Nederlandse topclub loopt miljoenen mis door Sané-scenario

door
Nederlandse topclub loopt miljoenen mis door Sané-scenario

Na het puntenverlies op de eerste speeldag knoopte PSV weer aan met de winst, maar na afloop vielen er toch heel wat betreurde gezichten te bespeuren bij de Eindhovenaars. Die zagen sterspeler Hirving Lozano namelijk uitvallen met een knieblessure.


De 24-jarige Mexicaan was nog maar pas hersteld van eenzelfde blessure die hem deze zomer de Gold Cup had gekost, waarin zijn landgenoten ook zonder hem aan het langste eind wisten te trekken. De aalvlugge rechtsbuiten blijft desondanks de absolute ster van zijn team, een status die hij ook bij PSV de voorbije twee seizoenen heeft vergaard. Daar wenste Lozano, die twee jaar geleden nog twee keer scoorde in een oefenwedstrijd tegen de Rode Duivels, na een campagne met 21 doelpunten en 12 assists deze zomer te vertrekken.

Met Napoli was er nu ook concrete interesse, want de Zuid-Italianen hadden er maar liefst 42 miljoen voor over om 'Chucky' voorin te koppelen aan Dries Mertens. Een deal die ze in het Philips Stadion mede door het moeilijke gedrag van Lozano best zagen zitten en dus eerstdaags afgerond zou worden. Toch besloot Mark van Bommel hem op te stellen tegen ADO Den Haag, waar het noodlot dus toesloeg. Lozano mag zo vermoedelijk een kruis trekken over zijn transfer, een situatie die doet denken aan die van Leroy Sané bij Manchester City. Ook hij liep vlak voor zijn vermoedelijke transfer naar Bayern München een zware blessure op.

LEES OOK: 'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Lozano is goed genoeg voor de absolute top

Meest recent

'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

0
0
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

43
43
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

13
13
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

25
25
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

117
117
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

124
124
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

44
44
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

48
48
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

167
167
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

172
172
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

58
58
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

248
248
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

414
414
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

195
195
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

156
156
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

531
531
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

115
115
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

395
395
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

120
120
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

46
46
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

127
127
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

335
335
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

173
173
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

522
522
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

184
184

Meer sportnieuws