'Perisic heeft transfer naar grootmacht beet en legt medische testen af'

door
'Perisic heeft transfer naar grootmacht beet en legt medische testen af'

Bayern München nam in de zomer na jaren trouwe dienst afscheid van Arjen Robben en Franck Ribery. De Nederlander hield het voor bekeken als profvoetballer, terwijl Ribery nog op zoek is naar een laatste uitdaging. Dat betekent dat de Duitse recordkampioen zijn flanken moet vernieuwen, maar de zoektocht naar versterking verloopt moeizaam.  

Zo had Bayern lange tijd zijn zinnen gezet op Leroy Sané, maar deze week mocht het definitief een kruis maken over de komst van de flankaanvaller van Manchester City. In de Community Shield liep de Duitser immers een zware knieblessure op, waardoor hij onder het mes moet en wellicht enkele maanden out zal zijn.  

Volgens Sky Italia heeft Bayern daarom zijn oog nu laten vallen op Ivan Perisic. De ex-speler van Roeselare en Club Brugge wacht momenteel een onzekere toekomst bij Internazionale, waar hij niet meteen in de 3-5-2 van Antonio Conte lijkt te passen. Een terugkeer naar de Bundesliga zou dus soelaas kunnen bieden voor de Kroaat, die eerder al voor Borussia Dortmund (2011-2013) en VfL Wolfsburg (2013-2015) speelde. 

UPDATE 11/08

En die transfer van Perisic naar Bayern zal er gauw komen, tenminste als we Le Figaro en Sky Italia mogen geloven. Volgens deze media heeft de Duitse club zijn prioriteit gemaakt van de Kroaat. Bayern en Internazionale zouden reeds een akkoord gevonden hebben voor een uitleenbeurt waarbij 5 miljoen euro wordt betaald, met een aankoopoptie van 20 miljoen euro. Momenteel zou de deal administratief afgehandeld worden.

UPDATE 12/08
De transfer van Perisic is bijna helemaal in kannen en kruiken. De ex-speler van Club Brugge werd maandagvoormiddag gespot in een ziekenhuis in München en bevestigde aan Bild dat hij er was om zijn medische testen af te leggen. Het lijkt er dus op dat enkel de handtekeningen nog gezet moeten worden.

LEES OOK: 'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Zal Perisic het goed doen bij Bayern?

Meest recent

'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

10
10
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

53
53
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

26
26
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

265
265
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

90
90
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

100
100
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

257
257
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

72
72
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

96
96
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

141
141
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

35
35
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

175
175
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

212
212
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

79
79
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1114
1114
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

141
141
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

331
331
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

399
399
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

251
251
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

323
323
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

125
125
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

93
93
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

572
572
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

90
90

Meer sportnieuws