'Perisic heeft transfer naar grootmacht beet en legt medische testen af'

456
'Perisic heeft transfer naar grootmacht beet en legt medische testen af'

Bayern München nam in de zomer na jaren trouwe dienst afscheid van Arjen Robben en Franck Ribery. De Nederlander hield het voor bekeken als profvoetballer, terwijl Ribery nog op zoek is naar een laatste uitdaging. Dat betekent dat de Duitse recordkampioen zijn flanken moet vernieuwen, maar de zoektocht naar versterking verloopt moeizaam.  

Zo had Bayern lange tijd zijn zinnen gezet op Leroy Sané, maar deze week mocht het definitief een kruis maken over de komst van de flankaanvaller van Manchester City. In de Community Shield liep de Duitser immers een zware knieblessure op, waardoor hij onder het mes moet en wellicht enkele maanden out zal zijn.  

Volgens Sky Italia heeft Bayern daarom zijn oog nu laten vallen op Ivan Perisic. De ex-speler van Roeselare en Club Brugge wacht momenteel een onzekere toekomst bij Internazionale, waar hij niet meteen in de 3-5-2 van Antonio Conte lijkt te passen. Een terugkeer naar de Bundesliga zou dus soelaas kunnen bieden voor de Kroaat, die eerder al voor Borussia Dortmund (2011-2013) en VfL Wolfsburg (2013-2015) speelde. 

UPDATE 11/08

En die transfer van Perisic naar Bayern zal er gauw komen, tenminste als we Le Figaro en Sky Italia mogen geloven. Volgens deze media heeft de Duitse club zijn prioriteit gemaakt van de Kroaat. Bayern en Internazionale zouden reeds een akkoord gevonden hebben voor een uitleenbeurt waarbij 5 miljoen euro wordt betaald, met een aankoopoptie van 20 miljoen euro. Momenteel zou de deal administratief afgehandeld worden.

UPDATE 12/08
De transfer van Perisic is bijna helemaal in kannen en kruiken. De ex-speler van Club Brugge werd maandagvoormiddag gespot in een ziekenhuis in München en bevestigde aan Bild dat hij er was om zijn medische testen af te leggen. Het lijkt er dus op dat enkel de handtekeningen nog gezet moeten worden.

LEES OOK: Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Zal Perisic het goed doen bij Bayern?

Meest recent

Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

23
23
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

9
9
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

173
173
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

254
254
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

172
172
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

225
225
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

149
149
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

54
54
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

240
240
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

88
88
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

114
114
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

36
36
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

246
246
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

175
175
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

56
56
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

186
186
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1121
1121
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

92
92
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

193
193
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

202
202
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

48
48

Meer sportnieuws