'Perisic heeft transfer naar grootmacht beet en legt medische testen af'

456 stemmen
'Perisic heeft transfer naar grootmacht beet en legt medische testen af'

Bayern München nam in de zomer na jaren trouwe dienst afscheid van Arjen Robben en Franck Ribery. De Nederlander hield het voor bekeken als profvoetballer, terwijl Ribery nog op zoek is naar een laatste uitdaging. Dat betekent dat de Duitse recordkampioen zijn flanken moet vernieuwen, maar de zoektocht naar versterking verloopt moeizaam.  

Zo had Bayern lange tijd zijn zinnen gezet op Leroy Sané, maar deze week mocht het definitief een kruis maken over de komst van de flankaanvaller van Manchester City. In de Community Shield liep de Duitser immers een zware knieblessure op, waardoor hij onder het mes moet en wellicht enkele maanden out zal zijn.  

Volgens Sky Italia heeft Bayern daarom zijn oog nu laten vallen op Ivan Perisic. De ex-speler van Roeselare en Club Brugge wacht momenteel een onzekere toekomst bij Internazionale, waar hij niet meteen in de 3-5-2 van Antonio Conte lijkt te passen. Een terugkeer naar de Bundesliga zou dus soelaas kunnen bieden voor de Kroaat, die eerder al voor Borussia Dortmund (2011-2013) en VfL Wolfsburg (2013-2015) speelde. 

UPDATE 11/08

En die transfer van Perisic naar Bayern zal er gauw komen, tenminste als we Le Figaro en Sky Italia mogen geloven. Volgens deze media heeft de Duitse club zijn prioriteit gemaakt van de Kroaat. Bayern en Internazionale zouden reeds een akkoord gevonden hebben voor een uitleenbeurt waarbij 5 miljoen euro wordt betaald, met een aankoopoptie van 20 miljoen euro. Momenteel zou de deal administratief afgehandeld worden.

UPDATE 12/08
De transfer van Perisic is bijna helemaal in kannen en kruiken. De ex-speler van Club Brugge werd maandagvoormiddag gespot in een ziekenhuis in München en bevestigde aan Bild dat hij er was om zijn medische testen af te leggen. Het lijkt er dus op dat enkel de handtekeningen nog gezet moeten worden.

LEES OOK: 'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Zal Perisic het goed doen bij Bayern?

Meest recent

'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

32
32
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

157
157
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

75
75
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

240
240
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

220
220
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

40
40
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

60
60
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

98
98
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

375
375
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

373
373
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

209
209
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

132
132
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

557
557
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

119
119
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

129
129
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

161
161
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

155
155
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

146
146
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

172
172

Meer sportnieuws