Martinez houdt opvallende kandidaat-Duivel in het oog

door
Martinez houdt opvallende kandidaat-Duivel in het oog

Vincent Kompany, Simon Mignolet, Laurent Depoitre, Nacer Chadli. Vier grote namen en allemaal bekend bij de Rode Duivels: dit viertal maakte deze zomer een rentree naar de Jupiler Pro League. En allemaal hebben ze dezelfde reden: een ultieme gooi doen naar een selectie voor het EK 2020.

Mignolet, Depoitre en Chadli speelden de laatste jaren erg weinig bij hun clubs en zagen hun speelkansen bij de Rode Duivels heel erg slinken. Daarom dat deze drie spelers terugkeerden naar België, om zo hun kansen gaaf te houden voor het aankomende EK. Bij respectievelijk Club Brugge, AA Gent en RSC Anderlecht zijn ze - op papier - zeker van hun plaats. 

Maar ook minder klinkende namen keerden terug naar België. Anthony Limbombe bijvoorbeeld, die nog niet zo lang geleden een enorm goede indruk maakte bij Club Brugge. Na zijn transfer richting Nantes ging zijn carrière echter bergaf, en bij Standard hoopt hij terug te ontploffen. En volgens RTBF mag hij hopen op meer. "Limbombe mag terecht hopen om Roberto Martinez te verleiden om hem te selecteren voor de nationale ploeg. Daarvoor zal hij eerst wel een volledig seizoen moeten spelen op hoog niveau bij Standard." 

Het seizoen van Limbombe begon alvast met een positieve noot. In zijn eerste wedstrijd voor de Rouches kon hij na een korte invalbeurt al scoren. Tegen Zulte Waregem en Sint-Truiden viel de winger ook al in. Eens hij zijn wedstrijdritme heeft teruggevonden, dan wordt Limbombe ongetwijfeld een groot wapen voor Michel Preud'homme. En ook voor Roberto Martinez?

LEES OOK: Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Limbombe heeft het potentieel om Rode Duivel te worden

Meest recent

Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

6
6
'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

31
31
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

46
46
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

110
110
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

114
114
‘Bounida hakt interlandknoop door: KBVB in rep en roer’

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

137
137
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

44
44
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

357
357
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

252
252
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

71
71
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

520
520
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

254
254
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

31
31
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

160
160
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

161
161
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

241
241
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

60
60
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

387
387
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

114
114
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

298
298
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

298
298
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

144
144
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

229
229
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

223
223

Meer sportnieuws