nog niet zo lang geleden een enorm goede indruk maakte bij Club Brugge. Na zijn transfer richting Nantes ging zijn carrière echter bergaf, en bij Standard hoopt hij terug te ontploffen. En volgens RTBF mag hij hopen op meer. "Limbombe mag terecht hopen om Roberto Martinez te verleiden om hem te selecteren voor de nationale ploeg. Daarvoor zal hij eerst wel een volledig seizoen moeten spelen op hoog niveau bij Standard." 

Het seizoen van Limbombe begon alvast met een positieve noot. In zijn eerste wedstrijd voor de Rouches kon hij na een korte invalbeurt al scoren. Tegen Zulte Waregem en Sint-Truiden viel de winger ook al in. Eens hij zijn wedstrijdritme heeft teruggevonden, dan wordt Limbombe ongetwijfeld een groot wapen voor Michel Preud'homme. En ook voor Roberto Martinez?

LEES OOK: België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Limbombe heeft het potentieel om Rode Duivel te worden

Meest recent

De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

19
19
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

126
126
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

534
534
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

97
97
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

532
532
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

171
171
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

465
465
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

153
153
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

48
48
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

147
147
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

138
138
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

635
635
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

506
506
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

200
200
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

67
67
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

35
35
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

45
45
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

168
168
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

596
596
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

222
222
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

104
104
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

190
190
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

46
46
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

759
759
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

133
133

Meer sportnieuws